اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چطوری گوشی رو از 7.0.3 به 6.1.3 برگردونم؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چطوری گوشی رو از 7.0.3 به 6.1.3 برگردونم؟؟؟

سلام دوستان گوشی خواهرم تا زمانی که 6.1.3 بود هیچ و هیچ مشکلی نداشت ولی از وقتی که ریستور کردمش به 7 و بعدش 7.0.1 و بعدش 7.0.2 و بعدش 7.0.3 در همه ی این نسخه ها یه مشکل خیلی بزرگ داشته
    اینکه گاهی اوقات که کلید پاور رو مبزنی ( 100 بار هم بزنی صفحه خاموش و روشن میشه ) ، ومیخوای فلش رو به راست بکشی تا رمز رو وارد کنی تو هنگه ، نه خاموش میشه نه باز میشه نه هیچی
    تنها راهش اینه که با یه گوشی دیگه به آیفون زنگ بزنیم و حتما در حد 1 یا 2 ثانیه تماس رو وصل کنیم بعد گوشی از خواب بیدار میشه و میتونی قفل رو بازکنی
    حالا میخوام به همون 6.1.3 دانگرید کنم ولی متاسفانه هیچ shsh ازش تهیه نکردم چون اصلا نمیدونستم چطور باید اینکار رو کنم و بعدا چطور واسه برگردوندن از این shsh استفاده کرد؟؟؟
    خلاصه الان راهی هست که به 6.1.3 برگردوند؟؟؟
    چون شنیدم که 7 یکسری چیزایی داره که 5s میوتنه اجرا کنه (یعنی راحت تر اجرا میکنه ) و 4 اس سخت افزار کافی رو نداره
    خوب دوستان لطفا کمکم کنید بی نهایت ممنون

4s حتی با داشتن shsh همنمیتونید دانگرید کنید
    راهی ندارید

نظر

نوشته اصلی توسط AliZali نمایش پست ها
      سلام دوستان گوشی خواهرم تا زمانی که 6.1.3 بود هیچ و هیچ مشکلی نداشت ولی از وقتی که ریستور کردمش به 7 و بعدش 7.0.1 و بعدش 7.0.2 و بعدش 7.0.3 در همه ی این نسخه ها یه مشکل خیلی بزرگ داشته
      اینکه گاهی اوقات که کلید پاور رو مبزنی ( 100 بار هم بزنی صفحه خاموش و روشن میشه ) ، ومیخوای فلش رو به راست بکشی تا رمز رو وارد کنی تو هنگه ، نه خاموش میشه نه باز میشه نه هیچی
      تنها راهش اینه که با یه گوشی دیگه به آیفون زنگ بزنیم و حتما در حد 1 یا 2 ثانیه تماس رو وصل کنیم بعد گوشی از خواب بیدار میشه و میتونی قفل رو بازکنی
      حالا میخوام به همون 6.1.3 دانگرید کنم ولی متاسفانه هیچ shsh ازش تهیه نکردم چون اصلا نمیدونستم چطور باید اینکار رو کنم و بعدا چطور واسه برگردوندن از این shsh استفاده کرد؟؟؟
      خلاصه الان راهی هست که به 6.1.3 برگردوند؟؟؟
      چون شنیدم که 7 یکسری چیزایی داره که 5s میوتنه اجرا کنه (یعنی راحت تر اجرا میکنه ) و 4 اس سخت افزار کافی رو نداره
      خوب دوستان لطفا کمکم کنید بی نهایت ممنون
      همونطور که دوستمون گفتن امکان دانگرید نیست.
      فایل 7.0.4 رو دانلودکنید و به اخرین نسخه ری استور کنید و بکاپ رو بر نگردونید. ببینیدمشکل رفع نمیشه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام من هم همین مشکل این دوستمون رو دارم لطفا کمک کنید
        نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
        همونطور که دوستمون گفتن امکان دانگرید نیست.
        فایل 7.0.4 رو دانلودکنید و به اخرین نسخه ری استور کنید و بکاپ رو بر نگردونید. ببینیدمشکل رفع نمیشه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

با سلام.
          من یک ایفون ۴ دارم ک تا ۳ روز پیش s 6.1.3 رو داشت…وب بود اما گفتیم ی تغییر بدیم و رفتیم روی ۷٫۰٫۴
          از اون روز به بعد باطریش داغون شد و سریع خالی میشد
          shsh 6.1.3 رو ذخیره دارم و تمامیر کارهای شما رو انجام میدم اما وقتی میرم به DFU ایتونز ارور چک کردن میده …
          چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
          اصلا گزینه ایفونم رو نمیاره

نظر

نوشته اصلی توسط saji2007 نمایش پست ها
            با سلام.
            من یک ایفون ۴ دارم ک تا ۳ روز پیش s 6.1.3 رو داشت…وب بود اما گفتیم ی تغییر بدیم و رفتیم روی ۷٫۰٫۴
            از اون روز به بعد باطریش داغون شد و سریع خالی میشد
            shsh 6.1.3 رو ذخیره دارم و تمامیر کارهای شما رو انجام میدم اما وقتی میرم به DFU ایتونز ارور چک کردن میده …
            چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
            اصلا گزینه ایفونم رو نمیاره
            اروری کــه ایتــونز میـــده رو شاتــ اوتــ میگیــرید؟

نظر

صبر کنید ..
            X