اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حساب بانکی خارج از کشور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حساب بانکی خارج از کشور

یکی از فامیل های ما الان ساکن آمریکا است . تا آنجا که فهمیدم باید برای ایجاد اکانت دولوپر باید یک حساب بانکی خارج از کشور داشت که از داخل ایران یک مسترکارت یا ویزا کارت بهش وصل کنیم .
    حالا 2تا سوال داشتم
    این اتصال چگونه و از طریق چه ارگانی انجام میشه ؟
    برای واریز پول و دریافت پول به این حساب دقیقا باید چه کار کنم و باید کجا برم؟

خب ظاهرا کسی جواب ما رو نداده ، خودم تا حدودی جواب رو پیدا کردم ، اینجا میذارم شاید به درد کسی بخوره، اول باید یه حساب معتبر بانکی خارج از کشور ایجاد کرد بعد از طریق حساب های مجازی جهانی که دو تا از معروفترین هاش payza و paypal هستند به آن ها پول واریز کنیم این حساب ها رو کسی که خارج از کشور براتون حساب بانکی واقعی باز کرده میتونه از طریق اینترنت درست کنه مثلا آدرس ایجاد حساب مجازی payza اینه https://secure.payza.com/signup موقع درست کردنش هم باید آدرس محل سکونت و حساب بانکی که باید این حساب مجازی باید بهش متصل باشه رو داد. بعد برای فعال کردن این حساب ها مدارکی مثل قبض و یه سری چیز های دیگه رو باید به یه آدرسی ارایه بده که این حساب های مجازی براش فعال بشن. بعد می تونید با مستر کارت یا ویزا کارت به این حساب ها پول بریزید و خرید اینترنتی کنید و در صورتی که درآمد اینترنتی داشتید می تونید از آن ها پول برداشت کنید به این صورت که پول با کسر مقداری مالیات از سایت اینترنتی به حساب paypal یا payza(آلرت پای) میره بعد هر وقت خواستین از طریق پنل حساب مجازیتان که -حتما باید با ip کشوری که این حساب را باهاش باز کردین -برید داخلشاین پول رو به حساب بانکی واقعی که در خارج از کشور برای شما ایجاد شده واریز کنید بعد آشنای شما هر وقت خواستین می تونه این پول رو به یک صرافی داخل ایران حواله کنه که کلی هزینه داره و توصیه نمیشه یا براتون پست کنه یا هر وقت خودش اومد ایران با خودش براتون بیاره . البته اگه آشنا ندارید ناراحت نباشید یک سری شرکت ها داخل ایران هستند که حساب بانکی خارج از کشور دارند و همچنین حساب ها ی paypal و payza که قبلا درست کردند رو در اختیار شما قرار میدند مثلا شرکت سیمرغ شرق خرید و فروش دلار آلرت پی Alertpay ولی برای واریز پول و برداشت از آن حدود یک سوم آن مبلغ ازتون پول میگیرن مثلا اگه بخواین 1 دلار که الان 3000 تومن هست رو از حسابتان برداشت کنید 1000 تومنش رو میگیرن و 2000 تومن بهتون میدن کلا اگه آشناداشته باشین این کارها رو براتون بکنه خیلی بهتره .
    ویرایش توسط farhad65 : https://i-phone.ir/forums/member/142510-farhad65 در ساعت 19-11-2013, 02:23 PM

نظر

اپل اصلا از طریق paypal و payza هیچ کاری انجام نمیده. مستقیما با شماره حساب و شماره کارت کار می کنه

نظر

فکر می کنم دسته کم برای اینکه به آشناتون خارج از کشور پول برسونسن باید یه حساب payza یا paypal به اون حساب متصل باشه که با مستر یا ویزا کارت بهش پول برسونین بهر حال یه مخارجی مثل حق عضویت 99 دلاری برای گرفتن developer account وجود داره که آشنا تون شاید نخواد از جیب بده. در مورد apple منم همینطور شنیدم که مستقیم به حساب اصلی واریز می کنه به هر حال تشکر از توجهت

نظر

نوشته اصلی توسط farhad65 نمایش پست ها
          فکر می کنم دسته کم برای اینکه به آشناتون خارج از کشور پول برسونسن باید یه حساب payza یا paypal به اون حساب متصل باشه که با مستر یا ویزا کارت بهش پول برسونین بهر حال یه مخارجی مثل حق عضویت 99 دلاری برای گرفتن developer account وجود داره که آشنا تون شاید نخواد از جیب بده. در مورد apple منم همینطور شنیدم که مستقیم به حساب اصلی واریز می کنه به هر حال تشکر از توجهت
          چه ربطی داره؟ پول رو می تونید حواله کنید. کدوم کسی رو دیدید که به وسیله paypal پول به خارج کشور ارسال کنه و تقریبا ۱.۵ برابر پول حواله رو بده؟؟؟ برای گرفتن developer account هم پول باید داخل حساب فرد باشه نه paypal اون فرد! چون همونطور که گفتم اپل اصلا با سیستم پرداخت واسطه کار نمی کنه و مستقیما شماره کارت شما رو میگیره و خودش درگاه پرداخت داره! پول فروش رو هم به شماره حساب داده شده واریز می کنه و نه paypal ...

نظر

صبر کنید ..
          X