اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کدام مک بوک را بخرم ؟ me664 یا me293

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کدام مک بوک را بخرم ؟ me664 یا me293

با سلام و درود خدمت اساتید و دوستان
    بنده میخوام یک از دو مک پرو 664 یا 293 رو با توجه به نزدیک بودن سخت افزار و کانفیگ بگیرم .
    متاسفانه بین این دو مدل موندم چون نسبتا در خیلی موارد شبیه به هم هستن ولی مدل 664 گرافیک nvidia 650 رو داره و 293 با توجه به جدیدتر بودن و سرعت بیشتر cpu ، گرافیک intel Iris رو داره که هیچ اطلاعاتی هم از این گرافیک ندارم که بهتر از 664 یا ضعیفتر .
    در کل ممنون میشم راهنمایی کنین کدوم برای خرید بهتره . ضمن اینکه مبلغی هم برام مهم نیست . با تشکر

293 علاوه بر اینکه بهتر از 664 است ( که خودم 664 دارم ) مشکلات احتمالی این مدل هم 100 درصد برطرف شده است ، مشکلاتی مثل داغ کردن و رد گذاشتن صفحه نمایش ( البته من هیچکدوم از مشکلات رو ندارم )

نظر

با توجه به اين ويديو بعضي جاها me664 بهتره بعضي جاهاme293
      http://youtu.be/ATKDuQOQw9k
      ویرایش توسط i-majd : https://i-phone.ir/forums/member/30008-i-majd در ساعت 26-11-2013, 04:36 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
        293 علاوه بر اینکه بهتر از 664 است ( که خودم 664 دارم ) مشکلات احتمالی این مدل هم 100 درصد برطرف شده است ، مشکلاتی مثل داغ کردن و رد گذاشتن صفحه نمایش ( البته من هیچکدوم از مشکلات رو ندارم )
        برای منم ۶۶۴ هست و دقیقا موافق شما هستم سری آخر ۶۶۴ هست و هیچ مشکلی ندارم

نظر

293 با کانفیگ برابر با ۶۶۴ قاعدتا باید بهتر باشه

چون اپدیت شده ۶۶۴ هست

نظر

ممنون از اطلاعات خوبتون
            این 2 مدل از هر نظر شبیه هم هستن ولی فکر کنم همونطور که بالا هم گفتم 293 گرافیک ضعیفتری از 664 داشته باشه چون ازش اطلاعاتی ندارم . آیا نظر شما هم همینه یا نه ؟
            بنده بیشتر روی این گرافیک بحث دارم میترسم 293 توی کارهای گرافیکی بالا کم بیاره . نظر شما چیست ؟

نظر

والا نظر شخصی من این هست که معمولا تو هر سری محصولات اپل اولش سری اولش منظورم مشکلاتی هست مثل مشکلاتی که تو سری mc بود بعد تو me برطرف شد الان هم که محصول جدید هست امکان وجود مشکل هست اگه می خوای از جدیده بخری صبر کنی تا مطمن بشی اگه نه که سری me 664 که من دارم کاملا هم راضی هستم و هیچ مشکلی نداره از صفحه نمایش بگیر تا گرافیک و باتری

نظر

xمنظورتون کارهای گرافیکی سنگین چیست؟

چه نرم افزار هایی؟

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
                  xمنظورتون کارهای گرافیکی سنگین چیست؟

چه نرم افزار هایی؟
                  بیشتر کتیا و اتوکد میخوام کار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
                    والا نظر شخصی من این هست که معمولا تو هر سری محصولات اپل اولش سری اولش منظورم مشکلاتی هست مثل مشکلاتی که تو سری mc بود بعد تو me برطرف شد الان هم که محصول جدید هست امکان وجود مشکل هست اگه می خوای از جدیده بخری صبر کنی تا مطمن بشی اگه نه که سری me 664 که من دارم کاملا هم راضی هستم و هیچ مشکلی نداره از صفحه نمایش بگیر تا گرافیک و باتری
                    الان me293 سری اول حساب میشه از نظر شما؟؟ me293 همونطور که me664 تکامل یافته mc975 بود این هم تکامل یافته me664 هست و هیچ مشکلی نداره! فقط و فقط نسل اول از یک خط تولید جدید می تونه این مشکل ها رو داشته باشه و اگر بحث مشکل دار بودن باشه قطعا me293 بهتر از me664 عمل خواهد کرد

