اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت کار سیبچه(مشاهده صفحات، دانلود و نصب برنامه ها و...) چطور است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام خدمت عزیزان،
    از لحاظ سرعت هیچ مشکلی نداره،یه خواهش داشتم فقط ممکنه اپ بانک ملت رو که تازگیها منتشر شده رو بر روی سیب چه قرار بدید؟برای من که خیلی ضروریه چون گوشیم جیل نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
      من پيشنهاد ميكنم نرمافزار ها و بازي خارجي كه ٩٩٪ روي اپ استور هستند رو حذف كنيد و تمركزو رو برنامه هاي فارسي بزاريد ،بجاي گذاشتن بازي هايي مثل temple run برنامه beyond earth كه appersian و مخصوصا momeks زحمتشى كشيده و برنامه هاي ديگه ي فارسي ( جوكستان ، روزنما و ... رو اضافه كنيد ) راستي سرعت سيبچه خيلي كمه براي من با سرعت ١ مگ هر صفحش ١٠ ثانيه طول ميكشه بياد

برای برنامه های فارسی تلاش زیادی در حال انجامه و بنظرم بزودی نتیجه این تلاش ها رو دوستان می بینن.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط baha نمایش پست ها
      سلام خدمت عزیزان،
      از لحاظ سرعت هیچ مشکلی نداره،یه خواهش داشتم فقط ممکنه اپ بانک ملت رو که تازگیها منتشر شده رو بر روی سیب چه قرار بدید؟برای من که خیلی ضروریه چون گوشیم جیل نیست

داریم پیگیری می کنیم، بزودی...

نظر

ای خدا این جیلبرک ios7 کی میاد

نظر

نوشته اصلی توسط baha نمایش پست ها
          سلام خدمت عزیزان،

الله

تا زمانی که همچین امکاناتی داره ارائه میشه برای نصب و راه اندازی نرم افزار ها بدون نیاز به جیلبریک ، بهتره از همین روش ها استفاده کنید
          درسته جلبریک مزیت های زیادی داره اما معایبی هم داره چون گوشی رو از حالت استاندارد خارج میکنه !

@سیبچه :

اگر امکنانش هست بخش خبررسانی که درون نرم افزار قرداره ، بیشتر روش کار کنید . خیلی جالب هست
          و اگر امکانش هست موقع دانلود نرم افزارها ، ریت سرعت دانلود رو بهش اضافه کنید تا سرعت دانلود رو بتونیم ببینیم چقد هست .

از فعالیتهای خوبتون هم سپاس گذاری میکنم .

نظر

سلام دوستان
            من امروز اومدم روی ۷.۱ و متوجه شدم سیبچه کار نمیکنه
            تست کردم دیدم کل برنامه های این مدلی غیر فعال شدن
            برنامه هایی که وصل بودن کارمی کنن ولی اجازه نصب برنامه جدید نمیده متاسفانه

نظر

نوشته اصلی توسط amir890 نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من امروز اومدم روی ۷.۱ و متوجه شدم سیبچه کار نمیکنه
              تست کردم دیدم کل برنامه های این مدلی غیر فعال شدن
              برنامه هایی که وصل بودن کارمی کنن ولی اجازه نصب برنامه جدید نمیده متاسفانه

