اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تصاویر تعمیر برد آیفون 5s در مرکز خدمات i-Phone.ir

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تصاویر تعمیر برد آیفون 5s در مرکز خدمات i-Phone.ir

سلام .....

امروز یک آیفون 5s طلایی رنگ داشتیم که تاچ درست کار نمیکرد و بعد از تعویض تاچ مشخص شد که مشکل از روی برد است ٬

کار بررسی برد و عیب یابی با احتیاط و به آرومی ادامه داره .... همگی امیدواریم فردا به نتیجه برسیم .
    ویرایش توسط Expert : https://i-phone.ir/forums/member/141309-expert در ساعت 05-07-2015, 01:34 PM
    www.i-phone.ir
    !Square the circle

تلگرام:
    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نتیجه چی شد؟ درست شد یا نه؟

نظر

چرا برد به این روز افتاده؟ مثل این هست که با تمام قدرت هیتر را گرفته باشین روی برد جزقاله شده! تعمیر هم میشه؟!

نظر

بله درست شد

چیزی که شما میبینید در اثر پایین بودن کیفیت عکس هست ... اصلا روی اون قسمت ها هیتر گرفته نشده همونطور که احتمالا آشنایی دارید اگر در اثر نگه داشتن هیتر این اتفاق افتاده بود قلع روی پایه ها به صورت گوله شده درمیومد در حالی که هیچ جای عکس این نیست + هیچ قطعه ای یک ذره هم جابه جا نشده !
        www.i-phone.ir
        !Square the circle

تلگرام:
        ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
        صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

تعمیر نشد؟ مشکل از چیه؟

نظر

سلام
            خسته نباشید
            کارتون ایول داره
            انوقت هزینه تعمیرش چقدر شد ؟
            اصلاً میصرفید ؟
            مثلاً تعمیر یا تعویض تاچ 5اس چقدر هزینه داره
            و هزینه تعمیر اون برد چقدر شد ؟

نظر

دقیقا من هم این سوا رو دارم
              هزینه تعمیر چقدر بود و آیا به صرفه بود ؟

نظر

سلام اقا من الان دیدم عضو شدم توروخدا یک کمکی کنید
                من یک ایفون 5 اس داشتم تاچش بعضی جاهاش کار نمیکرد بد کار میکرد دادم درست کنن فکر کردم از تاچ هست عوض کردن نشد الان خاموش شده روشن نمیشه چیکا رکنم میگن از برد هست

نظر

نوشته اصلی توسط iranshoping نمایش پست ها
                  سلام اقا من الان دیدم عضو شدم توروخدا یک کمکی کنید
                  من یک ایفون 5 اس داشتم تاچش بعضی جاهاش کار نمیکرد بد کار میکرد دادم درست کنن فکر کردم از تاچ هست عوض کردن نشد الان خاموش شده روشن نمیشه چیکا رکنم میگن از برد هست
                  به دفتر انجمن مراجعه کنید
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

تهران نیستم متاسفانه کرج هستم

نظر

نوشته اصلی توسط iranshoping نمایش پست ها
                      تهران نیستم متاسفانه کرج هستم
                      اولا که خب شما راه حل پرسیدید بچه ها هم گفتند به دفتر مراجعه کنید، دیگه اینجا کسی از کرج بودن یا نبودن شما خبر نداره. دوما فکر نکنم اگه گوشیتون خیلی مهم باشه براتون مسیر تهران کرج خیلی راه به حساب بیاد!

نظر

سلام دوستان يه سوال داشتم ممنون ميشم منو راهنمايي كنين اگه تاچ گوشي ايراد داشته باشه چه حالتي واسه گوشي پيش مياد يعني تاچش چطور ميشه كه بفهمي ايراد داره يانه ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
                          سلام دوستان يه سوال داشتم ممنون ميشم منو راهنمايي كنين اگه تاچ گوشي ايراد داشته باشه چه حالتي واسه گوشي پيش مياد يعني تاچش چطور ميشه كه بفهمي ايراد داره يانه ؟؟
                          شما یک آیکن رو نگه دارید تا به لرزش در بیاد،بعد دستتون رو روش نگه دارین و در همه جای صفحه تکان بدید،
                          ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 20-08-2014, 09:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                            شما یک آیکن رو نگه دارید تا به لرزش در بیاد،بعد دستتون رو روش نگه دارین و در همه جای صفحه تکان بدید،
                            دوست عزيز من يه أيكون رو گرفتم تمام قسمت هاي صفحه تكان دادم ايكون همه جاي صفحه با دستم اومدفقط اون بقل بقل ها كه كشيدم از دستم رها شد!حالا بنظر شما مشكل داره يا نه؟با تكون دادن أيكون از كجا ميشه فهميد كه صفحه مشكل داره يا نه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
                              دوست عزيز من يه أيكون رو گرفتم تمام قسمت هاي صفحه تكان دادم ايكون همه جاي صفحه با دستم اومدفقط اون بقل بقل ها كه كشيدم از دستم رها شد!حالا بنظر شما مشكل داره يا نه؟با تكون دادن أيكون از كجا ميشه فهميد كه صفحه مشكل داره يا نه؟؟
                              نه دوست عزیز مشکلی نیست و با خیال راحت استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X