اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با ایتونز و اپ استور گوشی!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با ایتونز و اپ استور گوشی!

سلام دوستان من چند تا مشکل عجیب دارم:
    1 گاها پیش اومده اپلیکیشنی بوده که من تو ایتونز کامپیوتر پاکش کردم اما اون تو موبایل پاک نشده و من مجبور شدم دستی پاک کنمش دلیلش چیه؟
    2 من اپلیکیشن sygic رو ورژن 13.2.0 رو رو ایتونز پیسی دارم و اصلا اونو رو گوشی نصب کردم اما رو موب این اپ رو هی میخواد اپدیت کنه اونم به ورژنی که همین الان نصبه؟
    ویرایش توسط mh.attari : https://i-phone.ir/forums/member/22651-mh-attari در ساعت 03-12-2013, 08:39 PM

در این قسمت تمام app هایی که شما تا به حال رو گوشیتون نصب کردید رو نشون میده در اصل یه backup از اسمشون هست

نظر

شاید نیازی به تاپیک جدا نبود!

ایت قمست که عکس گذاشتید لیست برنامه های خریداری شده از اپل استوره چه رایگان و چه غیر رایگان. آیگون ابر و فلش توش نشونه اینه که از رو دستگاه دیگری این برنامه خریداری شده و با همون اپل آی دی خودتون میتونید اینجا هم نصبش کنید.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام!
        نخواستم تاپیک جدید بزنم!

آقا من جدیدا نمی تونم هیچی نصب کنم! ارور می ده!
        بعصی وقتا هم اصلا هیچ اتفاقی نمی یففته و پسورد نمی خواد از من!
        اتفاق خاصی برای آپ استور افتاده؟! آیا؟!

نظر

با عرض سلام....ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم اما با توجه به عنوان تاپیک بهتر بود دیگه تاپیک جدید باز نکنم

دوستان گلم بنده هر اپلیکیشنی دانلود میکنم یا اپیدت میکنم سینک نمیشه....وقتی روی سینک کلیک میکنم بک اپ مییگیره ولی اپ ها رو سینک نمیکنه....هیچ اروری نمیده فقط سینک رو تموم میکنه بدون اینکه اپ ها اپیدت یا نصب کنه...

و یک سوال دارم اینکه چرا حجم اپدیت ها کم شده؟؟ مثلا قبلا یک بازی رو اپدیت میکردیم کل بازی رو دانلود میکرد مثلا بازی بود با حجم 32 مگ کل اون 32 مگ برای اپدیت جدید دانلود میشد....اما الان بازی ها و برنامه هام با حجم های مثلا 38 مگ موقع اپیدت مقدار دانلود رو میزنه 8 مگ.....جدیدا فقط مقدار اپیدت رو دانلود میکه؟ یا ایتیونز مشکل دار شده؟

نظر

دوستان کسی نیست ججواب بده؟

نظر

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
              با عرض سلام....ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم اما با توجه به عنوان تاپیک بهتر بود دیگه تاپیک جدید باز نکنم

دوستان گلم بنده هر اپلیکیشنی دانلود میکنم یا اپیدت میکنم سینک نمیشه....وقتی روی سینک کلیک میکنم بک اپ مییگیره ولی اپ ها رو سینک نمیکنه....هیچ اروری نمیده فقط سینک رو تموم میکنه بدون اینکه اپ ها اپیدت یا نصب کنه...

و یک سوال دارم اینکه چرا حجم اپدیت ها کم شده؟؟ مثلا قبلا یک بازی رو اپدیت میکردیم کل بازی رو دانلود میکرد مثلا بازی بود با حجم 32 مگ کل اون 32 مگ برای اپدیت جدید دانلود میشد....اما الان بازی ها و برنامه هام با حجم های مثلا 38 مگ موقع اپیدت مقدار دانلود رو میزنه 8 مگ.....جدیدا فقط مقدار اپیدت رو دانلود میکه؟ یا ایتیونز مشکل دار شده؟
              در مورد سوال اولتون برای من برخی وفتها همین مشکل میاد مجبور میشم با iTools اینکارو دستی بکنم و البته بعد از ریستارت کردن مک و هم گوشی درست میشه
              در مورد حجم آپدیت ها اپل چندین ماهه فقط قسمتهای آپدیت شده یک اپ رو واسه اپدیت میذاره که واقعا کار عالی انجام داده و لازم نیست به خاطر رفع شدن یک باگ و یا افزوده شدن چند قسمت به یک اپ ; کل اپ رو از اول دانلود کنید

نظر

دوستان ببخشيد سوالم رو بدجايي ميپرسم
                من سوالات امنيتي اپل آيديم يادم رفته الان هم ميخواستم يه برنامه پولي بخرم كه بايد اول اون سوالات رو وارد كنم، رفتم پشتيباني اپل تو سايتش اونجا هم نوشته مه بايد به اپل زنگ بزنم ولي نميشه زنگيد
                حالا بايد چيكار كنم؟ پشتيباني اپل ايميلي داره كه بشه باهاش تماس گرفت؟
                ممنون ميشم راهنماييم كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                  دوستان ببخشيد سوالم رو بدجايي ميپرسم
                  من سوالات امنيتي اپل آيديم يادم رفته الان هم ميخواستم يه برنامه پولي بخرم كه بايد اول اون سوالات رو وارد كنم، رفتم پشتيباني اپل تو سايتش اونجا هم نوشته مه بايد به اپل زنگ بزنم ولي نميشه زنگيد
                  حالا بايد چيكار كنم؟ پشتيباني اپل ايميلي داره كه بشه باهاش تماس گرفت؟
                  ممنون ميشم راهنماييم كنيد
                  سلام
                  از پستی که در لینک زیر براتون قرار دادم استفاده کنید و در همان تاپیکها مشکل خود را پیگیری نمائید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post912605

نظر

سلام. ایا استور دوباره شیلتر شده؟ من الان چند وقته که با گوشی تو استور میرم نمیتونم هیچ برنامه ای رو بگیرم. اصلا شروع به دانلود نمیشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen ameri نمایش پست ها
                      سلام. ایا استور دوباره شیلتر شده؟ من الان چند وقته که با گوشی تو استور میرم نمیتونم هیچ برنامه ای رو بگیرم. اصلا شروع به دانلود نمیشه

با بعضى از isp ها اين مشكل هست
                      شما با چيز پى ان دانلود كن

iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                        با بعضى از isp ها اين مشكل هست
                        شما با چيز پى ان دانلود كن

با چیز پی ان هم دانلود نمیشه دوست عزیز

نظر

با چیز پی ان هم دانلود نمیشه دوست عزیز

شما مطمئنى چيز پى ان كار ميكنه؟
                          چون پورت pptp بسته هست
                          از سالم بوزن اون اطمينان حاصل كنيد
                          مطمئنن با چيز پى ان حل ميشه!!!

iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

چیز پی ان ها همه قلابی شدن. هرچی رو امتحان میکنم نمیشه

نظر

چیز پی ان ها همه قلابی شدن. هرچی رو امتحان میکنم نمیشه

از چیز ش . ک. ن استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X