اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در دانلود کردن برنامه های ایتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در دانلود کردن برنامه های ایتیونز

سلام به همه
    دوستان من وقتی برنامه های ایتیونز رو دانلود می کنم برنامم روی processing file گیر مکنه
    چی کار باس بکنم؟

نوشته اصلی توسط hamid_hich نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان من وقتی برنامه های ایتیونز رو دانلود می کنم برنامم روی processing file گیر مکنه
    چی کار باس بکنم؟
    دوست عزیز اگه کمی جستجو میکردید میقهمیدید...
    الان چند روزی هست که این مشکل پیش اومده و بخاطر تحریم هست که احتمالا بر طرف شه...
    یا اینکه میشه رفت ایتونز اما اجازه دانلود نمیده و دانلود نمیکنه.گاهی وقتا هم اصلا نمیشه وصل شد به ایتونز
    میتونید از چیز پی ان استفاده کنید تا مشکل حل شه
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

من امروز یه آیپد ایر گرفتم ولی هرکاری کردم نتونستم به اپل آی دی خودم لاگین کنم!!!! الان دستگاه بیکار افتاده!!!! هیچ راهی نیست فعلا؟!؟!

نظر

نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
        من امروز یه آیپد ایر گرفتم ولی هرکاری کردم نتونستم به اپل آی دی خودم لاگین کنم!!!! الان دستگاه بیکار افتاده!!!! هیچ راهی نیست فعلا؟!؟!
        چرا دبگه باید از چیز پی ان استفاده کنی...
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
          سلام
          یه کم بگیر نگیر داره..... تو طول روز و ساعتهای مختلف امتحان کنید.شده مثل جریان ارسال پــــاRa زیت...! یه ساعتهایی خیلی راحت متصل میشی.

نظر

خلاف قوانین سایته ولی همون چیز هم نیاز به برنامه داره تا بتونه وصل شه!!! خدا خیرشون بده کل پورت های عادی رو که بستن!!!!
            یعنی عملا هیچی دیگه!!!!

نظر

دوستان من یکی دو روزه صبح ها مثلا ۵ ۶ صبح می تونم بدون چیز بی ان دانلود کنم!!! عمو قیلتر چی خوابه یعنی!!!؟؟ :دی

نظر

منم این مشکل گیر کردن دانلود در processing file رو دارم.
                با چیز پی ان دانلود رو شروع میکنم بعدش قطعش میکنم و دان رو ادامه میدم.بی مشکل میره جلو ولی دوباره تو مرحله ذکر شده گیر میکنه!
                چیز پی ان رو هم فعال میکنم ولی هنوز گیره!!!
                لطفا راهنمایی کنید.
                با تشکر.

نظر

دوستام من یک سوال داشتم اینترنت 1 مگ مخابران دارم دانلود میکنم هم با چیز پی ان هم عادی سرعتش 5 کیلوبایت زیاد میشه ؟؟

نظر

سلام دوستان چند روزه که ایتونزم برنامه هایی که اپدیت شده رو نشون نمیده و میزنه تمامی برنامه ها اپدیته در صورتی که کلی اپدیت جید اومده که وقتی برنا مه باز میکنم میتونم اپدیت کنم با قندشک هم امتحان کردم نشده یعنی برنامه نشون نمیده ممنون

نظر

يك بار با استفاده از نگه داشتن دكمه پاور به مدت چند ثانيه دستگاه رو خاموش كنيد و دوباره رو شن كنيد حل ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
                        يك بار با استفاده از نگه داشتن دكمه پاور به مدت چند ثانيه دستگاه رو خاموش كنيد و دوباره رو شن كنيد حل ميشه
                        بازم نشد این ارور میده There are no updates available for any of the apps in your iTunes library.

نظر

نوشته اصلی توسط ehsanmoh نمایش پست ها
                          بازم نشد این ارور میده There are no updates available for any of the apps in your iTunes library.
                          اين مشكل براي منم به وجود اومد اين كار رو كردم درست شد،ولي نگران نباشيد اگه بعد چند ساعت درست نشد با چيزپيان امتحان كنيد

نظر

صبر کنید ..
                          X