اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با ایتونز و اپ استور گوشی!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مشكل اپ استور

سلام دوستان ديوايسه من آي او اس ٧ هست و يك مشكلي دارم، كه قبلاً نداشتم ، تازگي ها وقتي ميخوام برم اپ استور يا گيم سمتر يا سايت اپل يا هرچيزي كه به اپل مربوطه ارور ميده و ميگه به اينترنت وصل نيستي درصورتي كه به اينترنت وصلم و ميتونم به سايت ها ي مختلف بروم ميشه كمكم كنيد ؟؟ الآن مشكل اصلي اپ استوره كه بهش نياز دارم !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط mobinteymoori نمایش پست ها
      سلام دوستان ديوايسه من آي او اس ٧ هست و يك مشكلي دارم، كه قبلاً نداشتم ، تازگي ها وقتي ميخوام برم اپ استور يا گيم سمتر يا سايت اپل يا هرچيزي كه به اپل مربوطه ارور ميده و ميگه به اينترنت وصل نيستي درصورتي كه به اينترنت وصلم و ميتونم به سايت ها ي مختلف بروم ميشه كمكم كنيد ؟؟ الآن مشكل اصلي اپ استوره كه بهش نياز دارم !!!!
      از ارور عکس بزارید
      برای اینکه برید اپ استور از چیز پی ان استفاده کنید
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام ببخشید من سوالمو تو این تاّیک مطرح میکنم.
        من گوشی رو تازه گرفتم حالا میخوام گوشیمو رو آیتونزم سینک کنم ولی نمیتونم این ارور رو میده:
        Inclding this one.you have authorized 2 computers out of your available 5.
        چه کار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط -2A7- نمایش پست ها
          سلام ببخشید من سوالمو تو این تاّیک مطرح میکنم.
          من گوشی رو تازه گرفتم حالا میخوام گوشیمو رو آیتونزم سینک کنم ولی نمیتونم این ارور رو میده:
          Inclding this one.you have authorized 2 computers out of your available 5.
          چه کار کنم؟
          این که ارور نیست دوست عزیز ...
          این پیغام درباره نصب آیتونز روی سیستمتون هست که معنی اش هم:
          "به علاوه این سیستم، شما دوتا کامپیوتر از 5 تا کامپیوتر ممکن رو authorize کردید."

کلا همزمان 5تا سیستم فقط می تونید authorize شده داشته باشید ...

نظر

این مشکل دانلود نشدنه برنامه ها خیلی عجیبه
            آخه سرعت خوبه راحت همه اطلاعات و عکس هاروهم نشون میده ولی نمیتونه دانلود کنه!
            آی اس پی مخابرات

نظر

دوستان من هم چهار پنج روزه همین مشکل را دارم پسورد اپل ایدی را روی هیچ کدوم نه تبلت نه موبایل و نه اپل تی وی قبول نمیکنه ولی با بروزر که وارد میشم مشکلی نیست و راحت به ای کلود وارد میشم ولی روی کامپیوتر توی آیتونز هم وارد نمیشه و توی اپل استور هم برنامه نمیتونم دریافت کنم

نظر

نوشته اصلی توسط neginhp نمایش پست ها
                دوستان من هم چهار پنج روزه همین مشکل را دارم پسورد اپل ایدی را روی هیچ کدوم نه تبلت نه موبایل و نه اپل تی وی قبول نمیکنه ولی با بروزر که وارد میشم مشکلی نیست و راحت به ای کلود وارد میشم ولی روی کامپیوتر توی آیتونز هم وارد نمیشه و توی اپل استور هم برنامه نمیتونم دریافت کنم
                اروری دریافت نمیکنید تو ایتونز؟

نظر

مهدی جان آی اس پی شما چیه که درست کار میکنه؟ همه دوست و آشناهای ما همین مشکل رو دارند!
                  خیلی ستمه بخدا !
                  تو گوشی ارور نمیده ولی تو کامپیوتر میگه نمیتونه به سرور دسترسی پیدا کنه ...