7.1 دوست عزیز؟!
              از کجا اونوقت؟

نظر

من نتونستم نصب کنم !!!
                نصب که میکنم میره تو یه سایت و از اوونجا ۲ تا فایلو نصب میکنه ... بر میگرده میگه برای ادامه دکمه زیرو بزن... اوونم میزنم باز میره همون فایلو نصب میکنه ... بر میگرده تو همون سایت ... دیگه اتفاقی نمیفته.اگه دوباره هم اوون دکمه رو بزنم دوباره نصب میکه و اتفاق تازه ای نمیفته !!!
                در ضمن من چند وقت بود که توی صفحه لاک گوشی هنگ میکردم ... یعنی لاک گوشی ک میخواستم باز کنم هنگ بود و هیچ کاری نمیکرد ! راه حلش یا خاموش کردن بود یا اینکه یکی باید زنگ بزنه من جواب بدم تا درست بشه.اما این مشکل خیلی کم بود.
                اما وقتی سیبچه و اوون ۲ تا فایلو نصب کردم خیلی شدید بود.به طوری که هر موقع میخواستم گوشی رو انلاک کنم هنگ بود.گفتم شاید به خاطر سیبچه باشه ک جدید نصب کردم.پاکش کردو.خوب شد !!!!!!!!! دیگه خدارو شکر مشکل نداشتم تا حالا .....
                مشکل از سیبچه بوده ؟ از گوشی بوده ؟ از صاحب گوشی بوده ؟!!!!! نمیدونم .... اگه فهمیدین به منم بگین.
                iphone 5 . 7.0.4
                ویرایش توسط Alikh321 : https://i-phone.ir/forums/member/124876-alikh321 در ساعت 28-11-2013, 03:01 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Alikh321 نمایش پست ها
                  من نتونستم نصب کنم !!!
                  نصب که میکنم میره تو یه سایت و از اوونجا ۲ تا فایلو نصب میکنه ... بر میگرده میگه برای ادامه دکمه زیرو بزن... اوونم میزنم باز میره همون فایلو نصب میکنه ... بر میگرده تو همون سایت ... دیگه اتفاقی نمیفته.اگه دوباره هم اوون دکمه رو بزنم دوباره نصب میکه و اتفاق تازه ای نمیفته !!!
                  در ضمن من چند وقت بود که توی صفحه لاک گوشی هنگ میکردم ... یعنی لاک گوشی ک میخواستم باز کنم هنگ بود و هیچ کاری نمیکرد ! راه حلش یا خاموش کردن بود یا اینکه یکی باید زنگ بزنه من جواب بدم تا درست بشه.اما این مشکل خیلی کم بود.
                  اما وقتی سیبچه و اوون ۲ تا فایلو نصب کردم خیلی شدید بود.به طوری که هر موقع میخواستم گوشی رو انلاک کنم هنگ بود.گفتم شاید به خاطر سیبچه باشه ک جدید نصب کردم.پاکش کردو.خوب شد !!!!!!!!! دیگه خدارو شکر مشکل نداشتم تا حالا .....
                  مشکل از سیبچه بوده ؟ از گوشی بوده ؟ از صاحب گوشی بوده ؟!!!!! نمیدونم .... اگه فهمیدین به منم بگین.
                  iphone 5 . 7.0.4
                  ممنون که با جزئیات مشکل رو مطرح کردین و اینکه مدل گوشی و سیستم عامل رو هم گفتین که بسیار خوبی کردین.
                  این مشکل دقیقا مربوط به کیه؟ توی بازه یکی دو ساعته گاهی به دلیل تغییراتی که روی سرور انجام میشه، ممکنه مشکلاتی پیش بیاد.
                  میشه لطفا دوباره تست کنین؟

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                    7.1 دوست عزیز؟!
                    از کجا اونوقت؟
                    از نسخه بتا دوست عزیز
                    یه سرچ و تحقیق کن بعد سوال کن

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                      7.1 دوست عزیز؟!
                      از کجا اونوقت؟
                      نمی دونم شما چرا حس می کنی همه اطلاعاتت تکمیله؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread90745.html

نظر

من که با شیفت و آپدیت اومدم دوباره ۷.۰.۴
                        فقط فون بوک پرید شما حواست باشه یه بک آپ بگیر

نظر

نوشته اصلی توسط سیبچه نمایش پست ها
                          ممنون که با جزئیات مشکل رو مطرح کردین و اینکه مدل گوشی و سیستم عامل رو هم گفتین که بسیار خوبی کردین.
                          این مشکل دقیقا مربوط به کیه؟ توی بازه یکی دو ساعته گاهی به دلیل تغییراتی که روی سرور انجام میشه، ممکنه مشکلاتی پیش بیاد.
                          میشه لطفا دوباره تست کنین؟
                          دوباره تست شد
                          درست شد !!!! خیلی خیلی ممنون

نظر

یک سوال مهم دارم.
                            نحوه ی عملکرد سیبچه چیست؟
                            چگونه قوانین اپل را دور می زند؟
                            آیا امکان مسدود شدن این شیوه از سوی اپل هست؟
                            آیا از نظر عملکرد با دیگر نرم افزار های مشابه فرق دارد یا همگی از یک شیوه استفاده می کنند؟

نظر

اساتيد درود بر شما
                              برنامه هاي سيبچه + خود سيبچه كرش ميزنه روي ديوايسم،جيلبريك نيستم روي ios 7.0.4 هستم
                              مشكل كجاست؟

نظر

چطور میشه از سیبچه درخواست کرد که بازی پو رو هم بزاره
                                Pou

نظر

صبر کنید ..
                                X