اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Disable شدن ايفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Disable شدن ايفون

سلام دوستان گوشی من با بار ها زدن رمز اشتباه disable شد الان هم 1 روز کزشته باز هم روی صفحه گوشیم نوشته iphone is disabled چیکار کنم تا درست شه خواهشا کمکم کنید

اگه قبلا با iTunes سینک کردی 2 باره بزنش به همون سیستم از اون حالت درمیاد

نظر

به ایتونز وصل نمیشه اعلام خطا میده که باید رمز بزنم بعد بیاد

نظر

نوشته اصلی توسط amineb نمایش پست ها
        سلام دوستان گوشی من با بار ها زدن رمز اشتباه disable شد الان هم 1 روز کزشته باز هم روی صفحه گوشیم نوشته iphone is disabled چیکار کنم تا درست شه خواهشا کمکم کنید
        سلام..آخرین راه ریستور کردن گوشی البته به آخرین ورژن هستش !! امید وارم بک آپ رو از قبل داشته باشید !! دکمه های هوم و پاور رو همزمان با هم اونقدر بگیرید که علامت آیتونز روی صفحه بیادش بعدش به اخرین ورژن که از قبل باید دانلود کرده باشید ریستور کنید درست میشه !! فکر کنم اگر بک آپ رو هم لود نکنید بهتر باشه چون ممکنه قفل و رمز و اینا دوباره بیادشون !! بازم میگم این آخرین راه هستش در صورتی که رمز رو یادتون نمیاد.. پس قبل از ریستور تمام راه های پیشنهادی دوستان دیگه رو هم امتحان کن !!

نظر

با سلام
          من يه ايفون 5 واسه يكي از بستگانم كه در عراق كار ميكنه فرستادم ولي متاسفانه ديسيبل دائم شده ميخواستم اگه امكان داره منو راهنمايي كنيد تا بتونم به ايشون برسونم من تا جايي كه اطلاعات خودم ياري مي كرد به ايشون گفتم كه درحالت dfu ريستورش كنه ولي مثل اينكه بعد از زدن گزينه ريستور پس از چند دقيقه اي تيونز پيغام make sure your network settings are correct and your network connection is active. or try again later رو ميده.
          لطفا اگه ميشه بنده را راهنمايي بفرمائيد. در ضمن ايا لازم به اكتيو شدنم داره؟
          متشكرم
          ویرایش توسط haaami : https://i-phone.ir/forums/member/168375-haaami در ساعت 06-06-2014, 08:38 PM

نظر

به نظر میاد خطا به علت عدم دسترسی به اینترنت باشه.
            بعد از ریستور هم لازمه که اکتیو بشه.

Sent from my iPad using Tapatalk
            .There is no knowledge that is not power

نظر

سلا مجدد
              بله درسته اشکال از اینترنت بوده ولی بعد از رفع مشکل ایتیونز یه پیغام دیگه داده که ایشون واسه من فرستاده:
              the ''iphone'' could not be restored. an unknown error occurred(3194)o
              والا من هرچی پرسیدم و این ور اون ور کردم نفهمیدم مشکل چیه!!!!
              لطفا بهم بگید که اشکال کار از کجاست و چطور میشه رفعش کرد. من به ایشون گفتم که ios 7.0.6 رو دانلود کنه و با این فریمور ریستور کنه.
              ایا اشکال از ریستور کردنه یا فریموری که ریستور می کنه؟
              خواهشا اگه راهی هست منو راهنمایی کنید./

نظر

الان آخرین ورژن 7.1.1 هستش که میتونن به اون ریستور کنن فقط

نظر

نوشته اصلی توسط haaami نمایش پست ها
                  سلا مجدد
                  بله درسته اشکال از اینترنت بوده ولی بعد از رفع مشکل ایتیونز یه پیغام دیگه داده که ایشون واسه من فرستاده:
                  the ''iphone'' could not be restored. an unknown error occurred(3194)o
                  والا من هرچی پرسیدم و این ور اون ور کردم نفهمیدم مشکل چیه!!!!
                  لطفا بهم بگید که اشکال کار از کجاست و چطور میشه رفعش کرد. من به ایشون گفتم که ios 7.0.6 رو دانلود کنه و با این فریمور ریستور کنه.
                  ایا اشکال از ریستور کردنه یا فریموری که ریستور می کنه؟
                  خواهشا اگه راهی هست منو راهنمایی کنید./
                  سلام دوست عزيز
                  لطفا سوالتون رو در بخش مربوطه مطرح كنيد تا هم قوانين انجمن رو رعايت كرده باشيد و هم خودتون زودتر به جواب سوالتون برسيد
                  مشكل از فريموري كه دانلود كرديد هست شما بايد اخرين فريمور مربوطه يعني ios 7.1.1 رو دانلود كنيد و سپس اقدام به ريستور نمايد
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html
                  موفق باشيد

نظر

صبر کنید ..
                  X