اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انجام مراحل آنلاک فکتوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انجام مراحل آنلاک فکتوری

با درود
    ایفون ۳جی اس من لاک شرکت AT&T بوده و از یک از دوستان در آمریکا گرفتم. پارسال بود که دوستم بهم خبر داد که از مدت قراردادش ۲ سال گذشته و الان دیگه میتونه گوشی را انلاک کنه! من هم مشخصات را براش فرستادم و کار آنلاک تمام شد. این ایمیل از AT&T آمد:
    Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone.
    We have reviewed your request and confirmed that you are eligible to have the requested iPhone unlocked.
    Please allow 24 hours upon receipt of this notification to complete the unlock.
    To complete the unlock, simply:
    Open iTunes on your Mac or PC and verify that you have Internet connectivity.
    Ensure a SIM card is inserted into your iPhone.
    Connect your iPhone using the dock connector to USB cable that came with your iPhone.
    Backup and restore your iPhone using iTunes. For information on backup and restore, please visit iTunes: Restoring iOS software.
    After restoring, your iPhone will be unlocked.

بعد طبق همین دستور عملیات ری استور را انجام دادم ولی وقتی گوشی اومد بالا آیتیونز این پیام را داد:

The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported. Only compatible SIM cards from a supported carrier may be used to activate iPhone. Please insert the SIM card that came with your iPhone or visit a supported carrier store.

و دست آخر نشد که آنلاک بشه و من هم دیگه خیلی پی گیری نکردم! بعد مجبور شدم دانگرید کنم به ۴.۲.۱ و تا الان با همین ورژن استفاده کردم... کسی میدونه مشکل کار کجاست؟ یعنی باید همون اولین بار که گوشی میاد بالا یک سیم کارت AT&T توش باشه که آنلاک بشه! و بعدش می شود سیم کارت را عوض کرد و مثلا همراه اول گذاشت؟
    چون طبق ایمیل AT&T این گوشی دیگه آنلاک شده محسوب میشه! چطور نباید الان آنلاک بشه!؟

با سپاس فراوان.

دستگاه شما در حال حاظر لاک هست اگر چند وقت پیش بود با هزینه بسار کمی دسنگاه شما قابل انلاک بود ولی الان حدود 220 هززینه اون می شه

نظر

بیس باند گوشیتون الان چنده ؟

نظر

سلام با اجازه صاحب تاپيك
        دوستان عزيز اگر در رابطه با انلاك كردن رسمي گوشي و پرداخت هزينه قرارداد at&t كسي ميتونه راهنمايي و يا انجام بده ممنون ميشم اعلام كنيد .با تشكر

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
          سلام با اجازه صاحب تاپيك
          دوستان عزيز اگر در رابطه با انلاك كردن رسمي گوشي و پرداخت هزينه قرارداد at&t كسي ميتونه راهنمايي و يا انجام بده ممنون ميشم اعلام كنيد .با تشكر
          شما هزینه ای رو به عنوان آنلاک کردن باید به شرکت اپل بپردازید که چون پرداخت برای ما مقدور نیست افراد و سایت های خاصی این کارو انجام میدن
          بعد از پرداخت وجه و دادن مشخصات گوشی به کسی یا سایتی که قراره آنلاک رو برای شما ثبت کنه گوشی شما در سایت اپل ثبت میشه و بعد از چند روز آنلاک میشه و شما راحت میتونید به هر ورژنی ریستور کنید و هر جا هر سیم کارتی خواستید ازش استفاده کنید
          موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط carlos alberto نمایش پست ها
            شما هزینه ای رو به عنوان آنلاک کردن باید به شرکت اپل بپردازید که چون پرداخت برای ما مقدور نیست افراد و سایت های خاصی این کارو انجام میدن
            بعد از پرداخت وجه و دادن مشخصات گوشی به کسی یا سایتی که قراره آنلاک رو برای شما ثبت کنه گوشی شما در سایت اپل ثبت میشه و بعد از چند روز آنلاک میشه و شما راحت میتونید به هر ورژنی ریستور کنید و هر جا هر سیم کارتی خواستید ازش استفاده کنید
            موفق باشید
            ممنون دوست عزيز از راهنمايي شما . البته من بيشتر منظورم در رابطه با اين بود كه كسي بتونه در حال حاضرهزينه قرارداد at& t رو پرداخت كنه و انلاك ! چون اينجوري كه شنيدم در حال حاضر at&t سرويس نميده براي انلاك!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
              ممنون دوست عزيز از راهنمايي شما . البته من بيشتر منظورم در رابطه با اين بود كه كسي بتونه در حال حاضرهزينه قرارداد at& t رو پرداخت كنه و انلاك ! چون اينجوري كه شنيدم در حال حاضر at&t سرويس نميده براي انلاك!!!!!
              unlocks.ir
              تاپیکش هم هست

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                بیس باند گوشیتون الان چنده ؟
                06.15.00

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط farzin-gsm نمایش پست ها
                دستگاه شما در حال حاظر لاک هست اگر چند وقت پیش بود با هزینه بسار کمی دسنگاه شما قابل انلاک بود ولی الان حدود 220 هززینه اون می شه
                فرزین جان من هم دقیقا سوالم همینه که وقتی خود at&t ایمیل زده که گوشی با موفقیت آنلاک شده چرا باید هنوز لاک باشه و من ۲۲۰ تومن هزینه بدم!؟

نظر

صبر کنید ..
                X