اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با safari

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با safari

سلام
    من به mavericks به روز کردم
    الان با safari ورژن 7.0 (9537.71) خیلی مشکل دارم خیلی گیر داره و خیلی طول میکشه که سایت باز کنه و بعضی وقتها همون طوری میمونه و اصلا باز نمیکنه در صورتی که firefox خیلی روان همه چی باز میکنه
    راه حلی هست برای رفع مشکل safari ؟

سلام من یه مشکل خیلی بد با سافاری دارم اونم اینه که هیستوری سایت ها رو به هیچ وجه سیو نمیکنه.مثل آدرس سایت ها ولی پسوردها رو سیو مینه.به نظرتون مشکل از کجاست ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Amir45600 نمایش پست ها
      سلام من یه مشکل خیلی بد با سافاری دارم اونم اینه که هیستوری سایت ها رو به هیچ وجه سیو نمیکنه.مثل آدرس سایت ها ولی پسوردها رو سیو مینه.به نظرتون مشکل از کجاست ؟!
      سلام دوست عزیز
      به Settings => Safari رقته و حالت Private رو خاموش کنید.
      (البته اگه در آی او اس 7 هستید از خود Safari میشه خاموش کرد در قسمتی که تب ها رو کنار هم قرار میده)

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز
        به Settings => Safari رقته و حالت Private رو خاموش کنید.
        (البته اگه در آی او اس 7 هستید از خود Safari میشه خاموش کرد در قسمتی که تب ها رو کنار هم قرار میده)

معذرت میخوام ولی منظورم تو مک بود .

نظر

سلام به همه دوستان خسته نباشید اقایون من مشکل دارم تو سافاری دیشب گوشیم جلبریک کردم ورژن فریمور گوشیم ios7.0.4هستش جلبریک پایدارم کردم الانم پشیمونم چرا جلبریکش کردم!!!!! چون زمانی که سافاری با ایمیلم لمس میکنم برم داخل میپره بیرون!!!! الان من موندم چیکاربکنم؟ درضمن دوستان عزیز فعلا دستگاهتون جلبریک نکنید چون هیچ برنامه روی ورژن ios7سازگارنیست!!!!!!!!!! حالا اگه کسی هست کمکم بکنه که چجوری سافاریم و ایمیلم به کاربندازم ازش ممنون میشم بازم مرسی از بابت وبلاگ خوبتون تشکر فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط sasha.68 نمایش پست ها
            سلام به همه دوستان خسته نباشید اقایون من مشکل دارم تو سافاری دیشب گوشیم جلبریک کردم ورژن فریمور گوشیم ios7.0.4هستش جلبریک پایدارم کردم الانم پشیمونم چرا جلبریکش کردم!!!!! چون زمانی که سافاری با ایمیلم لمس میکنم برم داخل میپره بیرون!!!! الان من موندم چیکاربکنم؟ درضمن دوستان عزیز فعلا دستگاهتون جلبریک نکنید چون هیچ برنامه روی ورژن ios7سازگارنیست!!!!!!!!!! حالا اگه کسی هست کمکم بکنه که چجوری سافاریم و ایمیلم به کاربندازم ازش ممنون میشم بازم مرسی از بابت وبلاگ خوبتون تشکر فراوان
            به نظرم بهترین کاری که میتونی بکنی همینیه که من انجام دادم!!!!
            یه بکاپ بگیر و گوشیتو به ۷.۰.۴ ریستور کن و برگرد به آغوش اپل و از راه کج که همان فرار از زندانه دوری کن تا جیلبریکهای بهتری بیاد!!
            این ظاهرا رو لج و لجبازی منتشر شده و خیلی ها رو گرفتار کرده!!

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
              به نظرم بهترین کاری که میتونی بکنی همینیه که من انجام دادم!!!!
              یه بکاپ بگیر و گوشیتو به ۷.۰.۴ ریستور کن و برگرد به آغوش اپل و از راه کج که همان فرار از زندانه دوری کن تا جیلبریکهای بهتری بیاد!!
              این ظاهرا رو لج و لجبازی منتشر شده و خیلی ها رو گرفتار کرده!!
              دوستان اینجا بخش مک هست.سوالاتتون رو در بخش ios مطرح کنید

نظر

سلام دوستان
                من در حين كار كردن با سافاري ناگهان سافاري بسته ميشه و صفحي اصلي ايپدم مياد قبلا اين جوري نبود بعد از نصب دانلودر + و اي فايل اين جوري شد كه همه رو ريمو كردم تا شايد مشكل حل بشه ولي درست نشد
                مخصوصا بيشتر مواقع اگه روي يه لينكي بزنم اين اتفاق مي افته راهي براي repair كردن سافاري وجود نداره؟
                من تازه با اين سايت اشنا شدم و اولين ارسالم هست ممنون ميشم اگه بتونيد كمكم كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط elvaa نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من در حين كار كردن با سافاري ناگهان سافاري بسته ميشه و صفحي اصلي ايپدم مياد قبلا اين جوري نبود بعد از نصب دانلودر + و اي فايل اين جوري شد كه همه رو ريمو كردم تا شايد مشكل حل بشه ولي درست نشد
                  مخصوصا بيشتر مواقع اگه روي يه لينكي بزنم اين اتفاق مي افته راهي براي repair كردن سافاري وجود نداره؟
                  من تازه با اين سايت اشنا شدم و اولين ارسالم هست ممنون ميشم اگه بتونيد كمكم كنيد
                  نه راهى براى repair نيست. بهتره دستگاه رو يك بار خاموش روشن كنيد اگر مشكل برطرف نشد راه چاره شما تنها restore كردن دستگاه هستش.. اگر موفق نشدىد ميتونيد به دفتر سايت مراجعه كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام از دیشب سافاری من با مشکل سایت باز میکنه سایت اپل بالا نمیاد کلا ایتونز هم دانلود نمیکنه تمام این مشکلات با مک هستش روی ویندوز همون سایتو با میکنه با کروم ولی دباره روی ویندوز با سافاری باز نمیکنه...
                    کسی به همچین مشکلی برخورده؟ چه کنیم؟

نظر

صبر کنید ..
                    X