اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات آیفون 5اس چیست ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلات آیفون 5اس چیست ؟

با سلام .
    میخواستم مشکلات آیفون 5اس رو بدونم چی هست و اینکه ارزش خرید داره یا باید صبر کرد برای 6 تا بهبود پیدا کنه ؟
    مشکلاتی که من شنیدم .
    1- بلو اسکرین
    2- لق بودن دکمه پاور
    3- باتری ضعیف
    4- سنسور شتاب سنج(حل شده فکر کنم)
    5- رنگ رفتگی
    6- باگ و کند بودن توی iOS 7
    این مشکلات تایید میشه ؟ یا وجود نداره و. شایعه است ؟ ...
    اگه مشکل دیگه ای داره که ذکر نکردم ممنون میشم بگید ...

نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
    با سلام .
    میخواستم مشکلات آیفون 5اس رو بدونم چی هست و اینکه ارزش خرید داره یا باید صبر کرد برای 6 تا بهبود پیدا کنه ؟
    مشکلاتی که من شنیدم .
    1- بلو اسکرین
    2- لق بودن دکمه پاور
    3- باتری ضعیف
    4- سنسور شتاب سنج(حل شده فکر کنم)
    5- رنگ رفتگی
    6- باگ و کند بودن توی iOS 7
    این مشکلات تایید میشه ؟ یا وجود نداره و. شایعه است ؟ ...
    اگه مشکل دیگه ای داره که ذکر نکردم ممنون میشم بگید ...
    براى من فقط مورد دوم هست كه اونم به نظرم حالتش طبيعيه و من مشكل نميبينم، بقيه موارد هم به هيچ وجه تجربه نكردم تا الان

نظر

بدون هیچ ترتیبی ؛

- منم با بلو اسکرین مواجه نشدم ولی گوشیم دو بار ریست شده.
      - دکمه ی پاور لق هست ولی اذیت نمیکنه
      - باتری ضعیف شانسیه . ممکنه به پستتون بخوره ... چون سخت افزاری هست و خود اپل گفته مشکل اسمبلی لاین بوده.
      - شتابسنج اذیت میکرد مخصوصا" توی بازی که کاملا" حل شد.
      - اصلا" کند نیست.

اما بزرگترین مشکل من دکمه ی هومش هست که خیلی عجیبه. بعد از چند دقیقه که فشار میدی انگار زیرش شیشه خورده س. مشکل ِ همه هم هست. توی سایت ها همه این مشکل رو دارن و بخاطر مکانیزم TouchID هست ولی من خیلی اعصابم رو خورد کرده ... یه حس بدیه.

نظر

نوشته اصلی توسط mrez نمایش پست ها
        بدون هیچ ترتیبی ؛

اما بزرگترین مشکل من دکمه ی هومش هست که خیلی عجیبه. بعد از چند دقیقه که فشار میدی انگار زیرش شیشه خورده س. مشکل ِ همه هم هست. توی سایت ها همه این مشکل رو دارن و بخاطر مکانیزم TouchID هست ولی من خیلی اعصابم رو خورد کرده ... یه حس بدیه.
        منم دقیقا همین مشکل رو داشتم خود به خود حل شد ! فکر کنم بخاطر نو بودن گوشی بود

اکثر مشکلات نرم افزاری و مربوط به باگ میشه ! مثلا چند بار ریستارت شده . اما اصلا کند و .. نیست
        برای من مصرف باتریش خیلی بالاست اما وقتی Increase Contrast رو روشن میکنم حل میشه

نظر

دوستان این مشکل ریست شدن چی هست ؟ آیا همه این مشکل رو دارن ، من تا حالا توی 4 و 5 این مشکلو تجربه نکردم .
          درضمن این مشکل دکمه هوم خیلی اذیت کننده است ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
            منم دقیقا همین مشکل رو داشتم خود به خود حل شد ! فکر کنم بخاطر نو بودن گوشی بود

اکثر مشکلات نرم افزاری و مربوط به باگ میشه ! مثلا چند بار ریستارت شده . اما اصلا کند و .. نیست
            برای من مصرف باتریش خیلی بالاست اما وقتی Increase Contrast رو روشن میکنم حل میشه

من تقریبا" یک ماهه که دارم ، مشکل همچنان باقیست.

