اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عدم دریافت SMS اکتیو نرم افزارهایی نظیر Viber و WE CHAT و Hangouts

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عدم دریافت SMS اکتیو نرم افزارهایی نظیر Viber و WE CHAT و Hangouts

دوستان عزیز با سلام .

عزیزان گوشی من مدل Iphone 4s هستش که آخرین ورژن IOS 7.0.4 دارم + خط رایتل دائمی با پیش شماره 0920 استفاده میکنم. مشکل من با برنامه WE CHAT و نظیر این جور برنامه ها هستش !!

دوستان عزیز میدونید که برای اکتیو شدن برنامه باید یک اس ام اس حاوی کد اکتیو برنامه از طرف WE CHAT بیاد اما هر چی شماره موبایلم رو میزنم هیچ کدی ارسال نمیکنه ...

حتی با قند شکن هم امتحان کردم فایده نداشت ...

مشکل کجاست ؟؟ حتی همین مشکل رو با VIBER , Hangouts دارم ...

چیکار کنم ؟؟ هیچ اس ام اسی حاوی کد اکتیو برام نمیاد ...

کلا روی رایتل و ایرانسل با پیش شماره ۹۳۳ ۹۳۰ نمیاد اس ام اس

نظر

نوشته اصلی توسط Raspberry نمایش پست ها
      کلا روی رایتل و ایرانسل با پیش شماره ۹۳۳ ۹۳۰ نمیاد اس ام اس
      پس چاره چيه ؟ يعني هيچ راهي نداره ؟؟

Sent from my iPhone 4s IOS 7.0.4 using Tapatalk ... Royal_Star

نظر

سلام .. از اون برنامه هایی استفاده کنید که در صورت دریافت نشدن sms با شما تماس میگیرند !! Viber و wechat تماس میگیرند کد فعال سازی رو میخونن !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
          سلام .. از اون برنامه هایی استفاده کنید که در صورت دریافت نشدن sms با شما تماس میگیرند !! Viber و wechat تماس میگیرند کد فعال سازی رو میخونن !!

ببخشيد متوجه منظورتون نميشم. هر دو برنامه يك نسخه دارن ! مگه نسخه ديگري هم هست ؟ يا تنظيمات خاصي داره ؟ البته خودم تو برنامه wechat دنبال همين تماس بودم اما پيدا نكردم.

Sent from my iPhone 4s IOS 7.0.4 using Tapatalk ... Royal_Star

نظر

توی این دو برنامه بعد از اونکه روی ارسال sms تپ میکنید ، باید یک گزینه دیگه در همون پایین باشه که توش نوشته ، ایا پیغام رسید ؟؟ یا نوشته پیغام نمیرسه ؟؟ اون رو اگه پیدا کنید و روش تپ کنید به گزینه دریافت کد فعال سازی از طریق تماس میرسید !! من خودم چون خطی که روی گوشیم هست رایتل هستش ، این دو برنامه رو از طریق تماس اکتیو کردم !

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
              توی این دو برنامه بعد از اونکه روی ارسال sms تپ میکنید ، باید یک گزینه دیگه در همون پایین باشه که توش نوشته ، ایا پیغام رسید ؟؟ یا نوشته پیغام نمیرسه ؟؟ اون رو اگه پیدا کنید و روش تپ کنید به گزینه دریافت کد فعال سازی از طریق تماس میرسید !! من خودم چون خطی که روی گوشیم هست رایتل هستش ، این دو برنامه رو از طریق تماس اکتیو کردم !

دوست عزیز من دوباره چک کردم !
              با توجه به گفته های شما تونستم تو برنامه Viber تماس تلفنی رو پیدا کردم و اکتیو شد .

اما تو برنامه WE CHAT خبری نیست !! یعنی فقط باید اس ام اس ارسال کنه . آیا ورژن برنامه ای که من نصب کردم اشکالی داره ؟ ورژن WE CHAT شما چند هست ؟؟

نظر

سلام

دوست عزیز اپراتور رایتل فعلا در دسترس جهانی نیست و محدود به ایرانه

برای فعالسازی wechat شما میتونید یک شماره ایرانسل اگه در یک گوشی دیگه دارید استفاده کنید بعد از اینکه کد فعالسازی برای ایرانسل رسید توی آیفون کد رو بزنید اکتیو میشه

من همین کار رو انجام دادم

نظر

سلام مجدد..ورزن من آخرین هستش که توی اپ استور موجوده .. چشم ..الان دوباره نصبش می کنم درست راهنمایی می کنم !! خوب در برنامه wechat پس از وارد کردن شماره تلفن برای دریافت کد شما باید به مدت 1 دقیقه صبر کنید !! بعد از اینکه کد دریافت نشد دوباره روی گزینه resend رو لمس کنید و برای بار دوم به مدت 1 دقیقه صبر کنید !! بعدش که تموم شد این بار با گزینه No Verification code received مواجه میشید که اگه روش تپ کنید گزینه های فعال سازی دیگه از جمله با تماس تلفنی هم وجود داره !!

نظر

من با اینکه ایرانسل دارم(935) هرکاری میکنم نمیتونم وایبر رو فعال کنم...
                    بدون قند شکن که اصلا نمیره توش...با قند شکن هم میره توش ولی sms کد فعالسازی نمیاد...
                    زنگ هم میزنم بزنه،تماسی گرفته نمیشه...
                    مشکل از چیه؟
                    کسی میتونه راهنماییم کنه؟
                    روی چند تا گوشی دیگه هم امتحان کردم نشد

نظر

دوستان موقع اکتیو 0 رو نزنید قبل شماره و با وای فای اکتیو کنید

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                        من با اینکه ایرانسل دارم(935) هرکاری میکنم نمیتونم وایبر رو فعال کنم...
                        بدون قند شکن که اصلا نمیره توش...با قند شکن هم میره توش ولی sms کد فعالسازی نمیاد...
                        زنگ هم میزنم بزنه،تماسی گرفته نمیشه...
                        مشکل از چیه؟
                        کسی میتونه راهنماییم کنه؟
                        روی چند تا گوشی دیگه هم امتحان کردم نشد
                        مشکل شما رو داشتم
                        اما فقط تنها راه قند شکن هستش.
                        و اینکه اگه ندارید ساعت ۵:۳۰ صبح تا ساعت ۷ ساعت اگه امتحان کنید درست میشه....
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام من یه ایفون 5 دارم لاک اپراتورsprint هستش و با R-SIM9 pro گیوی کردم خط ایرانسل هم انداختم خیلی خوب کار میکنه ios 7.0.3 هستش فقط 2تا مشکل دارم اینه که sms ارسال نمیشه و این پیام رو میده Not Delivered رو میده و مشکل 2 اینه که اینترنت هم وصل نمیشه تورو خدا یکی راهنمایی کنه باید چه کار کنم ادمین؟

نظر

صبر کنید ..
                          X