اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داغ کردن مک بوک رتینا ۶۶۵

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داغ کردن مک بوک رتینا ۶۶۵

سلام به اساتید محترم.من ۲هفته است که مک بوک رتینا ۶۶۵ گرفتم.داغ کردن بیش از حدش اعصابم رو خورد کره.لطفا راهنمایم کنید.این مشکل عادی هست یا نه؟؟ورژنم ۱۰.۸.۳

البته اینم بگم که من و دوستم از یک فروشگاه خرید کردیم و یک زمان اما حس میکن دستگاه اون کمتر داغ میشه

نظر

مطمئن باش مشکلی پیش نمیاد واسش چون اگه قراره پیش بیاد سیستم خوب به خود خاموش میشه که به دستگاه ضرر نرسه .
      زیاد نگران نباش

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

پس چرا سیستم دوستم کمتر داغ میکنه؟؟؟ممنون.من خیالم راحت باشه پس؟؟؟؟و اینکه برم مورایکس بهتر نمیشه؟؟؟؟؟

نظر

تو چه حالکی کمتر داغ میکنه ؟ شما ویندوز نصب کردی ؟ برنامه خاصی داری روو مک ؟

نظر

ویندوز نصبه،برنامه خواصی ندارم

نظر

طبیعیه ، با یک کول پد وضعیت بهتر میشه .

نظر

ماله دوستتم windows هست؟
                رو win داغ میکنه یا mac?
                istat نصب کن ببنین وضعیت fan و cpu چطوریه.

نظر

اگر رو ویندوز هستید طبیعیه استاد .

نظر

داغ کردن مک بوک رتینا ۶۶۵

حیف نیست واقعا رو ۶۶۵ ویندوز نصب کنید من واقعا درک نمی کنم ویندوزی ها می خوان مک نصب کنن و با من بمیرم تو بمیری کارت صوتی نصب نشه هم اشکال نداره و با هزار مکافات مک نصب میکنن اونوقت مکی هام ...
                    بارها گفته شده رو مک ویندوز نصب میشه ولی توصیه نمیشه هرچی که هست سخت افزار و معماری بکار رفته در مک با سیستم عامل مک سازگار شده و نصب ویندوز باعث متحمل شدن فشار به سخت افزار میشه
                    ببخشید اگه یکمی تند صحبت کردم آخه واقعا به عنوان یه برادر میگم اینو به ۶۶۵ با این قیمت حیفم امد باز هم عذر خواهی می کنم
                    ویرایش توسط nima_chapter85 : https://i-phone.ir/forums/member/15176-nima_chapter85 در ساعت 13-11-2013, 01:24 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
                      حیف نیست واقعا رو ۶۶۵ ویندوز نصب کنید من واقعا درک نمی کنم ویندوزی ها می خوان مک نصب کنن و با من بمیرم تو بمیری کارت صوتی نصب نشه هم اشکال نداره و با هزار مکافات مک نصب میکنن اونوقت مکی هام ...
                      بارها گفته شده رو مک ویندوز نصب میشه ولی توصیه نمیشه هرچی که هست سخت افزار و معماری بکار رفته در مک با سیستم عامل مک سازگار شده و نصب ویندوز باعث متحمل شدن فشار به سخت افزار میشه
                      ببخشید اگه یکمی تند صحبت کردم آخه واقعا به عنوان یه برادر میگم اینو به ۶۶۵ با این قیمت حیفم امد باز هم عذر خواهی می کنم
                      خیلیا نیازشون میشه برن رو win مثلا واسه game بازی کردنو..

نظر

کاملا درسته اما گفتم من مجبورم.من کارم ۳دی مکس هست و میدونیذ ۳دی مکس نسخه مک نداره.

نظر

نه تو مک هم به این صورته

نظر

istat رو بریز شما هم روی لپ تاپ خودت و هم دوستتون ، ببین تو وضعیت کاربرد مشابه سرعت فن ، حرارت و .... لپ تاپ ها به چه صورتیه اگر تفاوتی داشت که معلموه لپ تاپ شمایک مشکلی داره .
                            البته موفعی که میخواب با istat نسبت بگیری دقت کن که از نطر برنامه هایی که بازند و دارد process میشن یکی باشید.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط ratonak
                              لینک نرم افزار اطفا بزارید.
                              ديگه زحمت سرچ و پيدا كردن برنامرو خودتون بكشيد ،لطفا!
                              اين سايت خوبيه براي دانلود نرم افزار كرك مك:
                              Appdl.net

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

صبر کنید ..
                              X