اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ايپد ٢ و رايتل no service

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ايپد ٢ و رايتل no service

سلام دوستان و مهندسان عزیز
    من هفته پیش یک سیم کارت رایتل گرفتم و ۵روز بعد فعال شد روی آیپد که میزارم no service میزنه
    روی carrierکه میرم و از اتو در میارم فقط ایرانسل و همراه اول و تالیا رو پیدا میکنه
    اما روی گلکسی اس ۴ و آیفون ۴ جواب داد ولی خوب دیتا گرفتم که روی آیپد کار کنم ضمن اینکه آیپدم با ایرانسل راحت کار میکرد
    rest setting , reset all network کردم
    apn هم RighTel نوشتم
    ۲۰ بار خاموش روشن کردم
    حتی ۴تومن شارژ کردم
    خود رایتل هم که زنگ میزنی میگن چون رو گوشی جواب داده پس آیپد خرابه!!!!
    ممنون میشم کمکم کنید (خیر ببینید)

مطمئن شيد كه 3g تون ( setting => cellular => Enable 3G ) روشن باشه چون آنتن دهي رايتل از اين طريق هست !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها
      مطمئن شيد كه 3g تون ( setting => cellular => Enable 3G ) روشن باشه چون آنتن دهي رايتل از اين طريق هست !

Sent from my iPhone using Tapatalk
      دوست عزیز یه همچین گزینه ای تو آیپد 2 نیست

نظر

نوشته اصلی توسط k_slm نمایش پست ها
        دوست عزیز یه همچین گزینه ای تو آیپد 2 نیست
        آيپد ٢ cellular data داره فقط اگه اشتباه نكنم كه اگر اينو on كنن 3g و 2g با هم on ميشن

Sent from my  iPhone using Tapatalk

نظر

آيپد ٢ cellular data داره فقط اگه اشتباه نكنم كه اگر اينو on كنن 3g و 2g با هم on ميشن

عزیز من آیپد 2 گزینه on/off 3g نداره من خودم این مشکل رو داشتم فقط با جیلبریک و نصب sbsetting تونستم راه بندازمش

نظر

نوشته اصلی توسط k_slm نمایش پست ها
            عزیز من آیپد 2 گزینه on/off 3g نداره من خودم این مشکل رو داشتم فقط با جیلبریک و نصب sbsetting تونستم راه بندازمش
            يعني آيپد ٢ گزينه ي cellular data نداره ؟!؟!؟!؟!!
            براي خاموش كردن فقط 3g ( داشتن 2g و كنترل فقط 3g ) بله حق با شماست اما ايشون كه نميخوان همچين كاري بكنن !!
            يا شايد من منظورشونو بد متوجه شدم !!
            تو حالت عادي با روشن كردن cellular data اگه اپراتور از 3g پشتيباني بكنه كه 3g تون فعال ميشه و اگر نكنه اتوماتيك ميره رو edge ...

نظر

يعني آيپد ٢ گزينه ي cellular data نداره ؟!؟!؟!؟!!
              براي خاموش كردن فقط 3g ( داشتن 2g و كنترل فقط 3g ) بله حق با شماست اما ايشون كه نميخوان همچين كاري بكنن !!
              يا شايد من منظورشونو بد متوجه شدم !!
              تو حالت عادي با روشن كردن cellular data اگه اپراتور از 3g پشتيباني بكنه كه 3g تون فعال ميشه و اگر نكنه اتوماتيك ميره رو edge ...

فکر کنم مشکل از سیم کارتهای رایتل باشه چون تو آیفون هم همین مشکل برقراره یعنی اگه 3g رو off کنید دیگه آنتن ندارید که این نامعقوله .

نظر

دوست عزیز
                اگر در منطقه شما رایتل پوشش داره ولی در carrier رایتل را نمیبینی بدون شک 3g فعال نیست
                در ios6 روی sbsetting میشد 3g را فعال یا غیر فعال کرد
                شاید شما غیر فعالش کردی برای همین نمیتونی ببینی
                البته الان روی ios7 هرچی میگردم گزینه ای پیدا نمیکنم احتمال داره برداشته باشن و مال شما روی حالت غیر فعال مونده باشه

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.2)
                ویرایش توسط bigbang001 : https://i-phone.ir/forums/member/24462-bigbang001 در ساعت 02-11-2013, 03:14 PM

نظر

دوستان مرسی واقعا ممنون از راهنمایی
                  به بابایی تو فروشگاه میگفت آیپد ۲ 3g نداره !!!!
                  من sbsetting رو از سیدیا نصب کردم اما چیزی اضافه نشد در واقع توی سیدیا سرچ کردم sbsetting و ۲ تا اومد و نصب کردم اما اتفاقی نیوفتاد و چیزی نیومد
                  میشه راهنمایی کنید چطوری 3g رو فعال کنم من خودم جیلبریک کردم

بازم ممنون

راستی من آیپدم Ios 6.1.2 هستش
                  در ضمن شما بی نظیرید مرسی بهترین کاربرا و بهترین فروم
                  ویرایش توسط ehsanef : https://i-phone.ir/forums/member/71828-ehsanef در ساعت 02-11-2013, 06:30 PM

نظر

ایپد ۲ که 3g داره
                    شاید در تنظیمات sbsetting دکمه 3g فعال نیست باید بری فعالش کنی
                    من اپدیت کردم به ۷.۰.۳ و جیلبرک نیستم جلوم ندارم دقیقا برم بهت بگم
                    صرفا جهت یاداوری اپراتور رایتل در لیست کریر ها به صورت ir20 نشان داده میشه

Sent from my iPad2 (IOS 7.0.3)
                    ویرایش توسط bigbang001 : https://i-phone.ir/forums/member/24462-bigbang001 در ساعت 02-11-2013, 11:29 PM

نظر

اینجانب نیز کلی با این مشکل کلنجار رفته و در نهایت با فعال کردن گزینه 3g در sbs کاملن برطرف و قابل استفاده شد

نظر

آیپد 2 3g داره
                        شما اگر مطمئن هستی که در منطقه ای که هستی رایتل پوشش میده
                        و تنظیمات دستگاهت درست هستند (Rightel)
                        اگر جیلبریک هستی با sBsetting گزینه 3g و data رو روشن کن
                        و آیپد رو ریستارت کن

بعد که آیپد اومد بالا میبینی که آنتن داری؟

نظر

صبر کنید ..
                        X