اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تلویزیون اینترنتی ایران گیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تلویزیون اینترنتی ایران گیت

سلام دوستان. امروز اتفاقی موقع جستجو در اپ استور با برنامه ی جالبی برخوردم که بعد از نصب متوجه شدم از لحاظ کیفیت و کارایی فوق العاده ست در نتیجه گفتم اینجا مطرح کنم تا بقیه دوستان هم از اون استفاده کنند. این برنامه قابلیت اجرای شبکه های تلویزیونی رو داراست حتی ساعات پخش برنامه ها رو هم میتونید ببیند.
    بعد از نصب با سرعت ۵۱۲ مخابرات هم به خوبی کار میکنه. قبلا یکی از برنامه ها در اپ استور بود که اتفاقا پولی هم بود که بعد نصب متوجه شدم اصلا جواب نمیده که متاسفانه برنامه نویس برنامه هم اپدیتی برای رفع این مشکل ارائه نکرده اما برنامه نویس این برنامه سنگ تموم گذاشته و این برنامه رو با این همه قابلیت و کارایی مجانی برای استفاده کاربران در اپ استور قرار داده . اگر برنامه مورد نظر براتون جالب بود حتما از رای ۵ ستاره برای این برنامه نویس غافل نشید.

نام برنامه: Irangate TV
    حجم برنامه: ۱۱ مگابایت
    سایز اجرا: یونیورسال
    قیمت: مجانی
    تصویر زیر رو هم موقع اجرا از گوشی خود ضمیمه کردم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 22-11-2013, 04:01 PM

سلام
    دانلود و نصب كردم
    ولي برنامه لود نميشه ، فقط يك صفحه ابي مياد و يه دايره كه داره لود مي شه ولي فقط مي چرخه
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

دوست عزیز اجرای برنامه بستگی به سرعت اینترنت شما داره در پست ابتدایی ذکر کردم با سرعت ۵۱۲ adsl مخابرات تست کردم .

نظر

سلام
        بسیار برنامه خوبیه کیفیت عالی سپاس از شما دوست عزیز بابت معرفی برنامه

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
          سلام
          بسیار برنامه خوبیه کیفیت عالی سپاس از شما دوست عزیز بابت معرفی برنامه
          خواهش میکنم دوست عزیز . در ضمن با سرعت ۲۵۶ مخابرات هم تست کردم بدون لگ اجرا میکنه از قابلیت های جالب برنامه قابلیت تصویر به تصویر هست در ضمن غیراز شبکه های مختلف تلویزیونی شما میتونید سریال ، فیلم و مستندهای مختلف رو هم مشاهده کنید.
          تصویر زیر مربوط به فیلمی بود که با سرعت ۲۵۶ مشاهده کردم و ضمیمه کردم.

ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 22-11-2013, 10:48 PM

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
            دوست عزیز اجرای برنامه بستگی به سرعت اینترنت شما داره در پست ابتدایی ذکر کردم با سرعت ۵۱۲ adsl مخابرات تست کردم .

ممنون از توضيحتون
            اينترنت ٢ مگه ، شايد با isp ام مشكل داره
            تنظيم خاصي كه نداره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط castilla_ht نمایش پست ها
              ممنون از توضيحتون
              اينترنت ٢ مگه ، شايد با isp ام مشكل داره
              تنظيم خاصي كه نداره ؟
              طبق گفته خودتون احتمالا مشکل از سرویس دهنده تون باشه. شما با اینترنت خط هم تست کنید البته ناگفته نماند هنوز روی ایپد هم تست نکردم که بعد از نصب حتما در همین تاپیک در مورد کیفیت و کارایی برنامه توضیح میدم.

ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 22-11-2013, 11:13 PM

نظر

من رو ایپد نصب کردم الان روی گوشی تست می کنم
                ---------------------
                با مبین نت تست کردم روی ایپد و ایفون عالی جواب داد
                ممنون از برنامه خوبی که معرفی کردین
                ویرایش توسط castilla_ht : https://i-phone.ir/forums/member/535-castilla_ht در ساعت 22-11-2013, 11:35 PM

نظر

بسيار عالى. با تشكر فراوان

نظر

دوستان من الان یه هفتس میخوام از استور دان کنم اررور Cannot Cannect To iTunes Store میده . چیکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
                      دوستان من الان یه هفتس میخوام از استور دان کنم اررور Cannot Cannect To iTunes Store میده . چیکار کنم ؟
                      مال منم اينجوريه!!نميدونم چشه

نظر

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
                        سلام
                        دوست عزیز از ف ی ل استفاده کن

نظر

این برنامه رو دانلود کردم اما هی ریلود میشه برنامه و تصویر!
                          یعنی تو اون صفحه ریز پلی میشه اما بعد ۵ ثانیه صفحه مشکی میشه کلا رلود میشه صدا هم نداره!

نظر

درسته دوست عزیز شما شبکه های دیگه رو هم امتحان کن . سرعت نت هم کم و بیش تاثیر داره اما خوب حتما برنامه نویس این برنامه تو اپدیت های بعد این مشکل رو برطرف میکنه.

ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 24-11-2013, 09:54 AM

نظر

پسر ایییییییییییییین محشره محشر......شنل قرمزی رو همین الان کامل باهاش نگاه کردم حدود یه ساعتو ۲۰ دیقه.......حتی یه بارم قطع نشد...

فقط این sky tv چه شبکه ایه ؟؟؟
                              فقط اینترنتیه..؟؟

رو اندروید هم هست
                              اونجام عالیه.......

نظر

صبر کنید ..
                              X