اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل عجيب يا باگ جديد آيفون ٥ در ٧.٠.٣

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل عجيب يا باگ جديد آيفون ٥ در ٧.٠.٣

سلام خدمت دوستان
    راستيتش يه مشكلي واسه گوشيم به وجود اومده كه خيلي اذيتم ميكنه، نميدونم سخت افزاري هست يا باگ ورژن ٧.٠.٣
    سيم كارت من رايتل هست و مشكل اينجاست كه چند دقيقه بعد از روشن شدن ديتا و استفاده اينترنت رايتل پيام no simcard installed مياد رو صفحه و انگار سيم كارتي داخل گوشي نيست. چند روزي هست كه اينطوري شده، بايد گوشي رو روشن خاموش كنم كه درست بشه يا سيم كارت رو خارج كنم و دوباره بندازم روش تا درست بشه. كسي تابحال همچين مشكلي داشته؟ راه حلش چيه؟ باگ هست با سخت افزاريه؟
    ممنون ميشم كمكم كنيد
    همين الان كه دارم اين پست رو مينويسم هم همينطور شد

شما يه سيمكارت ديگه رو تست كن شايد اشكال از سيمكارت باشه اگر باز هم به همين صورت باشه ريستور كن احتمالا درست ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

احتمال زیاد سیم کارت بد پانچ شده.

نظر

مطمين باشید مشکل از سیم کارت هست...

نظر

مشكل سيم كارتت هست، سيم كارت هاي 3g خيلي حساس هستن و نمي بايست وقتي گوشي روشنه اونارو در بيارين يا جا بزنين در اينصورت مي سوزن، شما بايد برين مركز رايتل و سيم كارتتونو عوض كنيد. مشكلتون حل ميشه، در ضمن اين مشكل براي خود من هم بوجود اومده بود و بعد از تعويض سيم كارت حل شد

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

دوستان ممنون از جواباتون، من خودم تو نمايندگي رايتل كار ميكنم تا حالا همچين چيزي نديدم، هشت ماهه هم دارم از اين سيم كارت استفاده ميكنم تازه اينجوري شده قبلا سالم بود
            بازم ممنون از جواباتون، خوشحال ميشم دوستان ديگه هم نظر بدن

نظر

مشكل مال خشاب سيم كارت هستش تا الان چند بار به اين مشكل برخورد كردم

نظر

دوستان يه چيزي رو امروز متوجه شدم اونم اينكه هربار گوشيم تو شارژ بود و ديتا رو روشن ميكردم بعد حدود ٣ دقيقه اينطوري ميشه. كابل رو تازه عوضش كردم كه خودشم اصل هست، نميدونم چرا اينطوري ميشه
                جناب پلتنيوم شما چيكار كرديد؟ درست شد يا نه؟

نظر

بله به احتمال ٨٠ درصد با تعويض خشاب سيم كارت مشكل مرتفع ميشه

نظر

صبر کنید ..
                  X