اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات آیفون 5اس چیست ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اره يه كوچيك بعد چن وقت صدا ميده ! عادت كردم ديگه مهم نيست 😊

Sent from my iPhone

نظر

این مشکل برای شما بعد از چند وقت پیش اومده ؟ چون برای من هنوز مشکل Home بوجود نیومده ؟(خداروشکر)

نظر

@Momeks :
        خوشا به حالت. من خیلی پیکی هستم اعصابمو خورد کرده.

@Amanita:
        زیاد دقت نکن پس. حتی ممکنه این مشکلو داشته باشی ولی متوجهش نشده باشی پس اصلا زوم نکن روش که هیچیشم نباشه یه ایرادی پیدا میشه. لذتشو ببر.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان من دارم از دکمه Home استفاده میکنم میخواستم بدونم اگه اینقدر زود خراب میشه از assistive touch استفاده کنم ، 4 میلیون پول دادیم ، الکی نره به باد .........

نظر

نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
            دوستان من دارم از دکمه Home استفاده میکنم میخواستم بدونم اگه اینقدر زود خراب میشه از assistive touch استفاده کنم ، 4 میلیون پول دادیم ، الکی نره به باد .........
            نترسید چیزیش نمیشه

نظر

من از دکمه هوم مجازی دارم مدتها استفاده میکنم، طوری شده که دیگه نمیتونم بدون اون وارد منو ها بشم. اولش راحت نیست ولی بعد از دو روز عادی میشه و خیلی کاربرد داره.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

منم اولش خواستم اين كارو بكنم، بعد گفتم چه كاريه بذارم هر وقت هوم اصلى خراب شد از هوم مجازى استفاده ميكنم

نظر

گوشی را گرفتید که آرامش داشته باشید و لذتش را ببرید. زیاد حساس نباشید. خراب شد یا تعمیر می کنید و یا می فروشید ! =)

نظر

من 5اس 32 طلایی گرفتم پارت نامبر انگلستان و تا الان کوچکترین مشکلی نداشتم باهاش, همچیشم خوب کار میکنه!
                    ولی نمیدونم چرا با دکمه هوم 5 راحت ترم با اینکه اصلا تاحالا اذیت نکرده اینیکی!

نظر

سلام به همه
                      یه سوالی: مشکلاتی که توی صفحه ی اول تاپیک مطرح شده بود توی سری های اخیر تولید ۵ اس همچنان پا برجاست؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Estrella نمایش پست ها
                        منم اولش خواستم اين كارو بكنم، بعد گفتم چه كاريه بذارم هر وقت هوم اصلى خراب شد از هوم مجازى استفاده ميكنم
                        بحث خراب شدن دکمه نیس، بحث اینه که سریعتر میتونه بین اپ ها حرکت کنی.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                          براى من فقط مورد دوم هست كه اونم به نظرم حالتش طبيعيه و من مشكل نميبينم، بقيه موارد هم به هيچ وجه تجربه نكردم تا الان
                          رایج ترین مشکل همون لق زدن دکمه پاور هستش که 5s خودم از روز اول دچارش بود
                          اوایل خیلی حساس بودم و فکر می کرم فقط گوشی خودم اینجوریه ولی بعدها متوجه شدم که خیلیا این مشکل رو دارن برا همین از حساسیتم کم شد

نظر

صبر کنید ..
                          X