اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iranianLogo :‌اولین برنامه کوییز لوگوها برای برندهای ایرانی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iranianLogo :‌اولین برنامه کوییز لوگوها برای برندهای ایرانی

سلام به همه ی دوستانم در i-phone.ir

من و ۲ تا از دوستام شرکتی رو تحت عنوان گروه نرم افزاری سنجاقک ثبت کردیم که قصد داریم به صورت جدی برای سیستم عامل iOS برنامه و بازی تولید کنیم. (البته در اینده اندروید هم کار خواهیم کرد)
    و هدفمون هم تولید برنامه های با کیفیت فارسی برای موبایله

چندی پیش جشنواره ای تحت عنوان پردیس برگزار شد که ما یکی از برنامه هایی که در حال توسعه دادنش بودیم رو بصورت تقریبا آزمایشی در AppStore قرار دادیم که در بتونیم در جشنواره شرکت کنیم.
    خواستم حالا که این برنامه تو AppStore موجوده دوستان اینجا هم اگه مایلند این برنامه رو دانلود و نصب کنند.

اسم برنامه هست iranianLogo یا لوگو ایرانی
    برنامه های زیادی در این سبک هستند تو AppStore البته برای برندهای بین المللی که ما با لوگوایرانی قصد داشتیم این کار رو برای برندهای ایرانی انجام بدیم
    این برنامه علاوه بر جذاب بودن و حالت بازی گونه ای که داره باعث شناخته تر شدن برندها و آشنایی شما دوستان با لوگوی بعضی برندها که شاید نمیدونستید

دو حالت بازی وجود داره که:
    یکیش حالت آزاده که میتونید بدون محدودیت زمانی لوگوها رو حل کنید و با حل کردن اونها مراحل بعدی رو بازش کنید. البته نگران نباشید با حل هر ۳ لوگو یک کمک دریافت میکنید که میتوید از اونها برای حل کردن لوگوهایی که نمی دونید استفاده کنید.
    دومیش هم حالت زمانیه که تو ۶۰ ثانیه باید به حل لوگوها بپردازید که تو این حالت سرعت عمل نقش مهمی داره. این Mode از بازی حالت سبک رکورد هم براش تعبیه شده که میتونید با دوستانتون به رقابت بپردازید

چند تا اسکرین شات هم از برنامه:

و اینم لینک AppStore

(امتیاز و review یادتون نره )

پ.ن ۱ : همون طوری که گفتم این برنامه تقریبا آزمایشیه و برای همین چند تا مشکل ریز ممکنه توش باشه که به زودی آپدیتاش میاد. قصد داریم GameCenter اضافه کنیم و همینطور تعداد لوگوها رو چندین برابر کنیم
    پ.ن ۲: این برنامه در جشنواره پردیس شرکت کرده که اگه از برنامه خوشتون اومد واقعا لطف کنید و با رفتن به سایت جشنواره به ما اونجا هم امتیاز بدید
    پ.ن ۳: حتما از طریق دکمه تماس با ما که تو برنامه هست نظرتونو برامون بفرستید که در نسخه های بعدی از نظراتتون استفاده کنید.

راستی به سایت ما هم سر بزنید و mail تونو وارد کنید تا وقتی سایتمون بالا اومد سریع بهتون خبر بدیم

Sanjaqak.com

مرسی

بسیار عالی
    حداقل از نظر گرافیکی که از خییلیی از برنامه های فارسی دیگه بهتر هستش
    امیدوارم در آینده موفق باشید

نظر

داخل برنامه inapp purchase برای خرید راهنمایی مانند اپ های مشابه خارجی خواهید گذاشت؟

نظر

سلام..دوستانی که قصد دارن این اپلیکشن روی ( آی او اس 6 ) اجرا کنن بگن که راهنمایی کنم !! یکم سخت هستش ولی مسلما ارزشش رو داره !! نکته اینکه فقط با سیستم عامل مک تست کردم و با ویندوز هنوز نتونستم خطا میده روی ویندوز...یا علی

نظر

اگه میشه نصب برای ای او اس ۶ را هم توضیح بدید

نظر

این برنامه خرابه اصلا !! توی بسته شماره ۳ روی لوگوی پارس خودرو گیر میکنه و هرچی تایپ میکنم پارس خودرو عمل نمیکنه !! اونم چشم وقتی انشاا.. آپدیت شد و گیم سنترش اکتیو شد راه نصب کردن روی ۶ رو هم میگم که به یه دردی بخوره الان واقعا بدرد نمیخوره این کار!! اما اگه لیست جوابها رو بخوای میتونم برات با آی فایل که توی ای او اس ۶ هستش در بیارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

برای نصب باید جلبریک باشی یا نه ؟؟؟؟؟

نظر

داخل برنامه inapp purchase برای خرید راهنمایی مانند اپ های مشابه خارجی خواهید گذاشت؟
                به احتمال زیاد بله.

