اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کار افتادن NAND chip

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از کار افتادن NAND chip

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان.آیفون 5s داشتم که ۵ روز بود خریده بودم.تو شارژ بود اومدم دیدم روشن نمیشه.هر کاری کردم نشد و فهمیدم رفته تو حالت DFU Mode و وقتی خواستم ریستور کنم ارور ۴۰ میده بهم
    سرچ کردم دیدم ارور 40 یا برای هاسته و یا سخت افزار.اول از همه با چند تا لپ تاپ تست کردم نشد و فهمیدم که از هاست نیست و بعد از سرچ کردن فهمیدم یه چیپ به اسم NAND وجود داره تو iDevice ها که احتمال زیاد اون سوخته
    حالا میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟

سلام من هم این مشکل رو پیدا کردم کسی هست راهنمایی کنه ؟

نظر

خب گوشی اگر گارانتی و .... داره از اون طریق اقدام کنید ، اگر نداره برای تست بیشتر برای مین بیاریدش
      خیلی از ارور های سخت افزاری قابل حل هستند و البته بعضی هاش هم نه ، اما در چند ماه گذشته نسبتا موفق بودیم در این زمینه !

نظر

[NAND] _FindFlashMediaAndKeepout:600 Physical nand block offset 1
        [NAND] Start:335 this 0x938e2c0 Provider=0x938efc00
        [NAND] WMR_Start:149 Apple PPN NAND Driver, Read/Write
        [NAND] WMR_Start:174 FIL_Init[OK]
        این ارور روی صفحه میاد بعضی وقت ها هم صفحه قرمز میشه یا روی لوگو اپل میمونه

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
          خب گوشی اگر گارانتی و .... داره از اون طریق اقدام کنید ، اگر نداره برای تست بیشتر برای مین بیاریدش
          خیلی از ارور های سخت افزاری قابل حل هستند و البته بعضی هاش هم نه ، اما در چند ماه گذشته نسبتا موفق بودیم در این زمینه !
          همانطور که مدیریت سایت فرمودند مشکل کاملاً سخت افزاری بود، فرستادم دفتر سایت روی مین کار کردند و مشکل حل شد.
          ممنون از همکاریتون
          ویرایش توسط eddi : https://i-phone.ir/forums/member/293-eddi در ساعت 16-01-2014, 02:56 PM

نظر

صبر کنید ..
          X