نظر

یعنی شما هم این مشکل رو دارید ؟
                    من 3 شب پیش با آیفون 4اس ورژن 7.0.4 چیلبرک شده بیشتر از 30-40 تا برنامه فری از اپ استور دانلود کردم
                    از دو شب پیش تا حالا با 5اس ورژن 7.1 اصلاً یدونه هم نتونستم دانلود کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به سرم زده ریستور کنم + آیتونز رو هم ریمو آنیستال کنم و از اول امتحان کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هم شاتل دارم هم وایمکس ایرانسل :-(
                    ویرایش توسط abi.del : https://i-phone.ir/forums/member/42999-abi-del در ساعت 19-03-2014, 01:19 AM

نظر

دوستلن 5اس من هم مشکل داره نه میتونم چیزی با اپ استور دانلود کنم نه میشه برنامه هامو که نصبه که الارم داده اپدیت کنم اپدیت کنم ویزنم اپدیت نه اخطاری نه اروری فقط اپدیت نمیشه نمیشه برنامه یا گیم هم از اپ استور با گوشی دانلود کرد ورژن من 7.1 هست جلیبریک هم نشده تا 2 روز پیش کار میکزد کامل هم اپدیت میکرد هم دانلود میکرد از اپ استور با خود گوشی نیاز به چیز-پی-ان هم نداشت توروخدا این معضل شده فکر کردم مال من خراب شده یا چون با iTools برنامه نصب کردم یا یه سری بازی پولی با iTunes یکی از دوستام ریخته خراب شده,ولی با این اوصاف تا 2 3 روز پیش کار میکرد اساتید توروخدا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط zahed نمایش پست ها
                        دوستلن 5اس من هم مشکل داره نه میتونم چیزی با اپ استور دانلود کنم نه میشه برنامه هامو که نصبه که الارم داده اپدیت کنم اپدیت کنم ویزنم اپدیت نه اخطاری نه اروری فقط اپدیت نمیشه نمیشه برنامه یا گیم هم از اپ استور با گوشی دانلود کرد ورژن من 7.1 هست جلیبریک هم نشده تا 2 روز پیش کار میکزد کامل هم اپدیت میکرد هم دانلود میکرد از اپ استور با خود گوشی نیاز به چیز-پی-ان هم نداشت توروخدا این معضل شده فکر کردم مال من خراب شده یا چون با iTools برنامه نصب کردم یا یه سری بازی پولی با iTunes یکی از دوستام ریخته خراب شده,ولی با این اوصاف تا 2 3 روز پیش کار میکرد اساتید توروخدا کمک کنید
                        فعلا کاری نمیشه کرده
                        باید منتظر باشیم
                        من میترسم ، مشکل از isp های ایرانی باشه.

نظر

چند روزه تو همه دستگاه های اپل این مشکل رو دارم توی مک - ایفون - آیپد و اپل تی وی پسورد اپل آی دی را قبول نمیکنه در نتیجه هیچی نمیشه دانلود کرد اگه راهی پیداشد لطفا مطرح کنید تا مشکل همه دوستان حل بشه

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                            مهدی جان آی اس پی شما چیه که درست کار میکنه؟ همه دوست و آشناهای ما همین مشکل رو دارند!
                            خیلی ستمه بخدا !
                            من معمولا از چیز پی ان استفاده میکنم واسه همین به مشکل بر نمیخورم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                            خیلی ستمه بخدا !
                            من معمولا از چیز پی ان استفاده میکنم واسه همین به مشکل بر نمیخورم

نظر

بنده هم همین مشکل رو دارم
                              نه با خود گوشی میشه چیزی دانلود کرد نه با آیتونز

نظر

نوشته اصلی توسط neginhp نمایش پست ها
                                چند روزه تو همه دستگاه های اپل این مشکل رو دارم توی مک - ایفون - آیپد و اپل تی وی پسورد اپل آی دی را قبول نمیکنه در نتیجه هیچی نمیشه دانلود کرد اگه راهی پیداشد لطفا مطرح کنید تا مشکل همه دوستان حل بشه
                                چیز به خصوصی نداره و تنها راه که نمیشه بهش گفت راه حل اینه که از چیز پی ان استفاده شه!

نظر

صبر کنید ..
                                X