اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار نسخه آزمایشی سیبچه ۲ | بدون نیاز به جیلبرک !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

امروز تست کردم آیتونز اون برنامه هایی رو که از این سیبچه دانلود شده رو سینک نمیتونه بکنه این یعنی نمیتونی بک آپ داشته باشی از برنامه ها
    به نظر من ارزش استفاده از سیبچه رو نداره تا زمانی که اپ استور هست و
    البته این گسترش سیبچه باعث میشه تا برنامه نویسان رغبتی مانند قبلی نداشته باشند تا اپ هاشو تو اپل استور بره و میشه مثل بازار آندرویید که یک محیط غیر امن و پر از برنامه های که امنیت و مورد اطمینان بودنشون زیر سوال هستش

نظر

دوستان عالیه ولی هنوز برنامه های خیلی کمی داره
      انشاالله بهتره میشه

نظر

با سلام بنده یه برنامه تحت عنوان دارویاب خریده بودم , اما الان داخل این مجموعه ظاهرا نیست یا بنده نتونستم پیداش کنم,
        اگر ممکنه راهنمایی کنید.

نظر

سلام

من iphone 5s با ios 7.0.3 دارم و به همون روشي كه گفتيد از تو گوشي نصب برنامه رو زدم و دكمه ي install رو زدم. برنامه كامل لود شد ولي تو مرحله ي installing ارور داد could not be installed at this time

راه حلی است ؟

.............

ویرایش : حالا مشکل اینه که هیچی که اون نصب نشد ! الان دیگه از App Store هم نمی تونم برنامه دانلود کنم . لطفا یه راهنمایی کنید حداقل app store رو درست کنم. یه پروفایل اضافه شده بود اون رو حذف کردم. در ضمن خود برنامه ی سیبچه هم که اصلا نصب نشد . الان چیکار کنم app store درست شه.

ممنون

............

مشکل با چ..ی پی ا...ن حل شد! عجیبه قبلش نیازی نداشت ولی الان داره
          ویرایش توسط siavash_skh : https://i-phone.ir/forums/member/45758-siavash_skh در ساعت 15-11-2013, 05:04 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iReza13 نمایش پست ها
            وقتی یه مرجع امن، راحت و دوست داشتنی مثل اپ استور هست چرا باید ریسک انجام همچین کاری رو بکنیم؟!
            اگه واقعا قصد برنامه نویس کسب درآمد هست تو اپ استور ریلیز کنه برنامه هاش رو
            درآمد هم کسب میکنه
            کلا با 100 $ گیفت کارت میشه تمام نیازهای یه شخص برطرف بشه
            دیگه دورانی که جیلبریک کنی یا مثلا ۲۰ صفحه نرم افزار نصب کنن تموم شده
            این فرهنگ باید درست بشه
            هرچی نیاز داری و استفاده میکنی بخر و راحت ازش استفاده کن
            بدون استرس بدون نگرانی، امن و راحت
            آپدیت های منظم iOS هم بیاد راحت آپدیت میکنی
            ببخشید دوست عزیز گیفت کارت رو چه طوری میشه تهیه کرد؟

نظر

مگه جیلبرگ فقط برای نصب برنامه های اپستور هست؟شما جلبریک

نظر

نکن دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                  ببخشید دوست عزیز گیفت کارت رو چه طوری میشه تهیه کرد؟
                  تاپیک فروشش در بخش بازارچه هست

نظر

نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها
                    با سلام بنده یه برنامه تحت عنوان دارویاب خریده بودم , اما الان داخل این مجموعه ظاهرا نیست یا بنده نتونستم پیداش کنم,
                    اگر ممکنه راهنمایی کنید.
                    منم دقیقا این مشکل را دارم

نظر

حالا با نسخه قبلی سیبچه باید چیکار کرد؟
                      با حذف کردنش مشکلی که ایجاد نمیشه ایالا!؟!؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

هنوز تمام برنامه ها به این نسخه منتقل نشده. کمی تأمل کنید اضافه خواهند شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها

به نقل از بلاگ سیب چه :

