اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داغ کردن مک بوک رتینا ۶۶۵

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام و درود بر همه.من یه مک بوک پرو mc976 دارم.وقتی بازی نصب و اجرا میکنم فن دستگاه رو دور خیلی تند(دور اخر)کار میکنه.
    ایراد از بازی هست یا دستگاه؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali kuchulu
      کسی نیست جاب سوال منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خب اگه رو یه بازی خاصه احتمالا مشکل از بازیه !!!

( چه بازی ای ؟ port شده هست یا نسخه مخصوص مک و ...... )

سوال رو درست بپرس اگر انتظار جواب داری .

نظر

به احتمال زیاد یا بازی پورت شده است و یا بر روی Bootcamp و ویندوز دارند بازی می کنند. البته همونجوری که دوست گرامی نیز اشاره کردند باید کاملتر توضیح بدید.

نظر

تقریبا همه بازی های گرافیکی که حجمشون بالای ۴ گیگ هست رو دور تند کار میکنه.grid-call of duty-metro و .......

نظر

تو برنامه final cut pro نیز تند کار میکنه.ولی نه به سرعت گیم ها.رو گیم ها فن با سرعت ۵۰۰۰rpm کار میکنه.تو final cut با سرعت ۴۵۰۰ rpm

نظر

دوستان من همچنان منتظر جواب شما هستم.با تشکر از لطف همه

نظر

نوشته اصلی توسط ali kuchulu
                انگار کسی نیست تو این انجمن!!!!!!متاسفم واقعا!!!!الان بیشتر از ۳ روزه!!!!
                دوست عزیز وقتی کسی جواب یه پست را نمیده یعنی اطلاعات کافی تو او قضیه مطرح شده نداره.
                مصلما اگر شما در حالت عادی مک بوکت داغ نمیکنه پس مشکلی نیست و مکبوک شما عیبی نداره.
                داغ کردن هم بخاطر توانایی مکبوک شما نصبت به گرافیک بازیه هرچی بازی گرافیکش بیشتر باشه فشار بیشتری به گرافیک وارد میکنه و طبیعتا گرافیک داغ میکنه
                شما یا تنظیمات گرافیکی بازیت را روی کمتر حالت قرار بده یا اصلا بازیهایی که قدرت پردازش بیشتری از گرافیک میخوان را بیخیال شو چون ممکنه اسیب جدی به مکبوک شما بزنه
                احتمال اینکه تراشه های گرافیکی شما هم اسیب دیده باشه هم وجود داره چون فقط هنگام بازی و یا برنامه های گرافیکی سنگین بهش فشار وارد میشه و اگر اسیب دیده باشند بیشتر از زمانی که سالم بودن داغ میشند
                اگر شما اطلاعات مناسبی دارید حتما درب مک را باز کنید و تمام قسمت ها و فنها را بررسی کنید
                و در صورت تجریه کافی خمیر سیلکون قسمتهای خنک کننده را عوض کنید برای انتقال بهتر حرارت به فنها مثل عکس

در صورت نداشتن تجریه هرگز اقدام به این کار نکنید
                ویرایش توسط manisama : https://i-phone.ir/forums/member/142255-manisama در ساعت 11-12-2013, 09:21 PM

نظر

تشريف بياريد دفتر انجمن فن ها و سيستم كولينگ دستگاه چك شود !
                  بهتره كه اين كار رو هم به هيچ عنوان خودتون انجام نديد ....
                  موفق باشيد

نظر

دوست عزیز من تبریز هستم.اولا میخواستم بدونم که از کدوم ماده سیلیکن باید استفاده کنم؟
                    دوم اینکه جایی تو تبریز میشناسید که از همکاراتون باشن و به من کمک کنن.؟ممنونتون میشم.ضمنا اگه اشنا تو تبریز ندارین میخواستم بدونم که چطوری میتونم این لب تاب رو غیر حضوری بفرستم دفتر انجمن و دوباره بعد تعویض واسم ارسال بشه؟؟؟
                    ویرایش توسط ali kuchulu : https://i-phone.ir/forums/member/113101-ali-kuchulu در ساعت 18-12-2013, 07:32 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ali kuchulu نمایش پست ها
                      دوست عزیز من تبریز هستم.اولا میخواستم بدونم که از کدوم ماده سیلیکن باید استفاده کنم؟
                      دوم اینکه جایی تو تبریز میشناسید که از همکاراتون باشن و به من کمک کنن.؟ممنونتون میشم.ضمنا اگه اشنا تو تبریز ندارین میخواستم بدونم که چطوری میتونم این لب تاب رو غیر حضوری بفرستم دفتر انجمن و دوباره بعد تعویض واسم ارسال بشه؟؟؟
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

صبر کنید ..
                      X