گرافیک Intel Iris Pro هم به صورت dedicate 1gb هست و با نسل قبلی برابری می کنه فقط برای کاهش هزینه ها به طرف nvidia نرفته. این هم توجه داشته باشید که me293 سخت افزار مشابه و بهبود یافته me664 رو داره و مدل پایان ۲۰۱۳ و جدیدتر هست - با mavericks عرضه شده - نرم افزار های iwork رو رایگان داره و ۲۰۰ دلار هم ارزان تر هست و داخل ایران هم این اختلاف قیمت دیده شده حتی با اینکه تازه عرضه شده

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                      الان me293 سری اول حساب میشه از نظر شما؟؟ me293 همونطور که me664 تکامل یافته mc975 بود این هم تکامل یافته me664 هست و هیچ مشکلی نداره! فقط و فقط نسل اول از یک خط تولید جدید می تونه این مشکل ها رو داشته باشه و اگر بحث مشکل دار بودن باشه قطعا me293 بهتر از me664 عمل خواهد کرد

گرافیک Intel Iris Pro هم به صورت dedicate 1gb هست و با نسل قبلی برابری می کنه فقط برای کاهش هزینه ها به طرف nvidia نرفته. این هم توجه داشته باشید که me293 سخت افزار مشابه و بهبود یافته me664 رو داره و مدل پایان ۲۰۱۳ و جدیدتر هست - با mavericks عرضه شده - نرم افزار های iwork رو رایگان داره و ۲۰۰ دلار هم ارزان تر هست و داخل ایران هم این اختلاف قیمت دیده شده حتی با اینکه تازه عرضه شده
                      عزیز چرا ناراحت میشی من که نگفتم خوب نیست و ضعیف تره یقیتا این مواردی که گفتین رو تایید می کنیم خوب جدیدتره باید هم بهتر باشه ولی منظورم این بود که بزارین یکمی بگذره خریداران feedback بدن ببینم مشکلی موردی چیزی نباشه همین و الا با شما موافقم در مورد iwork اشتباه می کنید ربطی به مدل دستگاه نداره هر دستگاه جدیدی که خریداری بشه و فعال بشه iwork و ilife براش رایگان خواهد بود مانند me664 من که رایگان در قسمت purchased بود

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها

علیرضا جان ممنون از راهنماییتون
                        فقط یه مسئله که گفتین " داخل ایران هم این اختلاف قیمت دیده شده حتی با اینکه تازه عرضه شده" منظورتون اینه که 293 ارزونتره ؟ چون من قیمت گرفتم 400 هزارتومن از 664 گرونتره .
                        من اشتباه برداشت کردم یا مسئله چیز دیگه ایست ممنون .

نظر

ولي در بعضي از برنامه ها طبق ويديو (صفحه قبل) me664 بهتر بوده

نظر

برادر اتوکد رو نمیدونم که چقدر با گرافیک کار داره

ولی من با final cut pro x کار میکنم که همش گرافیکه فیلم وعکس full hd هست

اتوکد رو که گرافیک های معمولی به راحتی اجرا میکنن

شما دنبال ۲۹۳ باش همانطور که علیرضا گفت

نظر

از کاربران عزیز خواهش میکنم یه نظری توی ای تاپیک بدن تا بشه یه تصمیم درست گرفت البته تا اینجا نظرات بسیار خوب بوده ولی اگر بیشتر بشه خیلی کمک کردین ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X