اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار نسخه آزمایشی سیبچه ۲ | بدون نیاز به جیلبرک !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
    سلام، دوستان یه سئوال در رابطه با برنامه سیب چه دارم.
    این برنامه روش کارش به چه صورته؟ اگه گوشیت جیلبریک نباشه.
    مثلاً اگه برنامه ای بوسیله سیب چه دانلود بشه گوشی رو وصل کنیم به آیتونز برنامه ها همه پاک میشه؟ مثل آیتولز .
    یا نه میمونه و برنامه هارو آیتونز میشناسه و همچنین میشه باز هم با آیتونز برنامه ریخت و همینطور برنامه های سیبچه هم پاک نشه؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره بگه، خیلی وقته که این سئوال برام بدون جواب مونده!
    درود بر شما دوست عزیزم
    برای نصب سیبچه نیازی نیست گوشی جیلبریک باشه یه بازارچه نرم افزاریه،بعد از نصب یه پروفایل داخل ساینگ دیدایست نصب میشه هر برنامه ای هم نصب کنی بعد از سینک کردن با آیتونز یا آیتولز به هیچ وجه پاک نمیشه،با خیال راحت نصبش کن

Sent from iPhone 4S

نظر

• ببین پروفایلش تو ستیگ گوشیت اضافه شده؟

Sent from iPhone 4S

نظر

• تعهد در کار شما در نوع خودش خیلی جالبه
        من قبلا که جیلبریک بودم از سیبچه برنامه دارویاب رو خریداری کردم و پس از اینکه جیلبریک رو کنار گذاشتم . هرچه با دارویاب تماس گرفتم که من برنامه رو خریداری کردم و ی کد برا دانلود از اپ استور بدید و مشخصات خریدم رو هم فرستادم ولی متاسفانه جواب ندادند
        الان هم که سیبچه رو میشه بدون جیلبریک نصب کرد روی دستگاه ریختم ولی دارویاب توش نیست
        من میخوام بدونم پاسخگوی مشتری این وسط کیه؟
        این مشکل برا برنامه جوکستان هم برام پیش اومد ولی با نویسنده برنامه که تماس گرفتم ی کد برا دانلود از اپ استور بهم داد و اورجینالش رو گرفتم ولی در مورد دارویاب متاسفانه هیچکس پاسخگو نیست و کلاه سرم رفت

نظر

• برادر من خودمم همین مشکل رو داشتم برای این کار شما برو داخل اپ استور برنامه دارویاب نسخه رایگان رو دانلود کن بعد از نصب وارد برنامه شو قسمت فعالسازی رو بزن یه چند دقیقه میگذره خودش فعال میشه چون قبلا خریداری کردی دیگه نیازی نیست کد رو وارد کنی،من خودم همین روش رو استفاده کردم و جواب داده بعید میدونم خود شرکتش این روش رو بدونه😃😃😃😃😃

Sent from iPhone 4S

نظر

• استفاده از نرم افزار بانک تجارت از طریق سیبچه

سلام
            ببخشید میخواستم بپرسم نرم ازفرا بانک تجارت که از طریق سیبچه ارائه شده، قابل اعتماد برای استفاده از حساب و انتقال وجه هست؟
            خود نرم افزار سیبچه از سوی Appstore تایید شده؟

ممنونم اگه جواب دقیق بدید.
            سعید خ

نظر

• درود

خسته نباشید اساتید کاش همراه بانک ملت هم جزو نرم افزاراش بود

نظر

• این سیبچه قسمت جستجو کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط payadesign نمایش پست ها
                  این سیبچه قسمت جستجو کجاست؟
                  درود
                  تو قسمت دسته ها صفحه رو بکشی پایین میاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من با game center مشكل دارم ! يه بار همه بازي ها مثل قبل هستن يه بار هيچي نيست و صفر شده !

نظر

• نوشته اصلی توسط سیبچه نمایش پست ها
                      دوست عزیز مراحل خواسته شده را انجام دهید در آخر سیبچه را کامل ببندید مجددا برنامه سیبچه را باز کنید و با ورود به قسمت خانه> حساب من ،در این بازارچه ثبت نام نمایید.
                      متاسفانه به محض اجرای سیبچه از اون خارج میشه و صفحه سافاری باز میشه و وارد سایت سیبچه میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته

نظر

• سلام
                        وقتی یک برنامه رایگان از سیبچه دانلود کردم در آخر ازم یک ایمیل و رمز عبور میخاد.
                        میشه راهنمایی کنید؟
                        ممنون

نظر

• سلام
                          من نمی تونم دانلود کنم
                          (خطای دسترسی، دسترسی به خدمات سیبچه از منطقه فعلی شما ممکن نیست)

نظر

• این برنامه بانکی تو سیب چه که ازمون رمز و.. میخواد قابل اعتماد هستش ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                              این برنامه بانکی تو سیب چه که ازمون رمز و.. میخواد قابل اعتماد هستش ؟
                              بله دوست عزیز نسخه های اصلی برنامه های بانکی هستن که هم از داخل سایت و هم از سیبچه قابل دانلود و اجرا کردن هستن

Sent from iPhone 4S

نظر

صبر کنید ..
                              X