اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت کار سیبچه(مشاهده صفحات، دانلود و نصب برنامه ها و...) چطور است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط m ahvaz نمایش پست ها
    لطفا لینک جایی که میتونم سوالم رو توش مطرح کنم بهم بگید
    کمی جست و جو در انجمن کنید

جاش اینجا نیست ولی به هر حال خدمت شما دوست گرامی :

http://www.i-phone.ir/forums/thread86533.html - http://www.i-phone.ir/forums/thread90046.html

نظر

من روی ایپد ۲ ios7 خیلی راضی بودم . موفق باشید

نظر

سرعت برای بنده خوبه و مشکلی نداره. ممنون
        فقط بروزرسانی سریع تر و افزایش برنامه ها مخصوصا فارسی رو پیگیری کنید.
        تا اپ استور و free.my.apps هست بیخیال هرچی تانگبو و pp25!
        .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط سیبچه نمایش پست ها
          دوستان عزیز، یکی از مواردی که چندباری به ما گزارش شده، کند بودن سیبچه هستش. ما هر چی بررسی می کنیم، سرعت سیبچه نسبت به اپ استور بهتر هستش،
          برا همین گفتیم نظر کاربران عزیز رو بپرسیم و اگه لازمه بیشتر روش کار کنیم.

لطفن سرعت سیبچه رو نسبت به اپ استور بسنجین و نظرتون رو در مورد کندتر یا سریع تر بودنش بدین و اگه موردی هست با توضیحات و مقایسه دقیق بفرمایین.

پیشاپیش بابت وقتی که میذارین کمال تشکر رو داریم.
          ممنون - تیم سیبچه
          نسبت به قبل بهتر شده اما از نظر من از سرعت اپ ایستور پایین تره البته نظر شخصی منه

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
            امیدوارم ناراحت نشید ولی من تا وقتی برنامه ای مثل تانگبو هست چرا باید از سیبچه استفاده کنم ؟!
            هم سرعتش واقعا بالاس و هم اپدیت ترین حالا ممکنه برنامه هاش تانگبو
            ولی سیبچه ای که ریختم دیگه نتونستم با ایتیونز سینک شم و سرعت کمی کند بود و برنامه های جدید توش نبود
            سلام
            نه دوست عزیز ما ناراحت نمی شیم، قبلا هم اشاره شد که از انتقادات استقبال می کنیم.
            در مورد تانگبو، همانطور که دوست عزیزمون iMojtaba هم جواب شما رو دادن این ها هیچ منافاتی با هم ندارند و اینکه نصب سیبچه باعث اجرا نشدن تانگبو بشه، چیز منطقی نیست. اگه همچین موردی براتون پیش اومده قطعا دلیل دیگه ای داشته!
            سینک شدن با آیتونز هم منافاتی با سیبچه ندارد.
            در هر صورت یکی از اهداف اصلی ما برطرف کردن برخی مشکلات کاربران و توسعه دهندگان ایرانی است و اگه تانگبو نیاز شما رو برآورده می کنه، این باعث خوشحالی ما خواهد بود.

ممنون

نظر

متاسفانه برنامه و بازي ها ش خيلي كم هستن و سرعت به روز رسانيتون فرق العاده ضعيفه
              داره بهتر و بهتر میشه دوست عزیز، احتمالا اگه دوباره چک کنین متوجه میشین که الان با زمانی که شما این پست رو گذاشتین پیشرفت مناسب و البته ناکافی داشته

باز هم بهتر میشه، مطمئن باشین

نظر

دوستان اين برنامه ي تانگبو رو چه جوري بايد رو گوشيم نصب كنم؟
                فک میکنم برخی از دوستان توی سایت تانگبو رو معرفی کردن و موارد مرتبط با اون رو
                می تونین به اونجا هم مراجعه کنین

نظر

نوشته اصلی توسط macali4
                  دوست گرامی اگر علاقه ای به نصب سیبچه ندارید لطفا تاپیک رو منحرف نکنید ( با اجازه ی استارتر محترم تاپیک البته )

خواهشا از دادن پست اسپم خودداری کنید

سپاس گزار از شما
                  ممنون از شما دوست عزیز،
                  هدف اصلی این بحث، سنجش میزان رضایت یا عدم رضایت کاربران عزیز از سرعت سیبچه هست ولی اگه دوستان مورد دیگه ای هم مطرح کنن و با بتونیم بررسی می کنیم و جابگو خواهیم بود.
                  این فقط مقداری کار ما برای بررسی و دسته بندی نظرات رو سخت تر میکنه که ما با دیده منت این رو می پذیریم.