یک لیوان آب خنک در کنار خود داشته باشید. شوخی کنید، برای دوستانتان لطیفه تعریف کنید حواستان به بازی فوتبال باشد با لپ تاپ خود دانلود کنید، روزنامه بخوانید اصلا لازم نیست حواستان به گوشیتان باشد فقط دکمه نصب را بزنید ۱۰۰۱ – ۱۰۰۲ – ۱۰۰۳ – ۱۰۰۴ تمام شد. شما با موفقیت سیبچه را نصب کردید. حالا دهانتان از تعجب باز خواهد ماند. نگران نباشید لیوان آب خنکی که در کنار خود دارید را تا ته سر بکشید عطش کار کردن با سیبچه جدید فروکش نخواهد کرد.

سیبچه ۲ - لیست برنامه های منتخب
                          مفتخریم که نخستین نسخه‌ی آزمایشی سیبچه ۲ را برای عموم کاربران معرفی کنیم. ما معتقدیم که نسل جدید سیبچه، دنیای نرم افزارهای آی-او-اس در ایران را متحول خواهد کرد. سیبچه ۲ نه تنها نیازی به جیل بریک نخواهد داشت، بلکه با چند کلیک ساده نصب شده و طراحی ساده و هماهنگ آن، یک تجربه‌ی لذت بخش را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

اگر بخواهیم به طور خلاصه تغییرات این نسخه را فهرست کنیم عبارت خواهند بود از:
                          • طراحی مجدد نرم افزار و هماهنگ با آی-او-اس ۷
                          • قابل اجرا بر روی تمامی دستگاه ها با آی-او-اس ۶، ۷ و بالاتر
                          • عدم نیاز به جیل بریک و سیدیا جهت نصب
                          • طراحی واسط کاربری مخصوص و متناسب با آی-پد (iPad)
                          • پانل جدید و طراحی نو جهت توسعه دهندگان نرم افزار
                          • پشتیبانی از چندین سرور به صورت همزمان جهت افزایش سرعت دریافت
                          • هماهنگی با سیبچه ۱ جهت استفاده از خرید های انجام شده در این نسخه

جهت نصب این نسخه، کافیست سایت سیبچه را بر روی دستگاه خود باز کنید. گرچه تعداد زیادی از نرم افزارها به این نسخه منتقل شده اند، هنوز تعدادی از آنها منتظر ارایه‌ی به‌روزرسانی (آپدیت) از سوی توسعه دهندگان است تا در نسخه‌ی جدید قرار گیرند. ما مشتاقانه منتظر نظرات شما در مورد این نسخه‌ی آزمایشی هستیم. تیم سیبچه از این فرصت استفاده نموده و از جناب آقای حمزه ملک و همه‌ی توسعه دهندگان گرامی سیبچه جهت ارایه‌ی بازخوردهای سازنده تشکر می‌نماید.

my.sibche.ir/index/mobile
                          با تشکر از دوست عزیز کاربر nimakarimi95 بابت خبررسانی سیبچه 2
                          و عذرخواهی از دوستان عزیز بابت دیر پاسخ دادن به سوالات و بحث های پیش اومده، امروز سعی می کنیم به همه سوالات و موارد مطرح شده پاسخ بدیم.

از همراهی همه دوستان عزیز، صرف نظر از موافقت یا مخالفت با سیبچه کمال تشکر رو داریم، بی شک انتقادات و پیشنهادات دوستان عزیز، کمک بزرگی به پیشرفت این بازارچه ایرانی خواهد کرد و ما با آغوش باز پذیرای نظرات دوستان هستیم.

