اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ديكشنري لانگمن در ios 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ديكشنري لانگمن در ios 7

سلام دوستان
    من ورژن گوشيم ، 5.0.1(iphone4) هستش و تنها دليلي كه آبديت نكردم همين ديكشنري بوده
    من روي آيفون 5 تست كردم و راحت كار مي كنه
    از دوستان كسي روي (ios7 (iphone4اين ديكشنري رو نصب كرده و بدون مشكل استفاده كرده يا نه؟

ممنون ميشم پاسخ بديد

بله من روی آیفون 4 و ios 7.0.4 بدون مشکل دارم استفاده می کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط hyund نمایش پست ها
      بله من روی آیفون 4 و ios 7.0.4 بدون مشکل دارم استفاده می کنم.
      من همون ورژنی که روی 6 داشتم رو در 7 نصب کردم ولی کار نمیکنه و انگار غیر قانونی میشناسه.. چیکار کنم ؟؟

نظر

دیکشنری لانگمن که در سرور Tongbu هتسش بدون مشکل روی ios7 اجرا میشه

نظر

نوشته اصلی توسط jokereblis نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من ورژن گوشيم ، 5.0.1(iphone4) هستش و تنها دليلي كه آبديت نكردم همين ديكشنري بوده
          من روي آيفون 5 تست كردم و راحت كار مي كنه
          از دوستان كسي روي (ios7 (iphone4اين ديكشنري رو نصب كرده و بدون مشكل استفاده كرده يا نه؟

ممنون ميشم پاسخ بديد
          من ارجینالشو روی آیفون دارم استفاده میکنم بدون مشکل داره کار میده روی 7.x تاحالا مشکلی نبوده!
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

چطوری میتونم از سرور Tongbu بگیرم ؟؟

نظر

سلام دوست عزیز یه سوال داشتم ازتون شما که ایفون 4 دارید و به ای او اس 7 آپدیت کردید تو گوشی مشکلی احساسا نکردید؟منظورم کند شدن گوشی هنگ و مشکلات دیگه ای که تو بعضی از جاها مطرح میشه؟و این که با چی آپدیت کردید؟ با ای تونز یا چیز دیگه؟

نظر

نه گوشی رون تر هم شده فقط یه بار تو یاهو مسنجر هنگ کرد وگرنه هیچ مشکلی دیگه ای نداره. بله با آیتونز گوشی رو پاک و نسخه 7 رو نصب کردم.

نظر

خب دوستان
                  من به 7.0.4 رفتم و چند وقتی هم از این دیکشنری استفاده کردم (با tongbu)
                  اما مشکلی که هست اینه که بعد از چند وقت برنامه دچار مشکل میشه و کرش می کنه

الان مجبور شدم گوشی رو جیلبریم کنم . و نسخه 4.1.1 رو بریزم که اونم کار نمی کنه ( داخل برنامه میره ولی وقتی سرچ میزنی چیزی نمیاد )
                  از دوستانی که جیل کردن بدون مشکل از این برنامه استفاده کردن یا نه ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

تنها نسخه 3.1.1 كار مي كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                    X