اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.4 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
    هکر ها چیزی نگفتند از امنیت برای اپدیت به این نسخه برای جیلبریک؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    iOS 7.0.4 is jailbreak safe

میتونید آپدیت کنید ....

نظر

سلام . الان میخوام آیپد 3 رو از ورژن 6 آپدیت کنم به 7.0.4 ! کسایی که آیپد 3 رو آپدیت کردن لطفا بگن که ارزش داره و این که روی 6 عملکرد بهتری داره یا روی7 ؟ مرسی

نظر

دوست عزيز مطمين باشين كه با آپديت هاي بعدي تمام اين لگ ها رفع ميشه،
        ios 6 هم آخرين ورژنن هاش يعني 6.1.3 و 6.1.4 خيلي روون تر از مثلا ورژن 6 بود اگه يادتون باشه،
        هنوز حداقعل ٣ تا آپديت ديگه بعد از 7.0.4 مياد،مطمين باشين كه تمام لگ ها رفع مي شن

نظر

نوشته اصلی توسط hormozan نمایش پست ها
          سلام . الان میخوام آیپد 3 رو از ورژن 6 آپدیت کنم به 7.0.4 ! کسایی که آیپد 3 رو آپدیت کردن لطفا بگن که ارزش داره و این که روی 6 عملکرد بهتری داره یا روی7 ؟ مرسی
          اگر کاربر حرفه ای این سیستم عامل هستی صبر کن فعلا تا همه مشکلاتش برطرف شه
          چون ممکنه تو ذوقت بزنه
          البته همه این حرفا دلیل بر این نیست که ای او اس ۷ بده یا بدرد نمیخوره
          بر عکس یه جهش بزرگه که وقتی بهش اپدیت میکنی و بعدا با یه سیستم ای او اس شش کار کنی بدت میاد دیگه از ورژن ۶
          ولی امیدوارم این مشکلات بر طرف شه و ios به اوج سرعت قدیم خودش برگرده

نظر

نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
            اگر کاربر حرفه ای این سیستم عامل هستی صبر کن فعلا تا همه مشکلاتش برطرف شه
            چون ممکنه تو ذوقت بزنه
            البته همه این حرفا دلیل بر این نیست که ای او اس ۷ بده یا بدرد نمیخوره
            بر عکس یه جهش بزرگه که وقتی بهش اپدیت میکنی و بعدا با یه سیستم ای او اس شش کار کنی بدت میاد دیگه از ورژن ۶
            ولی امیدوارم این مشکلات بر طرف شه و ios به اوج سرعت قدیم خودش برگرده
            مرسی . من الان ios7 رو روی آیفون 5 دارم استفاده میکنم و لگی هم نداره ... ولی با توجه به این که دوستان روی آیپد 4 که بیش از دو برابر قویتر از آیپد 3 هست مشکل دارن واقعا میترسم به ios7 آپدیت کنم ...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

مرسی . من الان ios7 رو روی آیفون 5 دارم استفاده میکنم و لگی هم نداره ... ولی با توجه به این که دوستان روی آیپد 4 که بیش از دو برابر قویتر از آیپد 3 هست مشکل دارن واقعا میترسم به ios7 آپدیت کنم ...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
              من ايپد ٤ دارم قبلا به ٧ اپديت كردم الانم به اين ورژن اپديت كردم.از من ميشنوي اپديت نكن به ٧.اگه شك داري كه خوبه يا بده به اين توجه كن كه حتما يه مشكلي هست كه اين همه شاكي به وجود اومده ديگه!حالا بازم تصميم با خودته

نظر

سلام...
                من الان اپدیت کردم روی ایفون ۵.

نظر

خیلی از آپدیت به 7 ناراضی ام...
                  یعنی واقعا آیفون 4 اینقدر ضعیف هست که موقع slite to unlock کردن هم لگ داشته باشه؟!!!
                  بوی گند سیاست های اپل به مشام میرسه...

نظر

دوست عزیز من اپدیت کردم و باید بگم که خیلی عالی داره کار می کنه بله بعضی جاها ایرادهای جزیی هست ولی در کل پشیمون نیستم مشکل من توی ایفون 4 هستش که واقعا پشیمونم کرده.

