اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار نسخه آزمایشی سیبچه ۲ | بدون نیاز به جیلبرک !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خوبه اميدواريم خوب پيشرفت كنه
    و روزي به پايه بازار در اندرويد هم برسه

نظر

نوشته اصلی توسط Hhhf
      فقط برنامه های مجانی اپ استور رو داره ! به چه درد میخوره ؟
      خير، فقط برنامه هاي فارسي رايگان نيستن ! ان هم براي حمايت از برنامه ساز ها !

نظر

واقعا تبریک میگم به گروه سیب چه امیدوارم با این حرکت واقعا دیگر نیازی به جیلبریک نباشه و توسعه برنامه های ایرانی روز به روز بیشتر بشه امیدوارم همکاری خوبی بین سیب چه و توسعه دهندگان ایرانی ایجاد بشه
        در ضمن امیدوارم برنامه هایی که نیازمند سیدیا هستن نیز بتونن از سیب چه ۲ استفاده کنن از جمله برنامه مورد نیاز Gmate + که واقعا به دلیل نیاز به سیدیا من نمی تونم تهیه کنم

نظر

وقتی آپ استور هست چرا بریم اینجوری برنامه نصب کنیم که ممکنه به گوشی آسیب جدی برسونه ؟
          به نظرم برنامه های سیبچه تو آپ استور عرضه بشن مطئن و بهتره قطعا .

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
            وقتی آپ استور هست چرا بریم اینجوری برنامه نصب کنیم که ممکنه به گوشی آسیب جدی برسونه ؟
            به نظرم برنامه های سیبچه تو آپ استور عرضه بشن مطئن و بهتره قطعا .
            بعضی برنامه ها به دلیل قوانین اپل امکان ارایه در اپل استور رو ندارن مانند vvalet و.... سایر برنامه های ایرانی سیب چه می تونه کمک به افزایش برنامه ها و توسعه دهندگان ایرانی باشه شما ببنید برای این که یه برنامه در اپ استور قرار بگیره اولا باید اکانت دولوپر داشته باشید که ۹۹ دلار هست و از سخت گیری های اپل رد بشید در ضمن برنامه ها با دلار حساب میشن که حداقل یا رایگان هستن یا 0.99 دلار این در حالی هست که بعضی برنامه ها در سیب چه میشه با ۱۵۰۰ تومن هم تهیه کرد و نیازی به کسر مالیات نیست

نظر

از امنیت برنامه های فارسی موجود در سیبچه چطور و چگونه مطمئن باشیم ؟!
              سختگیری اپل بدون دلیل نیست. اگر برنامه ایی قصد دزدیدن اطلاعات شخصی و استفاده از اونها رو داشته باشه، اپل جلوشو میگیره.
              اون برنامه ایی که مثالش رو زدید ( vvalet ) شما از لحاظ کد نویسی و عدم سواستفاده از اطلاعاتی که بهش میدیم، میتونید تضمینش کنید ؟ ویا از لحاظ اینکه در اثر باگی و یا اشتباهی در برنامه نویسی اطلاعات مهم موجود در برنامه پاک نشه ؟

مسولیت شما بیش از فروش هستش و شما مسول امنیت و پی***ی و جوابدهی در مورد تمام برنامه هایی رو دارید که در سیبچه در حال فروشش هستید. اگر از برنامه ایی مطمئن نیستید اجباری به فروشش در داخل سیبچه ندارید، ولی اگر مشکلی پیش بیاد، شما مسول و جوابگو خواهید بود.

پس میبینید که اپل حق داره سختگیری کنه.

من به شخصه خوشحالم که همچین برنامه ایی رو میبینم، ولی مطمئنا به برنامه شما اطمینان ندارم و از برنامه هاتون استفاده نمیکنم. من به برنامه های موجود در اپل استور بیشتر اطمینان دارم تا برنامه های موجود در سیبچه. ( نظر من هستش )

اگر برنامه نویسی به برنامه خوش مطمئنه، و قصد ادامه برنامه نویسی و قصد درامد زایی داره، هم میتونه با ۳۰۰ هزارتومن برای یک سال خودشو راحت کنه و هم با پرداخت مبالغ خیلی کمتر از دیگر دوستانی که اکانت دولوپر دارند کمک بخواد.

چطور برنامه نویسی درامد زایی براش مهم هست ولی حاضر به دادن سالیانه ۳۰۰ هزار تومن نیست ؟

چطور من باید به برنامه برنامه نویسی اطمینان کنم و اونو بخرم و اطلاعات شخصی خودمو داخلش قرار بدم، که نویسنده اون برنامه برای خودش و من ارزش قایل نمیشه که اونو در اپل استور قرار بده ؟!!

نظر

مرسی دوستان

نصب کردم و به خوبی کار میکنه و ممنون که حالا بدون جیل میتونیم استفاده کنیم.

در مورد امنیت هم خوب مشخصا برنامه ها اگر در اپ استور بود اطمینان بیشتری میشد بهشون کرد و به نظر من اصلا صلاح نیست برنامه هایی مثل کیف پول و امثال اینها رو نصب کنیم

برنامه هایی مثل samanak که از طرف خود بانک سامان در اپ استور هست امنیت بیشتری داره چون طرف حساب شما مشخص هست و اون بانک هست و طرف دیگر که اپل اون رو تایید کرده پس هر اشکالی پیش بیاد شما میدونی بری کجا پیگیری کنی....

