اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش Refund پس دادن خرید های شما حتی IAP ها با توجه به رفتار جدید آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش Refund پس دادن خرید های شما حتی IAP ها با توجه به رفتار جدید آیتونز

با سلام و عرض ادب

بخش آیتونز شرکت اپل روش نوینی جهت بازپس گرفتن خرید های شما و هزینه شان در نظر گرفته که من با توجه با راه حل تست شده توسط خودم این راه رو خدمتتون عرش میکنم که بتونید پس بدید

این فرایند پیشاپیش در رابطه با خرید برنامه ها صورت گرفته ، اما چون خرید درون برنامه ای (In-App Purchases) هم به همین منوال انجام میشه ، اون رو به عنوان تست انجام میدم اما با پس دادن برنامه فرقی نمیکنه

تفاوتی که این آموزش با آموزش قبل داره در بخش 7 آموزش وجود داره (سعی و خطا شده توسط خودم)

1. ابتدا از طریق کامپیوتر وارد برنامه آیتونز بشید و روی iTunes Store کلیک کنید.

2. سپس از بالا سمت راست روی Sign In کلیک کنید و وارد اکانتتون بشید که من اینجا قبل از این وارد شدم.

3. روی اون کلیک و از گزینه های پایین Account رو انتخاب کنید.

4. پس از اون وارد اطلاعات اکانتتون میشید. در صفحه وارد شده در قسمت Purchase History ، روی See All کلیک بفرمایید

5. سپس رو گزینه Report a Problem و بعد از اون روی فلش خاکستری رنگ کنار برنامه یا بازی کزایی (که البته اینجا به iap ) اشاره شده !

6. دوباره صفحه جدیدی باز میشه که با توجه به عکس روی گزینه Report a Problem کلیک میکنید. بعد از اون به مرورگرتون ارجاع داده میشید و باید با زدن یوزرنیم و پسورد دوباره لاگین کنید.

7. حالا اینجا باید دلیلی رو برای امرتون ارائه بدید.... شما رو My problem is not listed here کلیک کنید و در لیست ذیل عبارت زیر رو تایپ بفرمایید. دقت کنید در صورتی که موارد بالا رو انتخاب کنید ممکنه جواب نده و به مشکل بخورید

Unfortunately I inadvertently perchased this item

8. اکنون ایملیلی برای شما فرستاده میشه که پیام آور دریافت درخواستتون هست و ذکر میشه که در حال بررسی درخواستتون هستیم و طی 48 ساعت آینده نتیجه رو اعلام خواهیم کرد

9. حالا بعد از نهایت 7 روز به اکانتتون برمیگردید و میبینید پولتون برگشته :

خوش باشید
    ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 26-11-2013, 11:48 PM

البته باید یادآور شد که خریدهای حداکثر تا ۹۰ روز اخیر جزو این روند قرار میگیره!

نظر

و نیازی هم نیست این همه از خود آیتونز اقدام کنید، به این لینک برید انگار که در مرحله ۶ هستید ! http://reportaproblem.apple.com

نظر

متاسفانه به بنده گفتن که امکانش نیست و ۵بار این کار رو قبلا کردم ولی واقعا اشتباه شده بود!بنده ای فوتو رو اشتباه خرید کردم!

Sent from Reza's iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
          البته باید یادآور شد که خریدهای حداکثر تا ۹۰ روز اخیر جزو این روند قرار میگیره!
          درسته و همچنین اگه پس دادید باید یه زمان خاصی بگذره از اون تا دوباره قبول کنن چون به مشکل خوردم
          حالا نمیدونم چه قدر باس بگذره

نظر

من هم حدود يه هفته پيش يه برنامه رو خريدم ولي كاري رو كه مد نظرم بود رو انجام نميداد، منم بعد از حدود نيم ساعت سريع يه ايميل زدم به itunes support و موضوعو گفتم. يه خانومي بعد از چند ساعت همين ايميل بالايي رو براي من فرستاد و فرداش، پول به حسابم برگشت داده شد، تازه كلي هم باهاش حرف زدم!!!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

واقعا احترامی که برای customer ها میزارن قابل توجه هست ! اینقدر مودبانه با ایمیل با بنده حرف زدند که از کار خودم پشیمون شدم.

