اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اکتیو کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان الکی ایمیل ندید خالی بندیه !

نظر

با سلام .منم یه 5 اس دارم که رو icloud activation گیر کرده ،اینترنت رو زیر و رو کردم و تنها نرم افزار همین doulci activator هستش که بجز توی سایت خودش که باید حتما یه چیزی حول و حوش 25 دلار خرید انجام بدی تا لینک دانلود رو بده در بقیه جاها به صورت فیک هستش و کار نمیکنه ،اتفاقا کار کردن با برنامه خیلی هم راحته و فقط کافیه برنامه رو باز کنی توی کامپیوتر و گوشی رو در مرحله icloud activation وصل کنی برنامه یه activation code ازت میخواد که اونو میدی و در عرض یک دقیقه گوشی اکتیو میشه ولی کو برنامه و کجاست activation code خواهشا مدیران محترم سایت وقت بیشتری رو این برنامه بگذارن چون 100 % عملیه .ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط keram نمایش پست ها
        با سلام .منم یه 5 اس دارم که رو icloud activation گیر کرده ،اینترنت رو زیر و رو کردم و تنها نرم افزار همین doulci activator هستش که بجز توی سایت خودش که باید حتما یه چیزی حول و حوش 25 دلار خرید انجام بدی تا لینک دانلود رو بده در بقیه جاها به صورت فیک هستش و کار نمیکنه ،اتفاقا کار کردن با برنامه خیلی هم راحته و فقط کافیه برنامه رو باز کنی توی کامپیوتر و گوشی رو در مرحله icloud activation وصل کنی برنامه یه activation code ازت میخواد که اونو میدی و در عرض یک دقیقه گوشی اکتیو میشه ولی کو برنامه و کجاست activation code خواهشا مدیران محترم سایت وقت بیشتری رو این برنامه بگذارن چون 100 % عملیه .ممنون

کاملا موافقم .این مشکل خیلی ها هستش .خواهشا کمک کنید تا مشکل بچه ها رفع بشه . ممنون

نظر

اینم لینک دانلود برای بچه ها یی که مشکل دانلود داشتن .ماکه موفق نشدیم .ببینیم چیکار میکنین .

http://s4.picofile.com/file/81643576..._v1_0.rar.html
          ویرایش توسط ALEN DELON : https://i-phone.ir/forums/member/26463-alen-delon در ساعت 17-01-2015, 01:01 PM

نظر

این برنامه هم که گذاشتین متاسفانه فعلا سورسش افلاینه ،معروفترینشون همون doulci activator هستش

نظر

بابا تو رو به خدا اساتید یه فکری راجع به این موضوع بکنید ،خیلی ها گیر این مشکل هستند ،ماشا اله قیمتهای حذف icloud هم که از 500 شروع میشه
              ویرایش توسط keram : https://i-phone.ir/forums/member/29418-keram در ساعت 25-01-2015, 03:38 AM

نظر

سلام منم همین مشکل را با 5s داشتم البته واسه من گوشی را از کانادا آورده بودن وقتی ریستور کردم تو قسمت اکتیو آیکلود اپل آیدی قبلی را میخواست هر راهی که وجود داشت را امتحان کردم جواب نداد البته میگفتن 600 هزینه داره که اونم از کار افتاد گوشی تقریبا بلا استفاده شده بود که یکی از مغازه دار ها این مرکز را بهم معرفی کرد با 150تومان مشکلم حل شد البته سریال گوشیم هم عوض شد مرکز تعمیرات موبایل پارس جی اس ام فرخشهر - حل مشکل icloud activation و حذف قفل آی کلود (4/4s/5/5c/5s/6/6+ (Apple ID - iCloud ID

نظر

سلام منم همین مشکل را با 5s داشتم البته واسه من گوشی را از کانادا آورده بودن وقتی ریستور کردم تو قسمت اکتیو آیکلود اپل آیدی قبلی را میخواست هر راهی که وجود داشت را امتحان کردم جواب نداد البته میگفتن 600 هزینه داره که اونم از کار افتاد گوشی تقریبا بلا استفاده شده بود که یکی از مغازه دار ها این مرکز را بهم معرفی کرد با 150تومان مشکلم حل شد البته سریال گوشیم هم عوض شد مرکز تعمیرات موبایل پارس جی اس ام فرخشهر - حل مشکل icloud activation و حذف قفل آی کلود (4/4s/5/5c/5s/6/6+ (Apple ID - iCloud ID

نظر

اگر در گوشی آیفون گزینه Find my iphone فعال نباشه ولی آیکلود فعال باشه گوشی بد از ری استور apple id و password احتیاج داره واسه اکتیو شدن؟ سپاس

نظر

سلام دوستان خسته نباشين بنده يه مشكل دارم وقتي تو آيكلود پسورد رو ميزنم كه كانكت شه ميزنه connot connect to icloud

نظر

نوشته اصلی توسط siammobile نمایش پست ها
                        اگر در گوشی آیفون گزینه Find my iphone فعال نباشه ولی آیکلود فعال باشه گوشی بد از ری استور apple id و password احتیاج داره واسه اکتیو شدن؟ سپاس
                        سلام
                        فقط ایکلود گزینه findmyphone فعال باشه بعد از رستور نیاز به فعال سازی با ای دی داره

نظر

نوشته اصلی توسط كيوان دلشاد نمایش پست ها
                          سلام دوستان خسته نباشين بنده يه مشكل دارم وقتي تو آيكلود پسورد رو ميزنم كه كانكت شه ميزنه connot connect to icloud
                          سلام
                          در ساعات بعدی امتحان کنید بعضی مواقع کانکت نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
                            سلام
                            در ساعات بعدی امتحان کنید بعضی مواقع کانکت نمیشه
                            الان دو روزه دارم ميزنم كانكت نميشه

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad_k نمایش پست ها
                              میتونی بجای آپدیت, ریستور کنی و گزینه new iphone رو انتخاب کنی و اپل آیدی خودتو بدی تا دستگاه فعال بشه .
                              ببخشید برای منم همین مشکل پیش اومده ولی ایتونز اجازه ریستور به من نمیده میگه اول باید اکتیو شه بعد من حتی به home screen هم دسترسی ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad_k نمایش پست ها
                                میتونی بجای آپدیت, ریستور کنی و گزینه new iphone رو انتخاب کنی و اپل آیدی خودتو بدی تا دستگاه فعال بشه .
                                خوب چه جوری برای منم همین مشکل پیش اومده ولی ایتونز اجازه ریستور نمیده یعنی اصلا صفحه مشخصات گوش نمیاد اول صفحه اکتیو کردن میاد.

نظر

صبر کنید ..
                                X