راستی محمد جان این Increase Contrast نباید زیاد کنه مصرف رو ؟ خب داره کار و پردازش ِ اضافی انجام میده روی رنگ ها که ...

نظر

نوشته اصلی توسط mrez نمایش پست ها
              من تقریبا" یک ماهه که دارم ، مشکل همچنان باقیست.

راستی محمد جان این Increase Contrast نباید زیاد کنه مصرف رو ؟ خب داره کار و پردازش ِ اضافی انجام میده روی رنگ ها که ...
              درسته اما اين مشكل اينقذر تو مثلا 5 يا 4S حاد نيست !!! 5S با اينكه باتريشم بزرگ تره اما مصرفش غير هاديه !

Sent from my iPhone

نظر

خدارو شکر مشکلی نداشتم تا الان اما اون لق بودن ِ دکمه Power برای منم وجود داره که فکر میکنم طبیعی باشه ( یا حداقل اینه که ماله همه به این صورته ) .
                انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

تنها مشكلش مصرف زياد باتري بود! ( حتي در صورت سلامت سخت افزاري باتري) كه با چندتا تغيير بسيار كوچك تو تنظيمات اين موضوع براي من يكي كاملا حل شده.
                  مشكل ديگه اي هم نداره

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

سلام دوستان .
                    مصرف باتری منم خیلی بالاست میشه راهنمایی کنید ببینم مشکلم از چیه سخت افزاره یا مربوط به تنظیمات گوشیم میشه .
                    ممنون

نظر

یعنی مال من سفارشی بوده ؟
                      اخه دکمه پاور لق نیست وتی تکون می دم صدا از زیرش می ده که اونم عادیه ایراد نیست اما لق نیست
                      دکمه home بی مشکل
                      باتری که نسبت به ۵ بی نظیر هست هممم چجوری بگم خب بازی اوتوموبیل چی بود اسفالت همون جدیده را ریختم بعد از یک ساعت کامل بازی از ۱۰۰ شد ۸۰ البته موقع ایمسیج زیاد مصرف داره فقط همه افکتها هم روشنه
                      نمی دونم سفید دارم ریختگی نداشته تا الان
                      سنسور که نرا افزاری بود
                      ریست هم بزنم به تخته نشده تا الان
                      سرعت هم خیلی خوب ( بعضی از اپ ها که اپتیمایز نشدن برای ios7 ) کرش دارن
                      گرچه مهم نیست پارت نامبر امریکا icc دار که انلاک شده از فروشگاه معتبر هم خریدم تو فاکتور نوشت تا صد سال اینده لاک شد پس می گیریم

نظر

از ما که بزنم به تخته هیچ کدوم از اینا رو نداره...
                        پیشنهاد میکنم شمام زیاد حساس نباشید. کاریم به حساسیتای دیگران نداشته باشید. برید و حالشو ببرید.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

دوستاني كه مشكل باتري دارن من ايفون قديمي ٤اس دارم اما مصرف باتريم وحشتناك رفت بالا بعد از رفتن به ورژن ٧ يه راه عالي اينه كه در اين مسير :
                          Privacy
                          Location service
                          System services تمام مواردي كه در اين بخش system services قرار دارن بجز گزينه اول غير فعال كنيد مصرف باتري و گرم شدن گوشي خيلي بهتر ميشه كافيست فقط يكبار امتحان كنيد !

نظر

دوستانی که 5s دارید به نظرتون باتری گوشی تا چه مدت باید شارز نگه داره ( چند روز )‌ ؟
                            من احساس میکنم مصرف باتریم خیلی زیاد هست !!!
                            امروز ۱ ساعت و نیم با همه ی برنامه های گوشی داشتم کار میکردم برایتنس رو وسط و ۳ جی و وای فای هم روشن بود شارز از ۷۸ شد ۵۹ به نظرتون عادی هست ؟؟! (البته این گوشیم رو هنوز یک بار هم شارز نکردم
                            ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 02-11-2013, 06:59 PM

نظر

خیلی جالبه. تمام یوزرهای خارجی و screen آیفون های اپل استور ها و staple و بست بای و این مغازه ها دکمه ی هومشون در چند تا کلیک اول مشکل داره ، اونوقت اینجا یه سری میگن هیچ مشکلی نداره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X