اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش زبان شیرین انگلیسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چه قدر مشتاق داره این نرم افزار تو ایران خودمم نمی دونستم !این دوست عزیزی که خریده اگه بتونه نسخه ی کرک شده شو اینجا بزاره منم لول بعدیش رو حاضرم بخرم ودر اختیار دوستان قرار بدم .اون عزیزانی هم که دستگاهشون جیلبریک نیست یا با کرکینگ مشکل دارن کسی مجبورشون نکرده بیان اینجا و کامنت بزارن !لطفا تاپیک رو منحرف نکنید بزارید ببینیم می شه به نتیجه ای رسید یا خیر !
    متشکرم.

نظر

نه دوستان کسی با کرک کردن مخالف نیست مشکل اینجاست که کار ساده ای نیست !! شما در گوگل سرچ کن AppCrackr و این برنامه حتما کمک میکنه به شرطی که یه دیوایس جیلبریک شده داشته باشید و البته کسایی هم که بعد از کرک کردن احتمالی بخوان که نصب کنن باید جیلبریک شده باشه دستگاهشون !! شاید بعدها توی این سیبچه جدید که میگن داره میاد باشه به صورت رایگان واسه دانلود !! قبلا تست کردم که میگم ساده نیست شاید هم حالا ساده تر شده باشه خدا میدونه !! تست کن !! موفق باشید

نظر

دوستانی که مایلند این نرم افزار رو به صورت شراکتی بخریم لطفا جهت هماهنگی به من پی ام بدهند.با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mahany_mahan نمایش پست ها
          چه قدر مشتاق داره این نرم افزار تو ایران خودمم نمی دونستم !این دوست عزیزی که خریده اگه بتونه نسخه ی کرک شده شو اینجا بزاره منم لول بعدیش رو حاضرم بخرم ودر اختیار دوستان قرار بدم .اون عزیزانی هم که دستگاهشون جیلبریک نیست یا با کرکینگ مشکل دارن کسی مجبورشون نکرده بیان اینجا و کامنت بزارن !لطفا تاپیک رو منحرف نکنید بزارید ببینیم می شه به نتیجه ای رسید یا خیر !
          متشکرم.
          ایول داداش با این جواب کوبنده
          تاپیک رو ما ایجاد کردیم بعد این دوستان یکسری نظرات خاص میدن آدم هنگ میکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

یه راحل واسه اونایی که جیلبریک نیستن
            یه اپل ایدی بسازید واسه این جور برنامه های گرون قیمت.البته توسط اساتید انجمن و به نام انجمن.
            بعد رمز رو در اختیار کاربران قرار دید تا از برنامه های اون استفاده کنن.

نظر

یه راه حلش هم اینه که مثلا 4 نفر با هم جمع شیم و هر کدوم یه لولش رو بخریم و واسه بقیه کرک کنیم .و آپلود کنیم.

نظر

من هم یک راه و نظر پیش روی شما میذارم اگر خواستید می تونید اینکار رو هم بکنید:

من برنامه رو میخرم و شما ها هم ۳-۴ نفر بشید. من اپل آی دی رو با teamviewer روی آیتونز کامپیوتر هاتون authorize میکنم و برنامه رو براتون میزارم توی لیست دانلود بعد با آیتونز بریزید روی گوشیتون .

شرط هاش ایناس:
                ۱- سیستم خرید برنامه بصورت in-app purchase نباشه و تنها یک قیمت تمام شده ای در آیتونز یا اپ استور داشته باشه و من اون رو پرداخت کنم و بتونیم از برنامه استفاده کنیم و دیگر احتیاجی به in-app purchase نباشه.
                ۲-پسورد اپل آی دی به هیچ کسی داده نمیشه و فقط موقع نصب خود برنامه و آیپدیت هاش با teamviewer روی آیتونز کامپیوترهاتون پسورد اپل آی دی زده میشه.
                ۳- من که صاحب اپل أی دی و رمز آی دی هستم و خودمم میخوام از این چیزی که حالا شماها میگید خوبه و من خبر ندارم استفاده کنم ، یکم هزینه بیشتری پرداخت میکنم ، مشکلی نیست.
                ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 10-11-2013, 04:53 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها

من برنامه رو میخرم و شما ها هم ۳-۴ نفر بشید. من اپل آی دی رو با teamviewer روی آیتونز کامپیوتر هاتون authorize میکنم و برنامه رو براتون میزارم توی لیست دانلود بعد با آیتونز بریزید روی گوشیتون .

شرط هاش ایناس:
                  ۱- سیستم خرید برنامه بصورت in-app purchase نباشه و تنها یک قیمت تمام شده ای در آیتونز یا اپ استور داشته باشه و من اون رو پرداخت کنم و بتونیم از برنامه استفاده کنیم و دیگر احتیاجی به in-app purchase نباشه.
                  ۲-پسورد اپل آی دی به هیچ کسی داده نمیشه و فقط موقع نصب خود برنامه و آیپدیت هاش با teamviewer روی آیتونز کامپیوترهاتون پسورد اپل آی دی زده میشه.
                  ۳- من که صاحب اپل أی دی و رمز آی دی هستم و خودمم میخوام از این چیزی که حالا شماها میگید خوبه و من خبر ندارم استفاده کنم ، یکم هزینه بیشتری پرداخت میکنم ، مشکلی نیست.
                  من با اين موافقم اگه خواستيد اين كارو كنيد من هستم

Sent from my iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها

شرط هاش ایناس:
                    کاملاً موافق

نظر

دوستان تا الان با خودم ۳ نفر هستیم.
                      من الان ابن برنامه رو بصورت گیفت کد برای ردیم و دریفاتش خریداری کردم . هرکی خواست بیاد جلو ، این هم اسکرین شاتش:
                      ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 10-11-2013, 09:26 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

سلام به همه دوستان
                        ببخشید یه چند روزی نبودم (مراسم عزاداری و سفر به شهرستان)
                        من هم با شرایط دوستمون hosseinyz موافقم فقط با این تغییر که از ما چهار نفری که تا الان داوطلب شده هر کدوم یه لول رو بگیریم و با همین تیم ویوور برای بقیه دوستان دانلود کنیم.خوبی این روش اینه که توی قیمت گذاری مشکلی نیست و همه به اندازه ی هم پول میدن و در ثانی هر نفر به یه لول از برنامه رو داره توی اکانت خودش و مشکلات بعدی به وجود نمی یاد !اگه باهام موافقید منم هستم.
                        با تشکر

نظر

من interchange 1 رو 3 سال پیش تموم کردم
                          به نظر من اگه کتابشو خریداری کنید خیلی به صرفه تر است

نظر

دوستان فقط نظر می دید و میرید ؟!
                            بابا 4 نفر پایه شید بخریمشون یا اونایی که خریدن یه مردونگی کنن واسه بقیه شیر کنن !!

نظر

نوشته اصلی توسط mahany_mahan نمایش پست ها
                              دوستان فقط نظر می دید و میرید ؟!
                              بابا 4 نفر پایه شید بخریمشون یا اونایی که خریدن یه مردونگی کنن واسه بقیه شیر کنن !!
                              داداش کسی دیگه پیگیری نکرد منم دیگه بیخیال شدم اوایل همه پایه بودن

نظر

گلم شما اینکاره نیستی ، وقت ما رو هم هدر دادی !

نظر

صبر کنید ..
                                X