اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با رستور کردن آیپد 3 | دریافت خطاهای مختلف

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با رستور کردن آیپد 3 | دریافت خطاهای مختلف

سلام
    دوستان من شرایطم رو شرح میدم اگه امکانش هست کمکم کنید

من اصلا به اپل و آیپد و ... وارد نیستم و فقط یه کم سر رشته دارم و این آیپد هم برای پدرمه
    این یه مشکلی پیدا کردن که موقع روشن شدن روی لوگو " اپل " گیر میکنه گفتم خوب رستور کنم
    طبق جستجویی که در انجمن زدم آیپد رو با ireb6 به حالت DFU بردم

کامپیوتر 1 :
    با دکمه Shift + restore اون نسخه ios 7 رو انتخاب کردم و خطای 3194 رو داد , برنامه Tinyumbrella رو باز کردم و start tts service رو زدم و خطای 1404 میده که اصلا تو انجمن یدونه پست هم راجع بهش ندیدم

کامپیوتر 2 :
    tiny اجرا نمیشه و یه مستطیل سیاه میاد و زود میره , خودم دستی فایل هاست رو ادیت کردم ولی خطای 3004 داد , اگر کاری هم نکنم خطای 3194 رو میده

پیش نویس :
    من فایل هاست رو هم تغییر نام دادم و هم به مکان دیگری منتقل کردم باز هم مشکل خطای 3194 برطرف شد
    من از صبح دارم فروم میخونم و به نتیجه نرسیدم مجبور شدم پست شخصی بدم لطفا کسی نیاد بگه این سوالات مطرح شده من از هیچ کدوم نتیجه نگرفتم

حال چه کنم ؟
    کسی هست یه راه حل درست و درمون داشته باشه ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
    ویرایش توسط hamidreza2155 : https://i-phone.ir/forums/member/101512-hamidreza2155 در ساعت 27-11-2013, 12:13 AM

سلام دوست عزیز
    مطمئنید که به آخرین نسخه ی آی او اس (7.0.4) ریستور می کنید؟ چون در غیر این صورت نمی تونید ریستور کنید. با توجه به این که روی 2 کامپیوتر تستشون کردید به احتمال بسیار زیاد مشکل از آیتونز یا فایل هاست یا اینا نیستش.

نظر

من جدیدا یه مشکل دیگه پیدا کردم , مراحل extract رو رد میکنه و فک کنم مشکل 3194 هم حل شده ولی وقتی میزنه " preparing to restore " صدای ویندوز به منزله قطع شدن یو اس بی میاد انگار دیوایس رو قطع میکنه

نظر

دوستان چه طور میشه ارور ۳۱۹۴ رو حل کرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
        X