من یه 49.99 یک ماه پیش از clash of clans خریداری کرده بودم gem که اون مبلغ رو بهم برگردوندند بعد از دقیقا 2 روز.

نظر

دوست عزیز اپلیکیشنی که به اشتباه پس داده باشی و میشه دوباره خریداری کرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط BNPunish نمایش پست ها
                  واقعا احترامی که برای customer ها میزارن قابل توجه هست ! اینقدر مودبانه با ایمیل با بنده حرف زدند که از کار خودم پشیمون شدم.

من یه 49.99 یک ماه پیش از clash of clans خریداری کرده بودم gem که اون مبلغ رو بهم برگردوندند بعد از دقیقا 2 روز.
                  توی بازی جم ها دوباره کم شد ؟ یا اصلا مشکلی پیش نیومد ؟

نظر

يعني جم هم خريده باشيم ميتونيم پولمون رو با اين روش پس بگيريم ؟؟

نظر

دوستان میشه بگید این ایمیلی که بهم دادن یعنی چی؟؟
                      Thanks for choosing Apple.

Dear Pooya,
                      Welcome to iTunes Store Customer Support. My name is Avinash.

I understand that you are unable to gift the purchased App "Marco Polo: Find Your Phone by Shouting MARCO!", as you don't have a payment method associated with your account and hence you are requesting a refund for this purchase. I know how eager you are to get the charges reversed and I am glad to assist you today.

Pooya, I have checked your iTunes Store account and determined that issuing you a refund for your unintentional purchase of the App "Marco Polo: Find Your Phone by Shouting MARCO!" is an appropriate exception to the iTunes Store Terms and Conditions, which state that all sales are final. You will see 0.99 USD added to your store credit balance within 48 hours. You may need to sign out of the iTunes Store and then sign back in before you see the credit in your account.

The iTunes Store provides a warning message that asks if you are sure that you want to buy an item. This warning can be turned off. If you would like to make sure that this warning is on, you can reset the warnings in the iTunes Store by following the instructions in this article:

Resetting iTunes Store warnings
                      Resetting iTunes Store warnings
                      Additionally, you can make modifications on certain devices that will prevent them from making purchases:

iOS: Understanding Restrictions (Parental Controls)
                      iOS: Understanding Restrictions (parental controls)
                      Pooya, I hope the information that I have provided is helpful. Please feel free to contact us for any further assistance.

Thank you for being a valued iTunes Store Customer. Have a great day!

Sincerely,

Avinash
                      iTunes Store Customer Support
                      http://www.apple.com/support/iTunes/ww/

ویرایش‌: فهمیدم ! پول رو ریختن گفتن اگه نیومده یه بار سایت اوت کنید و دوباره ساین کنید!
                      ویرایش توسط apple_game_app : https://i-phone.ir/forums/member/168503-apple_game_app در ساعت 10-06-2014, 12:32 AM

نظر

دوستان اگه پك هايي كه تو clash of clans يا بازيهاي ديگه خريديم رو پس بديم، اون جم ها هم كم ميشن؟

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                          دوستان اگه پك هايي كه تو clash of clans يا بازيهاي ديگه خريديم رو پس بديم، اون جم ها هم كم ميشن؟
                          نه کم نمیشه

نظر

خب اگه کم نشن که میشه جم مجانی که ! ضرر میکنن که ! شیطونه میگه یه بسته ۱۰۰ دلاری جم بخریم بعد برگردونیم پول رو :d

نظر

جدا میشه یا نه ؟! بزنیم جم بخریم یه چن تا اپگرید چن روزه رو جم بزنیم بعد پس بدیم !

نظر

صبر کنید ..
                              X