اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اضافه کردن دستی این انجمن به Tapatalk

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط khodkar
    بازم نمیاره یعنی بعد از سرچ no match میاره ماله کدوم فروم رو ادیت کردین؟
    تو قسمت Favorites رو هم دیدید؟

نظر

منم فایل رو اضافه کردم ولی جواب نداد.
      اصلا این tapatalk چه مرگشه، من که از قبل انجمن رو تو فیوریت داشتم،چرا پرید؟!
      ویرایش توسط XmkZ : https://i-phone.ir/forums/member/6601-xmkz در ساعت 03-01-2010, 09:05 PM

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
        دوستان یه سوال آیا امکانش هست که برنامه ادیت بشه و برای دانلود فایل ipa قرار داده بشه؟
        نوشته اصلی توسط khodkar
        پس اساتید اگه امکانش هست یه آستینی بالا بزنن تا دسترسی به سایت از آیفون راحتتر بشه برای کاربرها
        سایت beyouriphone که من آموزش را ازش کپی کردم، دقیقا همین کار را کرده بود. یعنی اول آموزش را گذاشته بود و بعد از مدتی کرک کرده بودند و سایت خودشون را اضافه کرده بودند.
        ولی همین طور که من گفتم و دوستان نیز اشاره کردند ایکن و اسم عوض نمیشه ولی وقتی میایید توش به این انجمن رهنمون می شوید.

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
          من تستش نکردم ولی اگر درست باشه، باید بروید تو favorite . هر انجمن با هر اسمی که بود را باز کنید، باید بیایید اینجا. دقت کنید که در همون اول کار که نصبش می کنید این کار را بکنید تا انجمن دیگری به favorite اضافه نشود.
          در هنگام جستجو اسم انجمن ما را نشان نمیدهد.

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
            یه سوال شما کدوم انجمن رو اول به favorite اضافه کرده بودین بعد لینکشو عوض کرده بودین
            در اون آموزشی که در پست اول گذاشتم اصلا مهم نیست کدام انجمن. ار کدوم که از آیکونش خوشت اومد را بگذارید. اون روش برای من جواب داد.
            فایل ادیت شده com.quoord.Tapatalk.plist که در پست شماره ۱۲ گذاشتم و نیازی به ادیت آن با plist نیست انجمن thesaltybox که ایکن عکس یک ماهی هست. این پایین:

فایل کرک شده ای که استیو جابز گذاشته را امتحان نکردم و نمیدونم کدام انجمن را اضافه کرده اند.

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
              نوشته اصلی توسط khodkar
              یه سوال شما کدوم انجمن رو اول به favorite اضافه کرده بودین بعد لینکشو عوض کرده بودین
              بنده برای فروم MacCity رو ادیت کرده بودم. همچنین لوگو رو از به تبدیل کردم!

در ضمن لینک پست*های ۱۳ و ۱۷، آپدیت شدند و تغییر کردند...!

نظر

Re: اضافه کردن دستی این انجمن به Tapatalk

من كه با دانلود و نصب لينك موجود در پست ١٧ همين تاپيك بدون تغييري به انجمن رسيدم! و الانم دارم با tapatalk پست ميدم

Sent from iMohammadAli using Tapatalk

نظر

خیلی ممنون از زحماتتون

من از پست اول این تاپیک فایل ادیت شده رو به محلی که گفته بودین ریختنم و الان خیلی خوب داره کار میکنه. آیکونش هم از همون اول آیکون خود انجمن بود و ...
                  فقط یه مشکل داره اونم این که بعضی از پست هارو بی دلیل به صورت زیر نشون میده:
                  &@()$&%@&($&@&$(
                  یعنی به جای نوشته این علامت ها میان. مشکل چیه؟ (3gs 3.1.2) در ضمن ورژن tapatalk هم 1.5.2 هستش.

نظر

من این روش رو روی ورژن قبلی که داشتم چک کردم اما جواب نداد.پاک کردم و ورژنی رو که همین جا گذاشتین رو نصب کردم و بعد هم اون فایل رو کپی کردم و خوشبختانه جواب داد.
                    ممنون از همگی
                    سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط khashie نمایش پست ها
                      خیلی ممنون از زحماتتون

من از پست اول این تاپیک فایل ادیت شده رو به محلی که گفته بودین ریختنم و الان خیلی خوب داره کار میکنه. آیکونش هم از همون اول آیکون خود انجمن بود و ...
                      فقط یه مشکل داره اونم این که بعضی از پست هارو بی دلیل به صورت زیر نشون میده:
                      &@()$&%@&($&@&$(
                      یعنی به جای نوشته این علامت ها میان. مشکل چیه؟ (3gs 3.1.2) در ضمن ورژن tapatalk هم 1.5.2 هستش.
                      این مربوط به encoding می شود که نویسنده پست با آن می نویسد. فکر کنم ابن برنامه صرفا UTF را نشام می دهد و برای مثال اگر arabic باشد، درست نشونش نخواهد داد.

نظر

آقا یکی منو کمک کنه.
                        چرا هرکار می کنم برای من راه نمیوفته؟ هم فایل ادیت شده رو امتحان کردم هم خود برنامه ادیت شده رو که گذاشته بودین.
                        اصلا توی favorit ها انجمن نیست که نیست که نیست

نظر

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                          آقا یکی منو کمک کنه.
                          چرا هرکار می کنم برای من راه نمیوفته؟ هم فایل ادیت شده رو امتحان کردم هم خود برنامه ادیت شده رو که گذاشته بودین.
                          اصلا توی favorit ها انجمن نیست که نیست که نیست
                          یه respring بکنید.
                          مال منم اولش نمیومد ولی اینجوری درست شد

نظر

نوشته اصلی توسط drfasut نمایش پست ها
                            این مربوط به encoding می شود که نویسنده پست با آن می نویسد. فکر کنم ابن برنامه صرفا utf را نشام می دهد و برای مثال اگر arabic باشد، درست نشونش نخواهد داد.
                            میشه بیشتر توضیح بدین و این که راه حل چیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط rahimian نمایش پست ها
                              یه respring بکنید.
                              مال منم اولش نمیومد ولی اینجوری درست شد
                              با ريسپرينگ هم جواب نداد.
                              واقعا ديوونم كرده،يكي كمك كنه.آخه مشكل از كجاست؟؟؟؟؟

نظر

مال منم ورژن ١.٢ بود بعد اپديت كردم به ١.٥.٢ اول خيلي حوب كار ميكرد ولي بعد از اپديت ديگه انجمن پيدا نميكنه respring هم كردم ولي جواب نداد لطفا كمك

نظر

صبر کنید ..
                                X