اما در مورد برنامه هایی مثل vvallet ایا روزی برای حساب کسی مشکلی پیش اومد کسی هست که پاسخگو باشه؟؟ اصلا جایی هست که بشه پیگیری کرد؟؟

نظر

خوب دوست من منظور فقط برنامه هایی نیست که با پول و کارت بانکی شما سر و کار داره شما که حساس هستید و تضمین می خوایی و برایتان اپ استور امریکایی تضمن محسوب میشه می توانید برنامه هایی گه با پول سرو کار دارن رو از اپ استور تهیه کنید (در این مورد حق رو به شما میدم )منظور برنامه های هستند که در ضمینه های دیگر می تونن توسعه داده بشن نمونشم هست برنامه های جوکستان و ...

نظر

در مورد پیگیری مشکلاتی که ممکنه برنامه هایی مثل والا بوجود بیاره اولا پلیس فتا به راحتی می تونه پگیر ماجرا باشه
                    چرا ؟ چون آدرس تلفن و شماره حساب و سایر مشخصات موجود هست اینگونه هم نیست که تو روز روشن یه اپلیکیشن بیاد سر مردم رو گول بزنه بره و شما بمونیو ....
                    حالا این یه مورد به کنار برای خود بنده سال ها پیش که پلیس فتا و سایبری در این حد وجود نداشت کلاهبرداری پیش امد که طرف نه آدرسی نه تلفنی نه چیزی داشت پلیس تونست تو سه ماه ردشو بگیره چه رسد به این مورد
                    ولی با همه این موارد باز هم این حق رو برای همگان محفوظ می دونم که احتیاط شرط عقل هست و نباید بزاریم که مشکل پیش بیاد بعد بیوفتیم دنبالش

نظر

وقتی یه مرجع امن، راحت و دوست داشتنی مثل اپ استور هست چرا باید ریسک انجام همچین کاری رو بکنیم؟!
                      اگه واقعا قصد برنامه نویس کسب درآمد هست تو اپ استور ریلیز کنه برنامه هاش رو
                      درآمد هم کسب میکنه
                      کلا با 100 $ گیفت کارت میشه تمام نیازهای یه شخص برطرف بشه
                      دیگه دورانی که جیلبریک کنی یا مثلا ۲۰ صفحه نرم افزار نصب کنن تموم شده
                      این فرهنگ باید درست بشه
                      هرچی نیاز داری و استفاده میکنی بخر و راحت ازش استفاده کن
                      بدون استرس بدون نگرانی، امن و راحت
                      آپدیت های منظم iOS هم بیاد راحت آپدیت میکنی
                      نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                      مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                      --------------------------------------------------------
                      فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                      طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
                        خوب دوست من منظور فقط برنامه هایی نیست که با پول و کارت بانکی شما سر و کار داره شما که حساس هستید و تضمین می خوایی و برایتان اپ استور امریکایی تضمن محسوب میشه می توانید برنامه هایی گه با پول سرو کار دارن رو از اپ استور تهیه کنید (در این مورد حق رو به شما میدم )منظور برنامه های هستند که در ضمینه های دیگر می تونن توسعه داده بشن نمونشم هست برنامه های جوکستان و ...
                        اپ استور آمریکا تضمینی نداره، ولی چون در وسعت بالاتر و بیشتری در حال خدمت رسانی و کسب درآمد هستن، بالطبع خدمات دهی و پشتیبانیشون هم به مراتب بالاتر و بهتر هستش. شما هم که قصد دارید در این راه و با همین هدف تلاش کنید، پس مثل اپ استور هم سختگیر باشید.

نکته ایی که من میخوام بهش اشاره کنم این هستش که نقاط ضعف خودتونو بشناسین و اونها رو پوشش بدید سپس اقدام به گسترده سازی و تبلیغ کنید. ( بازم میگم من از هدفتون و دیدن نرم افزارتون خوشحالم، ولی باید امنیت رو در اینگونه مباحث اولین نکته در نظر گرفت ).

شما جوکستان رو مثال زدید، خب خود این برنامه توسط برنامه نویس محترم در حال فروش هست و حتی خود من این نرم افزار رو بصورت قانونی از خودشون خریدم و همیشه هم با خونسردی و بطور کامل جوابگوی مشکلات و سوالات من بودن. آیا شما میتونین در مورد سیبچه که وسعتش از یک برنامه بیشتره اینگونه جوابگو باشید ؟ ( من نمیگم جوابگوی تمام مشکلات تمام برنامه ها باشید، ولی وقتی برنامه ایی مشکلی ایجاد کنه، آیا میتونید مدیریتش کنید. ) شما وقتی کاری در این مقیاس رو شروع میکنی، از تمام جنبه ها به این موضع خودتون نگاه کردید ؟

نظر

واقعا سیبچه دست به اقدام خوبی زده
                          کم کم نیاز به جیلبریک داره کمرنگ میشه

نظر

اگه فقط براي فري ها باشه ك ارزشي نداره خوب از اپ استور استفاده ميشه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
                              اگه فقط براي فري ها باشه ك ارزشي نداره خوب از اپ استور استفاده ميشه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

برنامه هاي پولي هم داره !

نظر

lane splitter

نظر

صبر کنید ..
                                X