اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یکسری سوالات اولیه در مورد آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یکسری سوالات اولیه در مورد آیپد

سلا م دوستان
    چنتا سوال ابتدایی در مورد آیپد دارم
    1) شنیدم وقتی یه آی دیوایس آکبند میخری و از جعبه که در میاری روشن میکنی کار نمیکنه و شنیدم اصطلاحا میگن باید اگتیو بشه. این اکتیو شدن یعنی چی و چطور یک آی دیوایس رو (آیپد یا... )اکتیو میکنن؟؟ سوالم اینه یعنی شرکت دستگاه رو بدون فریمور به بازار عرضه میکنه؟؟؟؟؟(مثل برخی لبتاپ ها که یا داس عرضه میشن و خودت باید روشون ویندوز نصب کنی)

2) واسه اکتیو کردن اپل آیدی لازمه و کار تخصصی هستش؟؟؟یعنی میخوام بدونم کلا میشه خودمون تو خونه با آیتیونز و اپل آیدی دوستمون اکتیو کنیم؟؟؟

3) دستگاه رو وقتی به یه ورژن بالاتر (مثلا ios 8 در آینده ) بخوایم ریستور کنیم دوباره مراحل اکتیو شدن رو باید طی کنیم؟؟؟

4) فرض کنید روی یک آی دیوایس ( آیفون یا آیپاد یا آیپد ) پسورد گذاشته شده باشه ( چه از نوع عددی و چه از نوع حروف واعداد ) و صاحب دستگاه اون رمز رو کلا فراموش کرده و به هیچ وجه یادش نیست، میشه دستگاه رو به حالت اولیه یعنی بدون رمز برگردوند؟؟؟ آیا اطلاعاتش مثل عکس و ... پاک نمیشن؟ راهی هست که پاک نشن؟؟؟ اگه طرف براش اطلاعات دستگاه مهم نباشه چی باز میشه برگردوند؟؟؟ آیا روش هاشون فرق میکنه؟؟؟
    منظورم روش برگردوندن با اطلاعات و بدون اطلاعاته
    خلاصه میخوام ماهی گیری رو یادم بدید چون دوست دارم تو زمینه IOS و اندروید قوی بشم.

دوستان کسی نیست جواب این سوالات من رو بده؟؟؟؟

نظر

بدون سیستم عامل نیست!!
      اکتیو کردن هم یه فرایند فوق آسون ۱ دقیقه ای هستش!
      بدون اپل آی دی هم میتونید اکتیو کنید و به هیچ وجه کار سختی نیست و هر کسی میتونه به سادگی انجام بده/

اگه میشد بدون دونستن پسورد به سادگی به عکس ها و اطلاعات دسترسی داشت که امنیت رو باید بوسید و گذاشت کنار...

نظر

نوشته اصلی توسط AliZali نمایش پست ها
        سلا م دوستان
        چنتا سوال ابتدایی در مورد آیپد دارم
        1) شنیدم وقتی یه آی دیوایس آکبند میخری و از جعبه که در میاری روشن میکنی کار نمیکنه و شنیدم اصطلاحا میگن باید اگتیو بشه. این اکتیو شدن یعنی چی و چطور یک آی دیوایس رو (آیپد یا... )اکتیو میکنن؟؟ سوالم اینه یعنی شرکت دستگاه رو بدون فریمور به بازار عرضه میکنه؟؟؟؟؟(مثل برخی لبتاپ ها که یا داس عرضه میشن و خودت باید روشون ویندوز نصب کنی)

2) واسه اکتیو کردن اپل آیدی لازمه و کار تخصصی هستش؟؟؟یعنی میخوام بدونم کلا میشه خودمون تو خونه با آیتیونز و اپل آیدی دوستمون اکتیو کنیم؟؟؟

3) دستگاه رو وقتی به یه ورژن بالاتر (مثلا ios 8 در آینده ) بخوایم ریستور کنیم دوباره مراحل اکتیو شدن رو باید طی کنیم؟؟؟

