اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات آیفون 5اس چیست ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ماله منم مشکل داشت دکمه هوم گوشیم یه pad زیر بست دکمه هوم گذاشتم خوب شد دیگه صدا نمیده

نظر

سلام . دوستانی که ایفون 5اس دارن میتونن منو راهنمایی کنند : مصرف باطری در بهترین حالتش باید به چه صورت باشه به نظرم مصرف گوشی من بالاست
      البته فکر میکنم شاید از تنظیمات باشه . درضمن cellular va location services هم خاموشه

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط M@jid نمایش پست ها
        سلام . دوستانی که ایفون 5اس دارن میتونن منو راهنمایی کنند : مصرف باطری در بهترین حالتش باید به چه صورت باشه به نظرم مصرف گوشی من بالاست
        البته فکر میکنم شاید از تنظیمات باشه . درضمن cellular va location services هم خاموشه

ممنون
        دقیقا منم سوال شما رو دارم دوستان عزیزم لطفا جواب من و دوستمون رو بدهید
        دوستانی که 5s دارید به نظرتون باتری گوشی تا چه مدت باید شارز نگه داره ( چند روز )‌ ؟
        من احساس میکنم مصرف باتریم خیلی زیاد هست !!!
        امروز ۱ ساعت و نیم با همه ی برنامه های گوشی داشتم کار میکردم برایتنس رو وسط و ۳ جی و وای فای هم روشن بود شارز از ۷۸ شد ۵۹ به نظرتون عادی هست ؟؟! (البته این گوشیم رو هنوز یک بار هم شارز نکردم

سپاس
        ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 02-11-2013, 09:52 PM

نظر

اگه با تلفن حرف بزنید یه کم بازی و وبگردی حسابی ۲۴ ساعت
          ولی کسانی که خیلی کم استفاده میکنند تا دو روز هم کار میکنه

نظر

سلام دوستان عزیزم .
            بنده خریدم و خوشبختانه مشکل Home and Power Bottun اصلا ندارم .
            همچنین iOS 7 بسیار روی این گوشی دلنشینه ...
            همچنین هنوز منونستم عملکرد باتری رو تشخیص بدم .

نظر

آيفون ٥ اس lla ,براي من ته رنگ زرد ، yellow tint داره و اعصابم خورد شده

نظر

دوستانی که الان گوشی را مدتی هست استفاده می کنن می تونن به من بگن اون مشکل رنگ پریدگی که توی آیفون 5 مشکی وجود داشت توی این مدل هم هست یا رفع شده؟ ظاهرا اون قسمت آلومینیمی در هر سه رنگ آیفون 5 اس رنگ شده!

نظر

نوشته اصلی توسط start66a نمایش پست ها
                  دوستانی که الان گوشی را مدتی هست استفاده می کنن می تونن به من بگن اون مشکل رنگ پریدگی که توی آیفون 5 مشکی وجود داشت توی این مدل هم هست یا رفع شده؟ ظاهرا اون قسمت آلومینیمی در هر سه رنگ آیفون 5 اس رنگ شده!
                  دوست عزیز من حدود 3 هفته هست گوشی رو دارم هیچ رنگ‌پریدگی ندیدم، با استفاده معمولی !

نظر

نوشته اصلی توسط start66a نمایش پست ها
                    من که یه هفته ست کیسش رو هم در اوردم و فقط یه پروتکتور انداختم پشتش و چیزی ندیدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                      منم دقیقا همین مشکل رو داشتم خود به خود حل شد ! فکر کنم بخاطر نو بودن گوشی بود

اکثر مشکلات نرم افزاری و مربوط به باگ میشه ! مثلا چند بار ریستارت شده . اما اصلا کند و .. نیست
                      برای من مصرف باتریش خیلی بالاست اما وقتی Increase Contrast رو روشن میکنم حل میشه
                      دوست عزیزمیشه بگیداین گزینه کدوم قسمته من که هرچی گشتم گزینه
                      Increase Contrastروپیدانمیکنم

نظر

نوشته اصلی توسط reza_00054 نمایش پست ها
                        دوست عزیزمیشه بگیداین گزینه کدوم قسمته من که هرچی گشتم گزینه
                        Increase Contrastروپیدانمیکنم
                        در اين قسمت :

Sent from my iPhone

نظر

براي من lcd ته رنگ زرد داره چيكار كنم ؟ 😞

نظر

نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
                            براي من lcd ته رنگ زرد داره چيكار كنم ؟ ������
                            به نظر من رو این موارد حساس نباشید و از گوشی لذت ببرید .

نظر

دوست عزیز این مشکل 1 در هزار هست برای 5 و 5اس اما تو 4اس بیشتر بود ، و چون سخت افزاری هست کاریش نمیشه کرد ...

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
                              براي من lcd ته رنگ زرد داره چيكار كنم ؟ 😞
                              دوست عزیز این مشکل 1 در هزار هست برای 5 و 5اس اما تو 4اس بیشتر بود ، و چون سخت افزاری هست کاریش نمیشه کرد ...

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                                منم دقیقا همین مشکل رو داشتم خود به خود حل شد ! فکر کنم بخاطر نو بودن گوشی بود

ا
                                محمد جان مشکلت همچنان "حل شده" باقی مونده ؟ به حالت قبل برنگشته ؟

من یه ذره کوچیک که فشار بدم ( در حدی که دستمو بذارم روش ) یه تق کوچیک صدا میده! ضمن اینکه چند تا کلیک اول هم میچسبه

نظر

صبر کنید ..
                                X