اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اولین آیفون 5S تعمیر شده در مرکز خدمات i-Phone.ir

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط psp2004 نمایش پست ها
    پس کارش ساختس

مشما اطلاعی ندارید شرایط تحویل به اپل استور واسه تعویض چطوره!؟
    من که گوشیم پارت نامبرش lla میتونم به اپل استور دیگه ای واسه تعویض تحویل بدم!

Sent from my iphone using tapatalk
    چرا. دستگاه را در حالت خاموش باید ببرید و بگین ریستور نمیشه. پارت نامبر ll/a در کشور های آمریکا و کانادا همون موقع تعویض میشه. در کشور های دیگه سفارش داده میشه، بعد یک هفته با شما تماس میگیرند و می تونید برید و دستگاه رو تعویض کنید

نظر

5s طلایی دارم
      که بعدازیه اتصال درسیم شارژش زمان شارژش ۳ برابر شده و تخلیه اون در حالت استند بای شش ساعت شده ودرزمان استفاده کمتر از دو ساعت شده
      اگه میشه کمکم کنین

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط masi_joon2 نمایش پست ها
        5s طلایی دارم
        که بعدازیه اتصال درسیم شارژش زمان شارژش ۳ برابر شده و تخلیه اون در حالت استند بای شش ساعت شده ودرزمان استفاده کمتر از دو ساعت شده
        اگه میشه کمکم کنین

دوست عزیز رنگ گوشی اصلا ملاک نیست.نمیدونم روی چه منطقی رنگ رو هم بیان میکنید.
        ریستور کردید؟چه ورژنی هستید؟جیلبریک هستید؟

نظر

ببخشید
          بله ریستور کردم به ورژن ۷۰۱ و بعدم ۷۰۱۰۲ ولی هیچ فرقی نکرد فقط گفتن باید بره امریکا براتعویض

نظر

نوشته اصلی توسط masi_joon2 نمایش پست ها
            ببخشید
            بله ریستور کردم به ورژن ۷۰۱ و بعدم ۷۰۱۰۲ ولی هیچ فرقی نکرد فقط گفتن باید بره امریکا براتعویض

یک دور دیگه ریستور کنید و بک آپ برنگردونید.خیلی از دوستان با 1-2 بار ریستور مشکلشون حل شده.

نظر

با سلام
              من به يه مشكلي بر خوردم كه مجبور شدم كًوشي ايفون ٥ ريستور كنم ،ولي وقتي ميخاد تموم بشه اخرش گير ميكنه و ميكًه دستكًاه رو به ايتيونز وصل كنيد كه دستكًاه به ايتيونز وصله !! ميشه راهنمايي كنيد چيكار كنم ( باطري دستكًاه خودم عوض كردم بعد گفت براي فعال شدن بايد به ايتيونز وصل بشي بعد از اينكه وصل شدم گفت بايد ريستور كني ، حالا هم كه ريستور ميكنم گير ميكنه )
              ةبا تشكر

نظر

سلام دوستان گوشیه من وقتی با وایفا وصلم گرم میشه این باعث استرس تو من شده این امر عادیه یا خیر خطرناکه تورو خدا راهنمایم کنید.؟بعدشم هر3دقیقه یک درصد باطری میخوره این چی طبیعیه؟

- - - - - - - - - -

نورشم توحالت خودکاره

نظر

کسی از دوستان نیست جواب این حقیر رو بده؟

نظر

باسلام
                    ایفونم هنوز یه سال نشده این دکه ژاورش خیلی سطحش اومده ژایین مث قبل اون صدای خودشو نداره یکم ادم فکر میکنه تا چند روز دیگ خرابه
                    ارتاش خیلی کم شده یکم سخ شده
                    چی کار کنم ببرم تعمیرش کنن یکی میگف نبر به ریسکش نمی ارزه
                    من مشهدم جای قابل اطمینان میشناسین؟
                    5اس
                    ممنووون

نظر

صبر کنید ..
                    X