کمال تشکر رو از همه دوستان مشارکت کننده در این بحث(موافق و مخالف) رو داریم.
                  باز هم منتظر بازخوردهای شما و بقیه دوستان عزیز هستیم

نظر

من از سرعت دانلود و همه چیز سیبچه راضیم،فقط دو تا مسئله:
                    1:اگه یه برنامه توی ویندوز بسازید یا توی سایت لینک های دانلودشو قرار بدید تا یه جوری از طریق کامپیوتر نصبش کنیم عالی میشه.سرعت دانلود با idm به مراتب بهتر هست.
                    2:برنامه و بازی های سنگین رو قرار بدید،باور کنید بازی های سنگین نیاز به اپدیتشون خیلی کمه و در این صورت دردسر اپلود کردن هم کم میشه.نیاز نیست تمام برنامه هایی که میاد رو بگذارید.همچنین بازی ها رو.از منابع ایرانی یا خارجی کمک بگیرید و ببینید که کدوم ها جزو بهترین ها هستند که واقعا مردم اونا رو میخوان.باور کنید ما تمام برنامه های سنگینی که جدید میاد رو نمیخوایم!! اونایی هم که حجمشون کمه که فکر نکنم مشکلی باشه.
                    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط سیبچه نمایش پست ها
                      سلام
                      نه دوست عزیز ما ناراحت نمی شیم، قبلا هم اشاره شد که از انتقادات استقبال می کنیم.
                      در مورد تانگبو، همانطور که دوست عزیزمون iMojtaba هم جواب شما رو دادن این ها هیچ منافاتی با هم ندارند و اینکه نصب سیبچه باعث اجرا نشدن تانگبو بشه، چیز منطقی نیست. اگه همچین موردی براتون پیش اومده قطعا دلیل دیگه ای داشته!
                      سینک شدن با آیتونز هم منافاتی با سیبچه ندارد.
                      در هر صورت یکی از اهداف اصلی ما برطرف کردن برخی مشکلات کاربران و توسعه دهندگان ایرانی است و اگه تانگبو نیاز شما رو برآورده می کنه، این باعث خوشحالی ما خواهد بود.

ممنون
                      ممنون از شما
                      به خاطر مصب پروفایل هایی که این دو برنامه انجام میدن و مشکل این دو باهم باعث میشه که روی ۵اس اجرا نشه

نظر

یک چیز جالبی که بعد از اپدیت جدید سیبچه برام جالب بود اینکه با اینترنت خط موبایل سرعتش روانتر شده
                        من واقعا ممنونم از سیبچه

نظر

فقط خواهش ميكنم برنامه و بازي هاتون به روز باشه تو به روز رساني فوق العاده ضعيف و كند عمل ميكنيد

نظر

سرعت عالیه منکه مشکلی تو هیچ قسمت ندارم

فقط مابقیه برنامه های ادبی و فرهنگی مثل دیوان شمس،حافظ و .... رو بذارید هنوز خیلی از برنامه های فارسی نیست.

خسته نباشید و کارتون فوق العادست

نظر

برنامه قرآن کریم و ترجمه و قرائت را طراحی کنید

با تشکر

نظر

من پيشنهاد ميكنم نرمافزار ها و بازي خارجي كه ٩٩٪ روي اپ استور هستند رو حذف كنيد و تمركزو رو برنامه هاي فارسي بزاريد ،بجاي گذاشتن بازي هايي مثل temple run برنامه beyond earth كه appersian و مخصوصا momeks زحمتشى كشيده و برنامه هاي ديگه ي فارسي ( جوكستان ، روزنما و ... رو اضافه كنيد ) راستي سرعت سيبچه خيلي كمه براي من با سرعت ١ مگ هر صفحش ١٠ ثانيه طول ميكشه بياد

نظر

صبر کنید ..
                                X