اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قفل كردن ايفون تو ورژن ٧.٠.٣

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قفل كردن ايفون تو ورژن ٧.٠.٣

سلام
    من ايفون ٥ بردم رو ورژن ٧.٠.٣ بعد از اپديت شدن گفت كه اي اپل قبلي رو وارد كن اي دي اپل براي يكي از دوستان بوده پسوردش رو گم كرده بعد هر چي هم من فرگت پسورد رو ميزم ميگه پسورد جديد رو برات ايميل كردم ولي چيزي رو ايميل نمي ياد الان هم گوشي كار نمي كنه تو صفحه ريجستر اولش مونده
    .
    ممنون ميشم كسي كمكم كنه

نوشته اصلی توسط i-mohammad نمایش پست ها
    سلام
    من ايفون ٥ بردم رو ورژن ٧.٠.٣ بعد از اپديت شدن گفت كه اي اپل قبلي رو وارد كن اي دي اپل براي يكي از دوستان بوده پسوردش رو گم كرده بعد هر چي هم من فرگت پسورد رو ميزم ميگه پسورد جديد رو برات ايميل كردم ولي چيزي رو ايميل نمي ياد الان هم گوشي كار نمي كنه تو صفحه ريجستر اولش مونده
    .
    ممنون ميشم كسي كمكم كنه
    سلام
    دوست عزیز سوال امنیتی یادشون هست؟ با اون هم میشه ریست کرد و بهتره بعد این قضیه اونو یه جا یادداشت کنید که مشکلی به وجود نیاد. اگه یادتون نمیاد جواب سوال امنیتی چند دور ریست کنید و یک مقداری هم صبر کنید ممکنه ارسال بشه.
    ولی نمیشه گوشی رو بدون پسورد اپل آیدی باز کرد. این قابلیت جدیدیه که اپل برای جلوگیری از دزدی گذاشته در Find My iPhone

نظر

تنها راحش اينكه چند بار گوشي رو ريست كنم ؟
      .
      اگر از اين روش درست نشد بايد با گوشي خداحافظي كنم
      .
      :-(

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

سلام
        .
        ممنون ميشم كسي كمكم كنه
        تنها راحش اينكه چند بار گوشي رو ريست كنم ؟
        .
        اگر از اين روش درست نشد بايد با گوشي خداحافظي كنم
        .
        :-(

Sent from my iPad using Tapatalk
        سلام
        اگر دوست شما حداقل پاسخ یکی از سئوالات امنیتی رو بتونند حدس بزنند میتونید از طریق مراحلی که در پست زیر نوشتم ابتدا سئوالات امنیتی رو ریست کنید و سپس کلمه عبور رو تغییر بدهید. البته بستگی به شانس شما هم داره ... بعضی دوستان هم هیچ جوابی از سئوالات رو نمیدونستند و موفق به اینکار شدن

http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post901537

نظر

یه سوال مربوط یه این قضیه داشتم اینکه تا جالا کسی یا گروهی تونسته این سیستم امنیتی اپل رو دور برنه؟
          یعنی میتونیم مطمین باشیم کسی که گوشی رو میدزده یا باید برگردونه یا هم اوراقیش کنه؟

نظر

من که ندیدم کسی بتونه دور بزنه این سیستم اپل رو

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

برا من مشابه همچين موضوعي اتفاق افتاده
              اون ايميل به ايميل پشتيباني كه معرفي كردي فرستاده ميشه!

نظر

نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                برا من مشابه همچين موضوعي اتفاق افتاده
                اون ايميل به ايميل پشتيباني كه معرفي كردي فرستاده ميشه!
                بله ، لینک ریست کردن پسورد به ایمیل ریکاوری فرستاده میشه. Rescue email

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

دوستان من iphone4 دارم و ios7.3 نصب كردم.از وقتى به روز كردم پشيمونم چون سرعت گوشى خيلى پايين آمده،مخصوصاً در موقع تماسها.كسى ميدونه چطور ميتونم برگردونم به ios6 ؟

نظر

سرعت مال من هم خیلی اومده پایین اصلا جون میکنه حالا دوروز یه مشکل دیگه هم دارم که برنامه ها نه اپدیت می شن نه می تونم سرچ کنم.برنامه با ایتنوز دانلود می کنم هم سینگ نمی شه نمی دونم چه مرگشه

نظر

صبر کنید ..
                    X