اگه میشه نصب برای ای او اس ۶ را هم توضیح بدید
                متاسفانه این برنامه iOS7 به بعد رو ساپورت میکنه

برای نصب باید جلبریک باشی یا نه ؟؟؟؟؟
                خیر دوست عزیز
                این برنامه بصورت رایگان در AppStore موجوده که اگر apple id دارید میتونید دانلود کنید

این برنامه خرابه اصلا !! توی بسته شماره ۳ روی لوگوی پارس خودرو گیر میکنه و هرچی تایپ میکنم پارس خودرو عمل نمیکنه
                درسته
                این مشکل متاسفانه وجود داره برای یکی ۲تا از لوگوها که تو اپدیتی که ثبت کردیم اصلاح شده
                تا ۶-۷ روز دیگه آپدیت تو AppStore موجوده که میتونید دریافت کنید

در مورد دوستانی که iOS6 یا پایین تر استفاده میکنند، متاسفانه این برنامه و همچنین برنامه های دیگه ای که داریم روش کار میکنیم تماما برای iOS7 به بعد ساخته میشند
                حتی اپل تو WWDC به برنامه نویسان این توصیه رو کرد که این کار رو بکنند و همین طور که میبیند حتی iLife خود اپل از ۷ به بالا ساپورت میکنه
                پس دوستانی که هنوز به ۷ آپدیت نکردند و امکانشو دارند بهتره آپدیتو انجام بدن بالاخره

ممنون از همه دوستان

نظر

اشکال در تمام برنامه ها هست و آپدیت رو برا همین موقع ها گذاشتن! برنامه ای که انقدر براش زحمت کشیده شده رو با *این برنامه خرابه اصلا!!* گفتن ، زیر سوال نبرید!

منتظر آپدیت و رفع ایرادات جزیی برنامتون هستیم. خسته نباشید

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                  این برنامه خرابه اصلا !! توی بسته شماره ۳ روی لوگوی پارس خودرو گیر میکنه و هرچی تایپ میکنم پارس خودرو عمل نمیکنه !! اونم چشم وقتی انشاا.. آپدیت شد و گیم سنترش اکتیو شد راه نصب کردن روی ۶ رو هم میگم که به یه دردی بخوره الان واقعا بدرد نمیخوره این کار!! اما اگه لیست جوابها رو بخوای میتونم برات با آی فایل که توی ای او اس ۶ هستش در بیارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

تو سیبچه نمیذارین؟

نظر

تو سیبچه نمیذارین؟
                      سعی بر اینه که تو سیبچه هم قرار بگیره
                      داریم بررسی میکنیم

ممنون

نظر

نسخه ۱.۱.۱ رو میتونید از AppStore دریافت کنید الان
                        تمامی باگ ها برطرف شد و کلیه متون بازبینی شد و یه سری تغییرات و بهبودهای گرافیکی هم اعمال شد

درضمن برنامه جزو برنامه های برگزیده جشنواره پردیس هم شد.
                        جشنواره پردیس

اگه پیشنهادی برای آپدیت های بعدی این برنامه دارید همینجا اعلام کنید حتما بررسی میکنیم.
                        مرسی

نظر

با تشکر از برنامه خوبتون
                          امیدوارم موفق باشید

نظر

نسخه سوم بازی لوگو ایرانی بصورت کامل از نو بازنویسی شده و به زودی منتشر خواهد شد

ما به چند عزیز نیاز داریم که برنامه رو تست کنیم و باگهاشو رفع کنیم
                            علاقه مندان لطفا ایملیشون رو برای من پیام خصوصی کنند که برنامه براشون ارسال بشه

روش کار به این صورته:
                            - ابتدا نرم افزار Testflight رو از اپ استور در دستگاهتون نصب کنید
                            - ایمیلتون رو برای من پیام خصوصی کنید (ایمیل الزاما نیاز نیست apple id باشه، صرفا قراره یک لینک براتون ارسال شه)
                            - پس از دریافت میل از طرف من روی لینک کلیک کنید تا برنامه تست فلایتی که قبلا نصب کردید باز شه و از اونجا میتونید اقدام به نصب بازی کنید
                            - تو مدت یک هفته خوب با برنامه کار کنید لطفا و اشکالات و پیشنهاداتتون رو برای من از طریق نرم افزار Testflight ارسال کنید

ممنون

نظر

نسخه جدید نرم افزار امروز اومد. اگه مایل هستید٬‌میتونید دانلود کنید و لذت ببرید

افتخار این رو هم داشتم تا تو این ورژن با این تیم قوی و هنرمند همکاری داشته باشم

نظر

صبر کنید ..
                              X