اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اتصال به ایتونز استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
    منم تا دو روز پیش هیچ جور نمیتونستم وصل شم ولی الان ۲ روزه راحت بدون هیچ چی وصل میشم
    آیتونز منم دقیقا دو روزه درست شده مبین نت هم دارم؛)

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
      من اپل ای دی ساختم تو گوشیم هم زدم ok شده
      حالا هرچی تو iTunes میخوام sign in کنم اررور میده : i tunes could not connect to the i tunes store. an unknown ....
      make sure your network connections is active and try again

چه کنم ؟
      کمک

نظر

سلام
        من اپل ای دی ساختم تو گوشیم هم زدم ok شده
        حالا هرچی تو iTunes میخوام sign in کنم اررور میده : i tunes could not connect to the i tunes store. an unknown ....
        make sure your network connections is active and try again

چه کنم ؟
        کمک

نظر

manm ba har *** vasl misham ya ip taqiir midam bazm b appstore vasl namishe che ka konm ????????????????????

نظر

من ***** شکن رو هم عوض کردم ولی فایده نداشت

نظر

من گوشیم ظاهرا با آیتونز سینس میشه اما هیچ فایلی منتقل نمیشه به لپ تاپ. از وقتی ویندوزمو عوض کردم اینجوری شد. لطفا کمکم کنید.

نظر

اگه error 0x80090318 دارید یا تازه ویندوز عوض کردید اینو بخونید:

دوستان ضمن سلام و عرض ادب
                خرسندم ار اینکه بعد از ملی تلاش و صرف وقت ، بلاخره تونستم مشکل اتصال به آیتیونر،login و sync شدن در آیتیونز را برای خودم حل کنم
                توضیحا اگر چنین مشکلی خودبخود براتون پیض اومد در خیلی از وب سایتها و صفحات فارسی و انگلیسی زبان راههای برطرف کردن مشکل عنوان شده ولی چنانچه مشکل شما بعد از عوض کردن،آپگرید و یاrestore کردن ویندوز ایجاد شده، من که در هیچ کجای دنیای نت نتونستم رها حل پیدا کنم حتی در خود سایت اپل !
                بهر حال اصلا نگران نباشید چون هیچ مشکلی غیر قابل حل نیست فقط ممکنه برای پیدا کردن راه حل مثل من پوستتون کنده بشه .
                کلام را کوتاه کنم، گروهی نرم افزار مکمل برای ویندوز وجود دارند تحت عنوان runtime series که شامل ورژن های مختلف microsoft .NET framework ,microsoft windows installer,microsoft direct X,microsoft silver light و غیره است ، چنانچه بعد از نصب ویندوز جدید این نرم افزارها را در همه ورژنها روی کامپیوتر خودتون نصب کنید ، معجزه محقق گشته و به راحتی به itunes store,login شده و sync میشوید
                امیدوارم مفید بوده باشه

نظر

صبر کنید ..
                X