اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.4 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان همگی سلام و دروود بر شما

من میخوام آپدیت کنم به ios7 ولی میترسم اکانت اینستوگرام و بقیه چیزا مثل wats app و line و viber و از همه مهمتر همون اینستوگراممه که بپره ، از طرفی میخوام حتما از ریستور استفاده کنم و دوباره اپل آیدی رو وارد کنم ،چون تمام برنامه هام توسط اپل آیدی اون بی شرفیه که برام نصبشون کرده و میخوام اسمش از تو گوشیم پاک بشه ، لطفا بهم یه پیشنهاد بدین که چطوری میتونم از اینستوگرامم بکاپ بگیرم ؟ رمزش رو یادم نیست چی گذاشتم و به فیس بوکم هم مرتبطش نکردم

ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط feri.eskandari نمایش پست ها
      دوستان همگی سلام و دروود بر شما

من میخوام آپدیت کنم به ios7 ولی میترسم اکانت اینستوگرام و بقیه چیزا مثل wats app و line و viber و از همه مهمتر همون اینستوگراممه که بپره ، از طرفی میخوام حتما از ریستور استفاده کنم و دوباره اپل آیدی رو وارد کنم ،چون تمام برنامه هام توسط اپل آیدی اون بی شرفیه که برام نصبشون کرده و میخوام اسمش از تو گوشیم پاک بشه ، لطفا بهم یه پیشنهاد بدین که چطوری میتونم از اینستوگرامم بکاپ بگیرم ؟ رمزش رو یادم نیست چی گذاشتم و به فیس بوکم هم مرتبطش نکردم

ممنونم
      دوست عزیز ، ios 7 بسته شده است شما فقط به آخرین ورژن 7.0.6 می تونید بروید.
      برای بکاپ هم با آیتونز می توانید از برنامه ها تون بکاپ بگیرید و بعد از ریستور برگردونیدش، برای اینستاگرام هم می تونید از داخل برنامه Forgot password را بزنید تا به ایمیل تون بفرستد.

نظر

صبر کنید ..
      X