اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خامو شدن ناگهاني ای پد نیو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خامو شدن ناگهاني ای پد نیو

با سلام
    من یک آیپد ۴ دارم که به صورت کاملا ناگهانی و بدون هیچ دلیل خاصی خاموش شده . دیشب ۲۵ درصد شارژ داشت که به عادت همیشگی حدود ساعت ۲ بعد از نیمه شب به شارژر وصلش کردم و صبح که رفتم سراغش مرده بود ! بله دقیقا مرده بود .
    صفحه خاموش و هیچ دکمه ای کار نمی کرد . حتی دکمه پاور رو به مدت ۱۰ ثانیه هم نگه داشتم ولی باز هم هیچ تغییری حاصل نشده .
    وقتی به شارژر وصلش می کنم لرزش نامحسوسی پشت بدنه قابل تشخیصه ولی غیر از این هیچ ری اکشن دیگه ای نمیشه دید .
    و این رو هم اضافه کنم که دستگاه من جلبریک نشده بود .
    شما می دونید ممکنه چه اتفاقی افتاده باشه ؟ در صورت سوختن آیپد راهی برای جبران خسارت هست ؟ با توجه به اینکه اپل در ایران گارانتی نداره .
    البته توی انجمن ها خوندم که بعضی فروشنده ها دستگاه رو گارانتی می کنن ولی برای من چنین اتفاقی نیفتاد .

نوشته اصلی توسط ATA57 نمایش پست ها
    با سلام
    من یک آیپد ۴ دارم که به صورت کاملا ناگهانی و بدون هیچ دلیل خاصی خاموش شده . دیشب ۲۵ درصد شارژ داشت که به عادت همیشگی حدود ساعت ۲ بعد از نیمه شب به شارژر وصلش کردم و صبح که رفتم سراغش مرده بود ! بله دقیقا مرده بود .
    صفحه خاموش و هیچ دکمه ای کار نمی کرد . حتی دکمه پاور رو به مدت ۱۰ ثانیه هم نگه داشتم ولی باز هم هیچ تغییری حاصل نشده .
    وقتی به شارژر وصلش می کنم لرزش نامحسوسی پشت بدنه قابل تشخیصه ولی غیر از این هیچ ری اکشن دیگه ای نمیشه دید .
    و این رو هم اضافه کنم که دستگاه من جلبریک نشده بود .
    شما می دونید ممکنه چه اتفاقی افتاده باشه ؟ در صورت سوختن آیپد راهی برای جبران خسارت هست ؟ با توجه به اینکه اپل در ایران گارانتی نداره .
    البته توی انجمن ها خوندم که بعضی فروشنده ها دستگاه رو گارانتی می کنن ولی برای من چنین اتفاقی نیفتاد .
    این مشکلتون خیلی راحت و با داشتن یکدونه دستگاه مک قابل حله ، چون دقیقا همین حالت دستگاه شما برای یه ایپد 4 دیگه هم اتفاق افتاده بود و با یه برنامه چینی (منتها فقط برای مک هست) به راحتی برگردونده شد.

نظر

دستگاه شما داراي نوسان ولتاژ شده .. كافيه با usb به يك مكبوك وصلش كنيد ... ميبينيد كه روشن خواهد شد !

Sent from my iPhone5s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
      X