اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خالی شدن سریع شارژ مک بوک ایر ۲۰۱۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خالی شدن سریع شارژ مک بوک ایر ۲۰۱۳

سلام.

تقریبا ۴ ماه هست که Macbook Air 2013 رو گرفتم و تقریبا ۲ هفته پیش بود که نسخه GM سیستم عامل Mavericks رو روش نصب کردم. به خاطر نیازی که به ویندوز و لینوکس دارم، Parallel Dessktop 9 رو هم از انجمن دانلود و نصب کردم.

بر خلاف ادعای اپل که اعلام کرده شارژ Macbook Air 2013 روی Mavericks به ۱۵ ساعت میرسه، من الان بیشتر از ۶-۷ ساعت نمیتونم از باطری استفاده کنم.

این نکته رو هم بگم که ۶-۷ ساعت فقط روی سافاری میتونم استفاده کنم و تمام برنامه های دیگه رو force quite کردم. اگر برنامه های دیگه مخصوصا Parallel Desktop هم در حال اجرا باشن به ۴ ساعت میرسه!!

من الان در لندن هستم و دسترسی به اپل استور دارم. فقط چندتا سوال دارم میخواستم قبل از اینکه به اپل استور ببرم مطلع بشم:

همونطوری که گفتم الان Mavericks GM نصب هست که به صورت عیر قانونی نصب شده (البته میدونم که الان Mavericks به صورت رایگان داره عرضه میشه). حالا با توجه به اینکه نسخه غیر قانونی هست ازم ایراد نمیگیرن که دستگاه رو قبول نکنن؟ بقیه نرم افزارهایی هم که روی دستگاهم نصب هست همه کرک هستن. آیا این موضوع مشکل ساز نمیشه؟

یکی هم اینکه آیا کلا همچین مشکلی رو قبول میکنن و باطری یا دستگاه رو برام تعویض میکنن؟

ببخشید که طولانی شد ولی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

به نظرم دستگاه شما مشکلی نداره

منم mac bok pro 103 دارم که ۵ ساعت شارز نگه می داره cycle هم ۶ هستش! که فکر می کنم قرار بود ۸ ساعت نگه داره!

نظر

خب شما كه لندن هستي
      چرا ماوريكس اورجينال نميگيري !!!!!!!!

iPhone 5

نظر

نوشته اصلی توسط milad1367 نمایش پست ها
        به نظرم دستگاه شما مشکلی نداره

منم mac bok pro 103 دارم که ۵ ساعت شارز نگه می داره cycle هم ۶ هستش! که فکر می کنم قرار بود ۸ ساعت نگه داره!
        شما داری به جای ۸ ساعت ۵ ساعت میگیری. من به جای ۱۵ ساعت دارم ۶-۷ ساعت میگیرم!!!!
        و اینکه تا ۲-۳ هفته پیش باطری ۱۰ ساعت شارژ نگه میداشت، پس یک ایرادی وجود داره...
        ویرایش توسط amir_network : https://i-phone.ir/forums/member/12592-amir_network در ساعت 01-11-2013, 04:04 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
          خب شما كه لندن هستي
          چرا ماوريكس اورجينال نميگيري !!!!!!!!

iPhone 5
          کلا الان Mavericks برای همه مجانی هست.

بخاطر محدودیت هایی که دارم الان نمیتونم نسخه قانونیش رو نصب کنم. (هاردم دستگاه و هارد اکسترنالم فول هست، نمیتونم از فایلهام در حال حاظر بک آپ بگیرم و ...)

نظر

دوست عزیز باطری شما یا دستگاهتون اصلا هیچ مشکلی نداره . اشتباه بزرگ شما نصب کردن پارالل روی دستگاهتون بوده. حتی نصب بودن این برنامه باعث اختلال در ریستور کردن آیفون ها هم می شه چون پورت های یو اس بی شما رو دست می زنه. این برنامه رو به صورت کامل با یه برنامه مثل Clean My mac یا itrash پاک کنید و اگه واقعا هم ویندوز رو کار دارید درایور های بوت کمپ رو آپدیت کنید و از اونجا ویندوز را استفاده کنید. فعلا موریکس هم با پارالل مشکل داره و هم با بسیاری از برنامه های کرک.

نظر

نوشته اصلی توسط m0ein نمایش پست ها
              دوست عزیز باطری شما یا دستگاهتون اصلا هیچ مشکلی نداره . اشتباه بزرگ شما نصب کردن پارالل روی دستگاهتون بوده. حتی نصب بودن این برنامه باعث اختلال در ریستور کردن آیفون ها هم می شه چون پورت های یو اس بی شما رو دست می زنه. این برنامه رو به صورت کامل با یه برنامه مثل Clean My mac یا itrash پاک کنید و اگه واقعا هم ویندوز رو کار دارید درایور های بوت کمپ رو آپدیت کنید و از اونجا ویندوز را استفاده کنید. فعلا موریکس هم با پارالل مشکل داره و هم با بسیاری از برنامه های کرک.
              ممنون از جواب شما.

تا روز دوشنبه مجبورم که پارالل رو نگه دارم. بعدش پاکش میکنم اگه درست نشد و باطری مشکل داشت اپل استور تعویضش میکنه؟

نظر

اپل استور هر دستگاهی که کوچکترین چیز مربوط به pre-release و بتا روش باشه رو سریعا رد می کنه. شما اول باید به نسخه فینال برید بعد اگر باز هم مشکل داشتید اپل استور دستگاهتون رو چک می کنه و در ۹۹ درصد مواقع میگه مشکل از استفاده شما بوده .

خود بنده در حد ۱۳ ساعت با ماوریکس کار می کنم روی ایر ۲۰۱۳

نظر

صبر کنید ..
                X