اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.4 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان لطفا رعایت کنید و موضوع تاپیک رو منحرف نکنید. اگر مشکلی با دستگاهتون دارید در تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به دستگاهتون مطرح کنید. اینجا بحث iOS 7.0.4 هست

نظر

روی ایپد 4 احساس می کنم یکم روون تر شده اما کلا گیر خاصی نداره فکر می کنم مشکلش نسبت به 6 اینه که ای او اس 7 یکم احمق تر شده برای مثال توی تسک منیجیر یا هرچی که اسمشه موقع کشیدن بالا برنامه ها برای خارج کردن اگه انگشت یکم بلرزه و اینور اونور بشه بالا نمیره و یا موقع عوض کردن صفحات این سرچش هی میاد پایین فکر می کنه انگشتتو از بالا میکشی پایین و یه سری موارد اینجوری که اعصاب ادمو خورد میکنه . فکر می کنم توی ورژن های بعدی اینا رو کم کم رفع کنن

فرقی که نسبت به ورژن 7.0.3 احساس کردم (توی ایپد4) در مورد بهتر نگه داشتن باتری هست .. توی 7.0.3 واقعا بد بود .. الان از دیروز که اپدیت کردم حس می کنم مصرفش کمتر شده
      فرق بعدیش اضافه شدن سرچ گوگل و ویکیپدیا توی سرچ خود ایپده .. شاید قبلا هم بود من ندیده بودم!

نظر

من به ٤،.،٧ اپديت كردم فك كنم مصرف باتري كمي بهينه شده ايفون ٥

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط alirezaT نمایش پست ها
          من به ٤،.،٧ اپديت كردم فك كنم مصرف باتري كمي بهينه شده ايفون ٥

من حدود ۱ ساعت از گوشی کار کشیدم ۱۰٪ شارژم رفت،زیاد فرق نکرده...ایفون ۵

نظر

نوشته اصلی توسط ebionline نمایش پست ها
            با سلام من از طریق گوشی اپدیت کردم ولی بعد از دانلود و ریستارت رو یک لوگوی ایتونز و کابل مونده لطفا بگین چکار کنم؟
            سلام
            من 3GS دارم و موقعی که گوشیم رو ریبوت کردم و خواستم روشن کنم با این صحنه مواجه شدم
            دو راه داری:
            1-وصل کن گوشیتو به ITUNES بعد restore کن همه چیزت پاک میشه
            2-ببر به یه موبایل فروشی که درستش کنن که نزدیک 70 تومن میشه
            من که restore کردم و 70 تومن به نفعم شد.

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
              واسه 4 حجمش 16.2 مگ بود . بنظر یکم روونتر شده نسبت به 7.0.3

( البته واسه من 7.0.2 خوب بود منتها 7.0.3 یکم لگ داشت )
              این پستم رو کامل کنم :

همونطور که گفتم یکم روونتر نسبت به 7.0.3 شده اما مصرفه باتری بیشتر شده !

نظر

با سلام من از طریق گوشی اپدیت کردم ولی بعد از دانلود و ریستارت رو یک لوگوی ایتونز و کابل مونده لطفا بگین چکار کنم؟
                به وسیله TinyUmbrella و نرم افزار های مشابه Exit Recovery کنید و سیستم به راحتی بالا میاد

نظر

با سلام ..دوستان این اپدیت ارزش نصب داره برای ایفون 5 اس و الان ورژن گوشیم 7.0.3 هست و اینکه اگر احیانا جلبریک بیاد مشکلی ندارم چون 5 تا 6.1.2 براش اومد و این ورژنها دیگه جیل نشدن اپدیت کنم یا نه بنظر شما و مشکلات صفحه تاچ که گیر داره و ...حل شده ؟؟؟ و اینکه الان a1530هست و تو ایتولز هم که زدم تو قسمت porudact typeزده iphone6.2 و این gsmهست یا cma؟؟؟ کدومشو رو دانلود کنم لطفا لینکش را بدین ممنون میشم
                  ویرایش توسط behnamb : https://i-phone.ir/forums/member/14382-behnamb در ساعت 15-11-2013, 11:07 PM

نظر

من تو ٧.٠.٣ برا ايفون ٥ هر ١٠ درصد چيزي حول و حوش ٩٠ تا ١٠٠ دقيقه زمان ميبرد(نتگردي با واي فاي). الان گويا بعضي از دوستا ميگن مصرف ١٠ درصد تو ١ ساعته!
                    اپديت نكنيم؟

نظر

احساس میشه باتری بهتر عمل میکنه

نظر

والا من تو ۷.۰.۳ نیم ساعته تا ۴۵ دقیقه با وای فای ده درصد باتری کم میکنم!! هنوز به آخرین ورژن نرفتم. تست که کردم عرض میکنم.

Sent from Tapatalk by  iPhone 4S
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

روي ايپد ٢ تست شد مصرف باتري بيشتر شده

نظر

اگر به این ورژن اپدیتش کنم مشکلی برای جلبریک ندارم ؟؟؟ مثل ورژن 6.1.4 ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                              اگر به این ورژن اپدیتش کنم مشکلی برای جلبریک ندارم ؟؟؟ مثل ورژن 6.1.4 ؟؟؟؟
                              نه ضاهرا

نظر

رو ايفون ٥ تست كردم.كمي روونتر شده و مصرف هم كمي بهتر.

فكر كنم به ٧.١ برسيم خيلي از مشكلات حل باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X