اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خط سفید در دوربین 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خط سفید در دوربین 5s

سلام دوستان
    داشتم با گوشیم عکس میگرفتم که یهو بدون هیچ دلیلی و زمین خوردن گوشیو اینا خط سفید اومد تو دوربینم.
    (عکسشو میذارم) در ضمن دوربین جلوم مشکلی نداره و محافظ جلوی دوربین کاملا سالمه.
    الان 18 روز نیست خریدمش و هیچ ضربه ای نخورده, با apple support حرف زدم گفت که این مشکل سخت افزاریه
    و اگر به apple retail store دسترسی دارم واسم درست یا تعویض میکنن (تو فروم های اپل دیدم واسه کسایی که
    این مشکل پیش اومده اپل گوشیو تعویض کرده)
    دستگاهم پارت نامبر هنگ کنگه, موندم اینجا تعمیر میشه و اگه تعمیر میشه هزینش چقدره؟
    چون برای اونور فرستادن هم باید هزینه بکنم از دوستان کسی این مشکلو داشته؟ لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر

http://tinypic.com/r/34g8p4y/5
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط ehsan.1367 : https://i-phone.ir/forums/member/145792-ehsan-1367 در ساعت 01-12-2013, 12:41 AM

سلام
    لطفا عکسهارو دوباره آپلود کنید باز نمیشه

نظر

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
      عذر میخوام نتونستم دوباره آپلود کنم, لینک سایت خارجیشو گذاشتم.

نظر

سلام..وقتی سرچ کردم در مورد این مشکل این رو پیدا کردم

When reassembling your phone, The LCD cable may pop off the connector. This can cause white lines, or nothing at all to appear when powering your phone back on. If that happens, simply reconnect the cable and power cycle your phone. The best way to power cycle your phone is to disconnect and reconnect the battery.

خوب گوشی شما ضربه نخورده و باز هم نشده ولی ممکنه با یک بار در آوردن و دوباره جا زدن کانکتورهای دوربین و یا باطری همه چیز درست بشه !! این چیزی که من پیدا کردم زمانی پیش میاد که گوشی برای تعویض قطعاتش باز و دوباره بسته میشه !! فقط توصیه میکنم خودتون بازش نکنید همین !! تا جایی که من میدونم اون مشکل بنفش شدن یا وجود خط های بنفش و صورتی رنگ هستن که نیاز به تعویض داره که معمولا توی ایفون 5 هست نه 5اس !! انشاا... که مشکل خاصی نباشه دوست عزیز !! این آیفون 5 اس گاهی خیلی داغ میشه ممکنه از این مشکل ها در اثر گرما و سرما براش پیش بیاد !!

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan.1367 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          داشتم با گوشیم عکس میگرفتم که یهو بدون هیچ دلیلی و زمین خوردن گوشیو اینا خط سفید اومد تو دوربینم.
          (عکسشو میذارم) در ضمن دوربین جلوم مشکلی نداره و محافظ جلوی دوربین کاملا سالمه.
          الان 18 روز نیست خریدمش و هیچ ضربه ای نخورده, با apple support حرف زدم گفت که این مشکل سخت افزاریه
          و اگر به apple retail store دسترسی دارم واسم درست یا تعویض میکنن (تو فروم های اپل دیدم واسه کسایی که
          این مشکل پیش اومده اپل گوشیو تعویض کرده)
          دستگاهم پارت نامبر هنگ کنگه, موندم اینجا تعمیر میشه و اگه تعمیر میشه هزینش چقدره؟
          چون برای اونور فرستادن هم باید هزینه بکنم از دوستان کسی این مشکلو داشته؟ لطفا راهنمایی کنید.
          با تشکر

سلام

بابت مشکلی که برای شما پیش اومده متاسفم و امیدوارم با حداقل زمان و هزینه حل بشه

پیشنهاد من به شما اینه که اول بیارد ما بدون دست زدن به کارهایی که موجب ابطال گارانتی میشه گوشی رو بررسی کنیم ، اگر امکان تعمیر بدون ابطال گارانتی اپل بود اعلام هزینه میکنیم و اگر نبود در مورد راههای تعویضش میتونیم راهنماییتون کنیم .
          www.i-phone.ir
          !Square the circle

تلگرام:
          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
          X