نظر

خب همونطور که دوستان اطلاع دارند، سیبچه2 با هدف سازگاری با iOS7 و مهم تر از اون عدم نیاز به جیلبریک بودن دستگاه طراحی شده. دوستان هم اشاره کردن که این نسخه فعلا آزمایشی هستش و هنوز همه برنامه هایی که روی سیبچه قدیم بودن رو منتقل نکردیم به نسخه جدید. در واقع دولوپر های هر برنامه (برنامه های ایرانی) باید یه سری تغییرات رو توی برنامه شون ایجاد کنن که با نسخه جدید سازگار باشه.
                            توی این مرحله احتمال پیش اومدن مشکلاتی پیش بینی نشده هست ولی ما سعی کردیم این موارد رو به کمترین حد ممکن برسونیم. پس تو این مرحله، صبر و شکبیایی دوستان رو خواستاریم و خواهش مون اینه که ما رو از پیشنهادات و انتقادات خودشون محروم نکنن.
                            توی ادامه بحث سعی می کنیم به صورت دسته بندی به سوالات و موارد مطرح شده جواب بدیم.
                            ممنون از همراهی همه دوستان

نظر

امنیت سیبچه و برنامه های درون این بازارچه

سیبچه محصول شرکت داده پردازان همراه ایرانیان هستش به آدرس یوسف آباد، انتهای جهان آرا، کوچه 60 الف، پ11 و با شماره تماس 88210044. از نظر حقوقی کاملا قابل پیگیرد هست و شما به راحتی می تونین اگه از طرف سیبچه یا نرم افزار های داخل اون دچار ضرری بشین، پیگیری کنین. هر چند خیلی قبل تر از مباحث قضایی، ما خودمون پیگیر و پاسخ گوی هر مشکلی خواهیم بود. سیبچه بیش از یک سال هستش که در حال فعالیته و کارهای زیادی با شرکت ها و افراد مختلف انجام داده و خیلی طبیعیه که ما تمام تلاش مون رو خواهیم کرد که وجهه سیبچه رو در مقابل کاربران، دولوپرها و سازمان ها حفظ کنیم و اون رو ارتقا بدیم.

ما برای قرار دادن برنامه های فارسی مستقیم با دولوپر اون وارد مذاکره وقرارداد میشیم و از وضعیت فنی برنامه و موارد قانونی اون مطمئن میشیم و بعد برنامه رو برای عرضه عمومی روی بازاچه قرار میدیم.
                              شما هر گونه موردی با هر کدوم از برنامه های بازارچه سیبچه دارین می تونین با بخش پشتیبانی سیبچه (support[at]sibchre.ir) مطرح کنین. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

البته باز هم این جزو حقوق بدیهی کاربران سیبچه است که در مورد برنامه هایی که با اطلاعات شخصی و مالی افراد سروکار دارن رو با احتیاط کامل برخورد کنن. شما در مورد هر برنامه و توسعه دهنده اون می تونین با بخش پشتیبانی سیبچه در ارتباط باشین.
                              بطور خاص برنامه vvallet محصول خود شرکت ماست و در مورد امنیت اون اگه موردی هست خوشحال میشیم در خدمتون باشیم. به خاطر این برنامه ما با بانک های زیادی همکاری داریم و برنامه مورد تایید اون بانک هاست.

دوستان اگه در مورد مفاد قراردادی که ما با دولوپرهامون می بندیم سوالی دارند، می تونن به سایت ‌سیب‌چه - بازارچه نرم افزارهای آیفون، آیپاد و آیپد مراجعه کنند.

با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط سیبچه نمایش پست ها
                                با تشکر از دوست عزیز کاربر nimakarimi95 بابت خبررسانی سیبچه 2
                                و عذرخواهی از دوستان عزیز بابت دیر پاسخ دادن به سوالات و بحث های پیش اومده، امروز سعی می کنیم به همه سوالات و موارد مطرح شده پاسخ بدیم.

از همراهی همه دوستان عزیز، صرف نظر از موافقت یا مخالفت با سیبچه کمال تشکر رو داریم، بی شک انتقادات و پیشنهادات دوستان عزیز، کمک بزرگی به پیشرفت این بازارچه ایرانی خواهد کرد و ما با آغوش باز پذیرای نظرات دوستان هستیم.
                                سلام

من iphone 5s با ios 7.0.3 دارم و به همون روشي كه گفتيد از تو گوشي نصب برنامه رو زدم و دكمه ي install رو زدم. برنامه كامل لود شد ولي تو مرحله ي installing ارور داد could not be installed at this time

راه حلی است ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X