4) فرض کنید روی یک آی دیوایس ( آیفون یا آیپاد یا آیپد ) پسورد گذاشته شده باشه ( چه از نوع عددی و چه از نوع حروف واعداد ) و صاحب دستگاه اون رمز رو کلا فراموش کرده و به هیچ وجه یادش نیست، میشه دستگاه رو به حالت اولیه یعنی بدون رمز برگردوند؟؟؟ آیا اطلاعاتش مثل عکس و ... پاک نمیشن؟ راهی هست که پاک نشن؟؟؟ اگه طرف براش اطلاعات دستگاه مهم نباشه چی باز میشه برگردوند؟؟؟ آیا روش هاشون فرق میکنه؟؟؟
        منظورم روش برگردوندن با اطلاعات و بدون اطلاعاته
        خلاصه میخوام ماهی گیری رو یادم بدید چون دوست دارم تو زمینه IOS و اندروید قوی بشم.
        ۱:دستگاه رو از جعبه بیرون میاری،چند تا مرحله میری جلو،بعد باید به وایرلس وصل شی،بعد تموم.اموزش کامل در انجمن هست،پس نیاز به پول دادن به مغازه دار برا این کار نیس.

۲:خیر،میتونید توی یکی از صفحه ها که مربوط به اپل ایدی وارد کردن میشه،ردش کنید skip

۳:اکتیو کردن که چیزی نیست ازش میترسید.خیر

۴:قبلا میشد کاری کرد و دستگاه رو ریست فکتوری کامل کرد و دوباره استفاده کرد،اما از الان به بعد،به هیچ وجه امکانش نیست که بتونید بدون وارد کردن رمز،به اطلاعاتتون دسترسی داشته باشید.بعدش هم مجبور میشید دستگاه رو ریستور کنید(همون ویندوز عوض کردن خودمون که خیلی اسون تره) ولی موقع اکتیو شدن،ازتون اپل ایدی و رمزی میخواد که قبلا روی دستاه بوده.

پس اپل ایدیتونو شخصی داشته باشید و اجازه وارد کردن اپل ایدی مغازه دار رو ندید که بعدا مشکل براتون پیش بیاد.

به غیر از این چند مورد،ای او اس هیچ مشکلی نداره،و شما میتونید با خیال راحت ازش لذت ببرید

نظر

سلام.ایپدمو اپدیتش کردم الان ازم اپل ای دی میخواد باید چیکار کنم؟؟؟نمیدنم چی بوده اپل ای دی ک روش زده بودن

نظر

نوشته اصلی توسط hosini نمایش پست ها
            سلام.ایپدمو اپدیتش کردم الان ازم اپل ای دی میخواد باید چیکار کنم؟؟؟نمیدنم چی بوده اپل ای دی ک روش زده بودن
            پایین صفحه skip داره اونو بزنید از اون مرحله رد میشه

نظر

skipرو نداره ios7.باید چیکار کنم؟؟

نظر

با سلام
                من ipad 1 سیم کارت خور دارم روش ios 5 هستش
                در حال حاضر هرچس سم کارتم و مگذارم توش انتن مد دهد اما هیچ ایکونی از شماره گیری نداره و هرچی شماره خودم می گیرم بوق اشغال می زنه
                لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط hamiiiiiid نمایش پست ها
                  با سلام
                  من ipad 1 سیم کارت خور دارم روش ios 5 هستش
                  در حال حاضر هرچس سم کارتم و مگذارم توش انتن مد دهد اما هیچ ایکونی از شماره گیری نداره و هرچی شماره خودم می گیرم بوق اشغال می زنه
                  لطفا راهنمایی کنید
                  سلام
                  دوست عزیز آیپد قابلیت تماس ندارد و فقط برای deta یا اینترنت می باشد ولی اگر جیلبریک باشید شاید بشود کاریش کرد

نظر

صبر کنید ..
                  X