نظر

نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
                      بر عکس یه جهش بزرگه که وقتی بهش اپدیت میکنی و بعدا با یه سیستم ای او اس شش کار کنی بدت میاد دیگه از ورژن ٦ برگرده
                      من هر دورو تجربه كردم. با حرف شما موافق نيستم. شما بريد كيبورد فارسي ٦ و ٧ مقايسه كنيد ببينيد كدوم خواناتره

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Fouad-PES نمایش پست ها
                        خیلی از آپدیت به 7 ناراضی ام...
                        یعنی واقعا آیفون 4 اینقدر ضعیف هست که موقع slite to unlock کردن هم لگ داشته باشه؟!!!
                        بوی گند سیاست های اپل به مشام میرسه...
                        سلام...دوست عزیز منم سالها ایفون 4 داشتم و به جرات میگم بهترین گوشی بود که خریدم....ولی خوب باید قبول کنید پردازنده و سخت افزار اون گوشی دیگه کشش سیستم عامل جدید و نرم افزارهای امروزی رو نداره و این دیگه به سیاست اپل ربطی نداره و همه شرکتها همین رویه رو دنبال میکنند....باز جای شکر داره که اپل بر خلاف شرکتهای دیگه قوی ترین پشتیبانی نر م افزاری رو از محصولاتش داره(حتی قدیمیها) ...همین که تا امسال ایفون 4 رو ساپورت کرده کلی حال به کاربراش داده... من که نوکیا داشتم اگر یک سال ساپورت میشد کیف میکردم...!! به هر حال من که ایفون 4 رو پس از سه سال رد کردم رفت و یه 5s گرفتم با ios جدید هم مشکلی ندارم...! فقط بی صبرانه منتظرم تا جیلبریکش بیاد...!
                        ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 15-11-2013, 02:27 PM

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                          سلام...دوست عزیز منم سالها ایفون 4 داشتم و به جرات میگم بهترین گوشی بود که خریدم....ولی خوب باید قبول کنید پردازنده و سخت افزار اون گوشی دیگه کشش سیستم عامل جدید و نرم افزارهای امروزی رو نداره و این دیگه به سیاست اپل ربطی نداره و همه شرکتها همین رویه رو دنبال میکنند....باز جای شکر داره که اپل بر خلاف شرکتهای دیگه قوی ترین پشتیبانی نر م افزاری رو از محصولاتش داره(حتی قدیمیها) ...همین که تا امسال ایفون 4 رو ساپورت کرده کلی حال به کاربراش داده... من که نوکیا داشتم اگر یک سال ساپورت میشد کیف میکردم...!! به هر حال من که ایفون 4 رو پس از سه سال رد کردم رفت و یه 5s گرفتم با ios جدید هم مشکلی ندارم...! فقط بی صبرانه منتظرم تا جیلبریکش بیاد...!
                          به نظر من اگه ٧ رو براي آيفون ٤ نميداد بهتر بود! لااقل اينجوري دستمونو تو حنا نميذاشت!
                          يعني اونقدر ضعيفه كه موقع slide كردن هم لگ داشته باشه؟

نظر

با سلام من از طریق گوشی اپدیت کردم ولی بعد از دانلود و ریستارت رو یک لوگوی ایتونز و کابل مونده لطفا بگین چکار کنم؟

نظر

بهترین کار این بود که اجازه ی دانگرید رو باز میذاشت برای iPhone 4 مثل iPhone 3g که میتونست راحت دانگرید کنه به ۳.۱.۳ وقتی ۴.0 اومد.

نظر

نوشته اصلی توسط Fouad-PES نمایش پست ها
                                به نظر من اگه ٧ رو براي آيفون ٤ نميداد بهتر بود! لااقل اينجوري دستمونو تو حنا نميذاشت!
                                يعني اونقدر ضعيفه كه موقع slide كردن هم لگ داشته باشه؟

کاملا حق با شماست.....منم قبول دارم یه سری سیاستهای اپل خودخواهانه هست....مثلا نباید فریمور جدید رو به کاربر یه دیوایس قدیمی تحمیل کرد و حداقل اجازه میداد که کاربر حق انتخاب داشته باشه که متاسفانه اینطور نیست....!
                                ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 15-11-2013, 03:43 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X