اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.4 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iOS 7.0.4 عرضه شد

لحظاتی پیش اپل iOS 7.0.4 را برای تمامی دستگاه هایی که از iOS 7 پشتیبانی می کنند، عرضه کرد.

این نسخه شامل رفع باگ های اساسی می باشد و همچنین به رفع باگی در قسمت فیس تایم اشاره شده است.

حجم این آپدیت برای آیفون ۵ اس 37.6 مگابایت می باشد و شماره ساخت آن 11B554a میباشد.

همچنین اپل iOS 6.1.5 را به صورت ناگهانی برای نسل چهارم آیپاد تاچ عرضه کرده است. در این نسخه باگ مربوط به فیس تایم رفع شده است.

لینک های دانلود در این تاپیک موجود می باشد.

این اپدیت ارزش داره نصب کرد یا نه نسبت به ورژن 7.0.3

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
      تا وقتی قضیه جیلبریک و لاک بودن مطرح نیست پیشنهاد من همیشه اینه که به آخرین ورژن ممکن آپدیت کنید .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
      تا وقتی قضیه جیلبریک و لاک بودن مطرح نیست پیشنهاد من همیشه اینه که به آخرین ورژن ممکن آپدیت کنید .

نظر

برای آیپد 4 هم 17 مگ هست حجمش

نظر

من update کردم فرقی نکرده

نظر

برا ٥ چند مگه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بلاخره آپدیت ibook طراحی شده برای ios 7 هم اومد

نظر

نوشته اصلی توسط daneshmand نمایش پست ها
                من update کردم فرقی نکرده
                قرار نیست فرقی بکنه، رفع باگ هست فقط !

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                بلاخره آپدیت ibook طراحی شده برای ios 7 هم اومد
                نرم افزار های iBooks و iTunes U با طراحی جدید عرضه شدند !

نظر

پيشنهاد ميكنم نصبش كنيد چون توي 4s لگ كيبورد كاملا رفع شده و سافارى هم خيلى نرم و روون شده!

نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
                    برا ٥ چند مگه؟

16.5 مگ

نظر

هکر ها چیزی نگفتند از امنیت برای اپدیت به این نسخه برای جیلبریک؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                        هکر ها چیزی نگفتند از امنیت برای اپدیت به این نسخه برای جیلبریک؟

چرا ، ماسِل نرد گفته :

Those at 7.x waiting for JB, maybe treat 7.0.4 as exercise in restraint. Won’t affect JB if you slip up, but test your ability to avoid it!
                        این رو هم قبلش iH8sn0w گفته بود :

If you’re already on 7.0.x, there is no harm in updating to 7.0.4.
                        ویرایش توسط manuelcalavera : https://i-phone.ir/forums/member/29128-manuelcalavera در ساعت 15-11-2013, 01:51 AM

نظر

واسه 4 حجمش 16.2 مگ بود . بنظر یکم روونتر شده نسبت به 7.0.3

( البته واسه من 7.0.2 خوب بود منتها 7.0.3 یکم لگ داشت )

نظر

واسه 5 17 مگ هستش نسبت به 4.0.3 کمی روانتر شده . امیدوارم باطریش هم بهتر یشه واسه 7.0.3 که زوری به 9 شب میرسید

نظر

روی ایپد چهار هنوز یه سری لک ها هست
                              مثلا وقتی با پنج انگشت تند یه برنامه رو ببندی فریم کم میاره
                              یا مثلا وقتی صفحه رو از حالت لاک اسکرین در میاری و سری مون موقع ایپدتو روتیت کنی( از حالت عمودی به افقی یا بلعکس کنی) یه فریم تپل عقب میمونه
                              وقتی آهنگ در حال اجراست و ایپد رو از حالت لاک در میاری ، آهنگ نزدیک دو ثانیه میپره عقب
                              و موقعی که در هوم هستی و انگشتو پایین میکشی که بیاد رو حالت سرچ ، برای اولین بارش تیک میزنه
                              تو برنامه photo موقع بالا و پایین کردن آلبوم ها با لک همراهه
                              تو ستینگ که هستی هنوز گاهی کرش میکنه
                              نمیدونم یا بگوششون نمیرسه این مشکلات یا واقعا گویا این تیک زدن و فریم کن اوردن ها رو باید برای همیشه بپذیریم( یاد ای او اس ۶ روون و عالی قدیم بخیر...همیشه باهاش پز سرعت و دقتشو میدادم اما واقعا مشکلات و سنگینی ای او اس هفت کاری کرد که واقعا جلوی خیلی دو اتیشه های اندرویدی حرفی برای گفتن توی سرعت عمل نیست)
                              خیر سرم مثلا ایپد ۴ دارم و سرعتش باید عالی باشه
                              ویرایش توسط KAZO : https://i-phone.ir/forums/member/31822-kazo در ساعت 15-11-2013, 01:51 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X