اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مصرف شارژ باتری در ipad 4-ios 7.0.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مصرف شارژ باتری در ipad 4-ios 7.0.3

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من یه ipad 32gb wifi دارم قبلا با ios 6 با استفاده مداوم باتری 10% که میشد تو قسمت setting genral useg حالت کار کرده زده بود 12 ساعت یا 12:30 یعنی تو حالت کار کرد 12 ساعت دوام میاورد اما الان که ios 7.0.3 هستم وقتی باتری 10% میشه زده 10 ساعت 11 ساعت کار داده میهواستم ببینم ios 7.03. رو باتری تاثیر داره ipad ماله 5 ماهه که حریدم.مخواستم ببینم شما هم همین مشکل رو داشتین؟؟
    ممنون

نوشته اصلی توسط ahmad_2810 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من یه ipad 32gb wifi دارم قبلا با ios 6 با استفاده مداوم باتری 10% که میشد تو قسمت setting genral useg حالت کار کرده زده بود 12 ساعت یا 12:30 یعنی تو حالت کار کرد 12 ساعت دوام میاورد اما الان که ios 7.0.3 هستم وقتی باتری 10% میشه زده 10 ساعت 11 ساعت کار داده میهواستم ببینم ios 7.03. رو باتری تاثیر داره ipad ماله 5 ماهه که حریدم.مخواستم ببینم شما هم همین مشکل رو داشتین؟؟
    ممنون
    سلام.اره ديگه،خب منطقيه كه وقتي سيستم عامل كلا جديد ميشه و كلي قابليت اضاف ميشه،مصرف هم بيشتر ميشه.اين يكي دو ساعت توي ايپدي كه ده ساعت جواب ميده چيزي نيست،شما اگه ايفون ٤اس روي ورژن پنج داشتي و ميبرديش ورژن هفت،اون موقع فكر مصرف بيشتر بايد ميومد به ذهنتون
    نگران نباشيد و از ايپدتون لذت ببريد

نظر

ميتونيد بعضى از قابليت هايى كه در ورژن جديد اضافه شده رو غير فعال كنيد تا مصرف كم شود.
      سرچ كنيد.

نظر

صبر کنید ..
      X