اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گم شدن گوشی ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گم شدن گوشی ایفون

با سلام گوشی من گم شده است .بر روی گوشی Find My Iphone را نصب نکرده بودم ولی بر روی سایت Icloud این برنامه موجود است .
    چطور می تونم گوشی خود را پیدا کنم ؟

سلام
    شماا ز تنظيمات گوشي با اپل آي ديتون find my iphone را فعال نكرديد؟ اگر نكرديد، متاسفانه با find my iphone نميتونيد كاري بكنيد.
    http://www.i-phone.ir/forums/showpost.php?p=683347
    پيشنهاد ميكنم تاپيك بالا را ببينيد.
    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    with

نظر

خوب من الان به گوشی دسترسی ندارم که بتونم برنامه را نصب کنم .
      راه دیگه ای نیست از طریق Icloud کاری کرد ؟
      یا از راه های دیگه هم نمیشه کاری کرد ؟
      گوشی من فعال است . چون طرف با گوشی من که فیس بوک من فعال بوده به فیس بوک وصل شده و چندین لایک هم کرده .

نظر

دوستان ممنون میشم اگر کسی میتونه کمک کنه ، جواب بده به این پست

نظر

نوشته اصلی توسط HABIBALLAHAFG نمایش پست ها
          خوب من الان به گوشی دسترسی ندارم که بتونم برنامه را نصب کنم .
          راه دیگه ای نیست از طریق Icloud کاری کرد ؟
          یا از راه های دیگه هم نمیشه کاری کرد ؟
          گوشی من فعال است . چون طرف با گوشی من که فیس بوک من فعال بوده به فیس بوک وصل شده و چندین لایک هم کرده .
          راهی متاسفانه وجود ندارد ، شما باید به دادسرا یا اداره آگاهی مراجعه کنید و از اون طریق پیگیری کنید.
          شما پسوورد اکانت های که روی آیفونتون بوده را عوض کنید که آن شخص نتواند استفاده کند.

نظر

گم شدن گوشی ایفون

دوست عزیز شما وارد سایت icloud.com بشید بعد اپل ایدی و رمز خود رو وارد کنید بعد از بارگیری نقشه محل گوشی رو به شما نشون میده اگر نزدیک محل شما بود سریع پیگیری کنید اگر هم گوشی در محل دوری از شماست شما میتونید دستگاه رو قفل کنید و هم تمام اطلاعات گوشی رو حذف و پاک کنید البته تمام این موارد منوط به این هست که در تنظیمات ای کلود گزینه find my iphone رو روشن کرده باشید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
            ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 03-11-2013, 12:55 AM

نظر

دوستان گوشی من ۳ شنبه تهران دزدیه شد ولی دیشب تونستم توی ملارد کرج ردش را بزنم و پسش گرفتم
              اون هم به خاطر فعال کردن سیستم لاست آیفون و پیغامی مبنی بر دزدی بودن گوشی و شماره تماسم که روی گوشی فرستادم و یک مغازه دار بهم زنگ زد و گفت یه گوشی برام آوردند با این مشخصات من هم تا ۱ ساعت که مال خره را دست بسر کرده بود رسیدم و گوشیم را پس گرفتم ولی دم مغازه داره گرم که شیرینی هم قبول نکرد و گفت این وظیفه ام بود

نظر

نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
                دوستان گوشی من ۳ شنبه تهران دزدیه شد ولی دیشب تونستم توی ملارد کرج ردش را بزنم و پسش گرفتم
                اون هم به خاطر فعال کردن سیستم لاست آیفون و پیغامی مبنی بر دزدی بودن گوشی و شماره تماسم که روی گوشی فرستادم و یک مغازه دار بهم زنگ زد و گفت یه گوشی برام آوردند با این مشخصات من هم تا ۱ ساعت که مال خره را دست بسر کرده بود رسیدم و گوشیم را پس گرفتم ولی دم مغازه داره گرم که شیرینی هم قبول نکرد و گفت این وظیفه ام بود
                چطور اینکار کردی؟ چطور میشه فعال کرد؟ راهنماییم میکنی؟

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk - now Free

نظر

دوستان طرف اگه سیم کارت بندازه و وصل نشه اینترنت راهی نیس من بتونم ردیابیش کنم؟

نظر

اگه گزينه find my iphone رو فعال كرده باشيد راحت ميشه پيداش كنيد . برا من اتفاق افتاده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
                      اقا من یه سوال داشتم ببخشید اگر تو تایپیک اشتباه پست میزارم . یه گوشی 5S پیدا کردم ولی رفته تو حالت Disable فکر میکنم صاحبش با سرویس Icloud اعلام سرغت کرده و گوشی رو قفل کرده.
                      حالا سوال من اینه که ایا راهی داره کانتکتاشو ببینم بهش زنگ بزنم بگم بیاد گوشیشو بهش بدم؟؟ ضمنا سیمکارت گوشی هم از توی گوشی دراورده شده بوده قبلا
                      ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen ameri نمایش پست ها
                        سلام
                        اقا من یه سوال داشتم ببخشید اگر تو تایپیک اشتباه پست میزارم . یه گوشی 5S پیدا کردم ولی رفته تو حالت Disable فکر میکنم صاحبش با سرویس Icloud اعلام سرغت کرده و گوشی رو قفل کرده.
                        حالا سوال من اینه که ایا راهی داره کانتکتاشو ببینم بهش زنگ بزنم بگم بیاد گوشیشو بهش بدم؟؟ ضمنا سیمکارت گوشی هم از توی گوشی دراورده شده بوده قبلا
                        ممنون میشم راهنماییم کنید
                        خیر راه حل خاصی ندارید. می توانید به کلانتری محل تحویل بدید.

نظر

صبر کنید ..
                        X