اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اضافه کردن دستی این انجمن به Tapatalk

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اضافه کردن دستی این انجمن به Tapatalk

توجه: انجمن به tapatalk اضافه شد و دیگر نیازی به اضافه کردن دستی نیست. کافیست i-phone.ir را سرچ کنید.

این آموزش برای کسانی هست که TapaTalk را تازه نصب کرده اند و آدرس انجمن در دیتابیس Tapatalk موجود نیست.
    اگر شما قبلا انجمن را به Fav خود اضافه کرده اید نیازی به این کارها ندارید.

ضروریات:
    • برنامه Tapatalk بر روی آیفون/آیپاد
    • فرمویر ۳ یا بالاتر جیلبرک شده
    • iFunbox یا هر برنامه دیگری که از اون برای دسترسی به فایلهای سیستمی استفاده می کنید. مانند DiskAid
    • (مورد نیاز فقط در روش اول)برنامه ای برای ویرایش فایلهای plist. مانند Plist Editor برای ویندوز یا PlistEdit Pro 1.5 برای مک.(با تشکر از استیو جابز)

روش اول
    مرحله ۱
    Tapatalk را حذف و دوباره نصب نمایید.

مرحله ۲
    با Tapatalk به یک فوروم سر بزنید مهم نیست که چه فرومی باشه.
    از فروم خارج شوید.
    مطمئن شوید که با این کار آن فروم در Favorite برنامه TapaTalk ثبت شد.
    مرحله ۳
    با استفاده از برنامه iFunbox یا هر برنامه دیگری به این آدرس بروید:
    کد:
    //User/Applications/ xxxxxxxx-yyyy-zzzz-wwww-kkkkkkkkkkkk /Library/Preferences/
    این آدرس را باید خودتان پیدا کنید. در آدرس //User/Applications/ xxxxxxxx-yyyy-zzzz-wwww-kkkkkkkkkkkk /
    فولدری به اسم Tapatalk وجود دارد. مانند شکل:

وقتی فولدر را پیدا کردید به /Library/Preferences/ رفته و فایل Com.quoord.Tapatalk.plist را بر روی کامپیوتر کپی کنید.

مرحله 4
    فایل کپی شده را با برنامه ویرایشگر فایلهای plist. باز کنید.
    کد زیر را پیدا کنید:

کد:
     <key> favoritesArray </key>
    باید بعد از این تگ، تگهای <array> و <dict> باشند
    کد:
    <key>favoritesArray</key>
        <array>
            <dict>
                <key>add_time</key>
    در بین تگهای <dict> و <dict/> باید تگی تحت عنوان <string>....</string> باشد (بعد از <key>url</key>) که آدرس اون فورومی هست که در Favorite شما هست. شما آن آدرس را با آدرس فروم عوض کنید. نتیجه نهایی به شکل زیر هست:
    کد:
    <string>http://www.i-phone.ir/forums/</string>
    برای عوض کردن آیکن صرفا عبارت داخل <string>....</string> را که بعد از <key>logo</key> قرار دارد را با این آدرس عوض کنید:
    کد:
    http://i-phone.ir/forums/images/apple/misc/navbits_start.gif

مرحله ۵

این فایل سیو کنید و در همان مسیر قبلی روی آیفون بر روی ورژن قدیم همین فایل کپی کنید.

این روش به کمال نرسیده ولی کاری که باید انجام بدهد را انجام میدهد. برای به کمال رسیدن نیاز به یک سری از اطلاعات از کسانی دارم که این انجمن را آن موقعی که در Tapa وجود داشت به لیست fav خود اضافه کرده اند. برای مثال ایکون همان ایکون انجمن قبلی می ماند. چون من آدرس آیکن انجمن را نداشتم. همچنین اسم نمایشی نیز تغییر نمی کند ولی وقتی وارد میشوید به این انجمن می رسید . اگر کسی که این انجمن را در Fav خود دارد، اطلاعات بین دو تگ <dict> و <dict/> خود را اینجا نشان بدهد. صرفا با یک کپی پیست، آیکن و نام نمایشی درست می شود.

من خودم این روش را به کار گرفتم و هم اکنون می توانم به این انجمن با tapatalk دسترسی داشته باشم. تمام مراحل را قدم به قدم دنبال کنید.
    منبع (با کمی ویرایش)

روش دوم
    نیازی به ادیت کردن فایل com.quoord.Tapatalk.plist نیست. از همین جا می تونید دانلود کنید. و سپس در آدرسی که در بالا گفته شد (مرحله ۳) روی گوشی کپی اش کنید. آقای استیوجابز این فایل را در پست شماره ۱۳ همین تاپیک گذاشته اند. لینک مستقیم دانلود:
    com.quoord.Tapatalk.plist
    ویرایش توسط Drfaust : https://i-phone.ir/forums/member/13063-drfaust در ساعت 14-04-2010, 08:12 PM

براي زحمتي كشيدي ممنون
    من امتحان كردم متاسفانه جواب نداد
    فكر ميكنم مشكل با Edit يك خط درست نميشه
    نظرم اينه كه بچه ها با V*P*N امتحان كنند ببينيم ميشه يا نه (خودم فعلاً به V*P*N دسترسي ندارم)

