اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار نسخه آزمایشی سیبچه ۲ | بدون نیاز به جیلبرک !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط baha نمایش پست ها
    سلام ببخشید این برنامه بانک ملت چی شد قبلا قولش رو داده بودید

Sent from my iPhone using Tapatalk
    دوست عزیز فعلا نسخه آزمایشیش اومده و داخل سایت بانک ملت موجود است

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط aligfx نمایش پست ها
      دوست عزیز فعلا نسخه آزمایشیش اومده و داخل سایت بانک ملت موجود است

این رو که خبر داشتم ولی اگه گوشی جیل نباشه که نمیتونی استفاده کنی،

نظر

• نوشته اصلی توسط baha نمایش پست ها
        این رو که خبر داشتم ولی اگه گوشی جیل نباشه که نمیتونی استفاده کنی،

بله درسته

نظر

• برنامه جدولباز رو آپدیت کردم اما موقع نصب ارور میده و روی ۷۰ درصد میمونه،حالا تکلیف چیه؟
          کسی جوابگو هست آیا؟؟؟!؟!؟!!!!!؟!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• [QUOTE=onfuve;913324]با دیدن چند پست آخر این تاپیک حس کردم اگرچه پاسخ دهی به این پست ها مسئولیت من نیست اما حس میکنم بتونم با پاسخ خودم بعضی مسائل رو روشن تر کنم .

اساس مقایسه و نظر شما غلطه !

وقتی خود اپل شما رو مجبور میکنه به آخرین نسخه آپدیت کنید و راه دانگرید رو میبنده
            و وقتی خود اپل در SDK رسمی ساپورت API های قبلی رو قطع میکنه و برنامه نویسان رو مجبور میکنه مطابق الگوی خودش کار کنند ،کاملا مشخصه ساپورت ورژن های پایین تر خارج از سیاست های شرکته و ....

آیا نسخه آخر برنامه هایی مثل iBooks و ... هم محصول برنامه نویسان داخلیه که فقط روی ورژن 7 به بالا کار میکنه ؟

نوشته اصلی توسط mmft نمایش پست ها
            tapatalk
            sygic
            puffin
            ????
            هروقت اینا رو گذاشتین توی سیبچه پیشرفتتون شروع میشه[/QUOTE]

میشه مبنای این نظریه رو بیشتر توضیح بدید ؟
            یعنی از نظر شما پیشرفت فقط شامل این 3 تا برنامه میشه ؟

-وجود وایبر در اونجا کار خیلی ها رو راه انداخته که نمیتونن در حال حاظر از اپ استور اون رو دریافت کنند . متوجه باشید که این به نوعی لطف و توجه مدیریت سیبچه رو نشون میده نه وظیفه ای که شما از کوتاهیشون گله کنید .

-در حال حاظر هدف سیبچه تامین برنامه کرک شده نیست تا جایی که من میدونم .

-همین که شما تنها یک دلیل برای نصب سیبچه داشته باشید کافیه و نشون میده گوشه ای از نیازهاتون داره تامین میشه که هیچ جای دیگه ای تامین نمیشه ، از این بابت سپاسگزار باشید .

- همین امروز هم با قدری هزینه کنید میتونید از تاگبو و نصب کرک برنامه ها بینیاز بشید .
            شما نباید برنامه ای مثل iBooks اپل رو با یه برنامه ایرانی که شاید کمتر از چند ماه وارد بازار دانلود قرار داده شده مقایسه کنید دوست عزیز
            نظر شخصی من همین چیزا بود حالا میخواد به مزاج خیلیها خوش بیاد یا نیاد به من مربوط نمیشه،نمیخوام بگم بخاطر نظر من برنامه ای رو برای ios7 طراحی شده بود رو مثلاً برای ورژن 6 قرار بدن اما اگه بخوان میتونن،چند وقت پیش همین سیاستی که ازش دم میزنید رو یکی از کانالهای تازه تاسیس که برنامه اش رو تو اپ استور برای ورژن 7 ریلیز کرده خودش تصمیم گرفته از ورژن 6 برنامه اش رو دوباره از نو قرار بده...این سیاست نیست دوست من
            سپاس و بدرود

