اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

[سوال] تغییر مسیر پیش فرض فایل های آیتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [سوال] تغییر مسیر پیش فرض فایل های آیتیونز

سلام
    من ویندوز هفت دارم و فایل هام همگی در درایو D هست
    وقتی فایل هایی رو از آیتیونز دانلود یا آپدیت میکنم (همچنین با گوشی) داخل کامپیوتر به مسیر درایو c میره
    قبلاً از داخل preferences و زبانه advanced مسیر رو به d تغییر میدادم برنامه های دانلود شده اتوماتیک پیش قبلی ها میرفتن ولی الان جدا میرن درایو c
    چیکار کنم درست شه؟
    ممنون

شما از همون محلی که گفتی اگه عوض کنی همه چیز به محل جدید میره.فقط در حین دانلود یه فضایی رو به عنوان Temp که در درایو ویندوز هست استفاده میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
      شما از همون محلی که گفتی اگه عوض کنی همه چیز به محل جدید میره.فقط در حین دانلود یه فضایی رو به عنوان Temp که در درایو ویندوز هست استفاده میکنه.
      عوض کردم
      بعدش یه تست کردم اونجا نرفت

نظر

سلام
        منهم مسیر رو عوض کردم دوباره امتحان کردم مسیر عوض نشد نمیدونم مشکل کجاست
        ممنونم

نظر

شاید باید مسیر نصب هم درایو d باشه مثلاً

نظر

نوشته اصلی توسط old sport نمایش پست ها
            شاید باید مسیر نصب هم درایو d باشه مثلاً
            من مسیر نصب برنامه آیتونز داخل درایو d هستش .. الان امتحان میکنم

======================
            نتیجه :

با موفقیت برنامه ها در درایو D آپدیت و ذخیره شدند.
            امکان داره که باید برنامه هم در درایو D نصب باشه که شخصا فکر نمیکنم ارتباطی داشته باشه...!
            آیتونز 11.1.3.8
            ویندوز 8

======================
            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 18-11-2013, 01:38 AM

نظر

روی ایکون ایتونز کلیک کنید و بعدش بلافاصله دکمه shift رو نگه دارید بهتون میگه که محل جدید library رو بهش معرفی کنید.اینطوری میتونید کلا محل تمام عکس ها فیلم ها برنامه ها اهنگ ها و همه چی رو منتقل کنید به درایو دیگه ای جز درایو c که با تعویض ویندوز به مشکل نخورید.

نظر

اقا کارت 20 جواب داد ممنون
                ویرایش توسط k770i : https://i-phone.ir/forums/member/147929-k770i در ساعت 08-07-2014, 09:59 AM

نظر

صبر کنید ..
                X