نظر

نوشته اصلی توسط reza.g نمایش پست ها
      براي زحمتي كشيدي ممنون
      من امتحان كردم متاسفانه جواب نداد
      فكر ميكنم مشكل با Edit يك خط درست نميشه
      نظرم اينه كه بچه ها با V*P*N امتحان كنند ببينيم ميشه يا نه (خودم فعلاً به V*P*N دسترسي ندارم)
      می تونی اون قسمت بین <dict> و <dict/> را اینجا کپی کنی؟
      تمام مراحل را قدم به قدم رفتید؟
      بعد از نصب tapa فوروم دلخواهی را به Fav اضافه کردید؟
      اسم و ایکن و توضیح اون فورومی که توی favorites اضافه کردید تغییر نمی کنه ولی وقتی میرید توش (از توی همون Fav) به این انجمن رهنمون می شوید.
      این روش من نیست. من صرفا امتحانش کردم و وقتی جواب داد اینجا نوشتم.

نظر

نوشته اصلی توسط Drfasut نمایش پست ها
        می تونی اون قسمت بین <dict> و <dict/> را اینجا کپی کنی؟
        تمام مراحل را قدم به قدم رفتید؟
        بعد از نصب tapa فوروم دلخواهی را به Fav اضافه کردید؟
        اسم و ایکن و توضیح اون فورومی که توی favorites اضافه کردید تغییر نمی کنه ولی وقتی میرید توش (از توی همون Fav) به این انجمن رهنمون می شوید.
        این روش من نیست. من صرفا امتحانش کردم و وقتی جواب داد اینجا نوشتم.
        من براي اطمينان با ifile اين كار را داخل گوشي انجام دادم
        قدم به قدم تمام مراحل را انجام دادم
        بله اضافه كردم
        نه هيچ تغييري نكرد
        منم ميدونم و براي زحمتي كه كشيدي مجدد تشكر ميكنم
        اينم بگم كه از موقعي كه با آيفون سر و كار دارم متوجه شدم بعضي از روشها و برنامه ها براي عده اي جواب نميده و جاي هيچ تعجبي نداره
        بازم براي زحمتت ممنون

نظر

سلام
          اين روش براي آيفون من هم به خوبي جواب داد

نظر

سلام دوست عزیز
            ممنون از زحماتتون
            من الان روشتون رو امتحان کردم و جواب داد
            فقط همون جور که گفتید یه کم ناقص هست
            از دوستانی که انجمن رو دارن خواهش میکنم اطلاعتی که دوستمون لازم داره در اختیارش قرار بدید تا آموزششو کامل کنه
            ویرایش توسط peli_65 : https://i-phone.ir/forums/member/2685-peli_65 در ساعت 24-12-2009, 02:40 PM

نظر

Tapatalk موجود در سایت به آخرین ورژن خودش آپدیت شد.
              فکر کنم اکثر مشکلات برطرف شده باشه!

نظر

Re: اضافه کردن دستی این انجمن به Tapatalk

کاملا جواب* داد و الان از tapatalk* اینو میفرستم

نظر

اینم جدید ترین آپدیتش که یه سری نقایص رو برطرف کرده و بهترشده :

نظر

با اجازه جناب Drfasut ...

دوستان برای ویرایش فایل*های .plist در سیستم عامل مک، میتوانید از برنامهٔ زیر استفاده کنید:

PlistEditor Pro 1.5

Mac OS X 10.5.8 or later

نظر

هميشه قسمت خوب يه اموزش اخرشه كه فايل اماده رو پيوست ميكنن واسه دانلود :d
                      اگه ميشه واسه ادم هاي تنبلي مثل من فايل اديت شدش رو اتچ كن مرسي

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                        البته بهترین قسمت یک آموزش اینه ناقص نباشه. D:
                        فایل com.quoord.Tapatalk.plist را آماده کردم ولی هر کاری کردم نتونستم در سایت آپلود کنم. Upload of file failed می نویسد. برای همین در 4shared اپلود شد اینهم لینکش:
                        com.quoord.Tapatalk.plist به صورت زیپ هست. unzip کنید.
                        هر موقع تونستم در سایت بگذارمش در پست اول اضافه اش می کنم.
                        ویرایش توسط Drfaust : https://i-phone.ir/forums/member/13063-drfaust در ساعت 03-01-2010, 10:53 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                          بفرمایید محمد جان اینم فایل ادیت شده:

com.quoord.Tapatalk.plist

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                          ویرایش توسط iAmir : https://i-phone.ir/forums/member/8981-iamir در ساعت 03-01-2010, 11:27 PM

نظر

فکر کنم بشه.
                            چون من یه بازی دانلود کردم که تمام کاراکتراش باز شده بود و دیگه نیازی به باز کردن نداشت.
                            (minigore)
                            ویرایش توسط peli_65 : https://i-phone.ir/forums/member/2685-peli_65 در ساعت 03-01-2010, 05:37 PM

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                              دوستان یه سوال آیا امکانش هست که برنامه ادیت بشه و برای دانلود فایل ipa قرار داده بشه؟
                              بفرمایید. حالا ببینید درست کار می*کنه یا نه:

Tapatalk : i-Phone.ir Edition

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                              ویرایش توسط iAmir : https://i-phone.ir/forums/member/8981-iamir در ساعت 03-01-2010, 11:29 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X