نظر

• سلام امکان اینو دارین که uc browser که رایگان هست ولی در اپل استور قرار نداره در سیبچه بذارین اینم لینکش هست واسه ایپد اگه بتونین قرار بدین واقعا ممنون میشم خیلی وقته دنبالشم ولی دستگاهم جیلبرک نیست تانگبو هم نسخه چینیش رو داره

یه دونه uc browser + داخل اپ استور هست که کامل نیست من لینکو قرار میدم اگه امکانش هست قرار بدین ممنون

http://www.ucweb.com/ucbrowser/download/ipad.html

اگر بخواین ipa رو هم واستون میفرستم

هرچند اگر وارد این صفحه بشین میتونین با زدن دنلود ipa رو دنلود کنین بازم بگم اگر رو اپ استور کلیک کنین uc browser + باز میشه که کامل نیست

نظر

• كسي ميدونه مشكل كجاست؟من سيبچه رو پاك كردم ولي الان مي خوام نصب كنم نميشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها

كسي ميدونه مشكل كجاست؟من سيبچه رو پاك كردم ولي الان مي خوام نصب كنم نميشه

من همين مشكل رو دارم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• درود من امروز به ios 7.0.1 آپدیت شدم و جیلبریک هم نکردم سیبچه رو نصب کردم بعدش خواتم اجراش کنم که یه پیغام داده؟

?
                    ویرایش توسط aligfx : https://i-phone.ir/forums/member/130666-aligfx در ساعت 27-12-2013, 12:58 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط aligfx نمایش پست ها
                      درود من امروز به ios 7.0.1 آپدیت شدم و جیلبریک هم نکردم سیبچه رو نصب کردم بعدش خواتم اجراش کنم که یه پیغام داده؟

?
                      بزن کنتینیو قشنگه رو دیگه!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_2oo5 نمایش پست ها
                        من همين مشكل رو دارم

sent from my ipad using tapatalk hd
                        من هم این مشکل را دارم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها

كسي ميدونه مشكل كجاست؟من سيبچه رو پاك كردم ولي الان مي خوام نصب كنم نميشه

با سلام ، من هم ios7.1 بتا 3 را نصب کردم و سیبچه پاک شد حالا که میخواهم نصب کنم پیام بالا را میدهد . کسی میدونه مشکل از کجاست و چیکار باید کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shahran89 نمایش پست ها
                          من هم این مشکل را دارم

- - - - - - - - - -

با سلام ، من هم ios7.1 بتا 3 را نصب کردم و سیبچه پاک شد حالا که میخواهم نصب کنم پیام بالا را میدهد . کسی میدونه مشکل از کجاست و چیکار باید کرد؟
                          سيبچه درios 7.1 كار نميكند

نظر

• متاسفانه اکثر برنامه های پولی که سری پیش در ورژن قبلی سیبچه قرار داشت و خیلی دوستان مثل خود من خریداری کردن دیگه تو ورژن جدید سیبچه ریلیز نمیشه تنها برنامه ای که احتمالا قرار بگیره دارویاب هست؛
                            به نقل از سرپرست سیبچه نرم افزارهای ایرانی که داخل اپ استور قرار دارند و پولی هستن دیگه داخل سورس سیبچه جایی نخواهند داشت؛
                            خوب دیگه معلومه که کسی جوابگو نیست برنانه نویس قرار داده و پولشم دریافت کرده حالا سر منو خیلی از دوستان هم کلاه رفته:
                            اگه این کلاهبرداری نیست خواهشاً شما بفرمایید معنیش چیه؟؟؟؟
                            بازم صد رحمت به اپ استور که با وجود خیلی از مشکلات بازم با ما ایرانیها راه میاد اما جای تأسف داره واسه هموطنای خودمون که یه بازارچه ایرانی رو نمیتونن اداره کنن.
                            حرف آخر: برام مهم نیست چه کسایی با حرفام موافقن و چه کسایی مخالف
                            این حرفا باید زده میشد.
                            سپاس از همگی اپل بازان دوست داشتنی.

Sent from my iPhone 4S

نظر

• دوستان من سيبچه ٢ را نصب كردم. برنامرو كه دانلود ميكنم موقع نصب ارور cannot connect to I-sibche را ميده، اين ارور مربوط به چي هست و چه جوري ميتوانم رفعش كنم؟
                              با سپاس

نظر

• دوستان كسي نيست كمك كنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X