اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع شدن صدا گوشي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطع شدن صدا گوشي

سلام من گوشيم از اسپيكرش صدا مياد
    با هندزفري هم ميتونم صحبت كنم
    اما وقتي بدون هندزفري ميخوام تماس بگيرم و گوشي رو ميچسبونم به گوشم هيچ صدايي ازش نمياد! جالبه سنسور نزديكيش هم كار نميكنه و صفحه رو خاموش نميكنه!!
    يكدفعه اينجوري شد!!
    به نظرتون بايد ريستور كنم؟! يا سخت افزاريه يا تنظيم خاصي داره؟!
    اي او اس 7.0.3 هم هستم
    به نظرتون اين از امكانات ورژن 7 نيست كه خودش عادت كاربر رو ياد ميگيره؟! چون من چند روزي بود كه اكثر زنگامو با هندزفري ( Stone 3 ) ميزدم
    اگه سنسور نزديكي كار ميكرد ميگفتم گوشيش قطعه اما اونم از كار افتاده به نظرم نرم افزاريه؟!
    تو انجمن گشتم چيزي نيافتم!
    الان متوجه شدم تمام صداهايي كه وقتي هندزفري تو گوشم بود از تو هندزفري ميومد قطع شده!!
    مثل صداي موسيقي كه با هندزفري گوش ميكردم الان كه هندزفري قطع هم هست صدا از اسپيكر گوشي نمياد!!
    يه جورايي گوشي وقتي هندزفري بهش وصل نيست هم مثل اينكه ميخواد از اونجا پخش كنه!!
    ویرایش توسط hamidreza2000m : https://i-phone.ir/forums/member/108959-hamidreza2000m در ساعت 10-11-2013, 07:08 PM

وقتي هندزفري تو گوشم بود گوشي رو قفل ميكردم صدا قفل شدن از تو هندزفري ميومد اما الان با اينكه گوشي سايلنت نيست ولي صدا قفل شدن هم نمياد!!
    در ضمن گوشي زنگ ميخوره و وقتي موقع تماس ميذارم رو اسپيكر خوب كار ميكنه و صدا اسپيكر و ميكروفنش اوكيه!

نظر

طي يك ربع چت با اپل به اين نتيجه رسيديم كه سوكت گوشي خاك گرفته بوده و با پاك كردن مشكل حل شد!!!!

نظر

قطع شدن صدای آی فون

نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
        طي يك ربع چت با اپل به اين نتيجه رسيديم كه سوكت گوشي خاك گرفته بوده و با پاك كردن مشكل حل شد!!!!

میشه توضیح بدید چه جوری پاک کردید؟ دستگاهو باز کردید؟

نظر

صبر کنید ..
        X