اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش کار با Apple TV و معرفی ویژگی های جدید آن ( اختصاصی i-Phone.ir )

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

راجب مکبوک های سال 2010 چطور؟

نظر

دوست عزیز سلام ایا امکانش هست که فیلم هایی که رو هارد Airport
      ذخیره کردم بدون دخالت مک بوک یا ایفون به صورت مستقیم با خود اپل تی وی بخش کنم
      و لطف کنید بفرمایین از خانواده ایرپورت کدوم رو شما توصیه می کنید برای خرید ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinjoon نمایش پست ها
        دوست عزیز سلام ایا امکانش هست که فیلم هایی که رو هارد Airport
        ذخیره کردم بدون دخالت مک بوک یا ایفون به صورت مستقیم با خود اپل تی وی بخش کنم
        و لطف کنید بفرمایین از خانواده ایرپورت کدوم رو شما توصیه می کنید برای خرید ممنونم
        سلام
        نخیر راهی برای اتصال فیلم ها از روی دستگاه های ایرپورت نیست
        قطعا تایم کپسول بهترین هست و بعد از اون ایرپورت اکستریم
        ویرایش توسط iReza13 : https://i-phone.ir/forums/member/36893-ireza13 در ساعت 18-01-2014, 12:08 PM
        نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
        مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
        --------------------------------------------------------
        فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
        طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

رضا جان سلام دستت درد نکنه تو تایم کپسول بجز هارد درایو میشه دیواس های دیگه که یو اس بی دارند رو باهاش بی سیم به سیستم وصل کرد ویه سوال دیگه استفاده از ایر پورت به راحتی استفاده از هارد های اکسترنالی که با یو اس بی وصل میشه هست یعنی همیشه در دسترس هست و در اخر هم رضا جان من دو تا هارد 2 ترا دارم ایا با تایم کپسول راحت میتونم بیسیم شر کنم
          ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام

من مینی آیپد دارم با ios ۷.۰.۴
            اپل توی به مودم وصله ایپدم به همون مودم بعد گزینه airplay رو میزنم appltv میاد بعد mirroring رو که میزنم بعد از چند ثانیه میاد بیرون وصل نمی‌شه
            چه باید بکنم من

نظر

میتونم بیسیم شر کنم
              ممنون

قطعا هارد اکسترنال راحت تر و قابل حمل تر هست اما خب خانواده ایپورت قابلیت های بیشتری دارن که این دو معقوله جداست!
              میتونی یه هاب بگیری ( هاب قدرتمند ) و به تایم کپسول متصل کنی و از طریق usb هر دو هارد رو وصل کنی

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط righo نمایش پست ها
              سلام

من مینی آیپد دارم با ios ۷.۰.۴
              اپل توی به مودم وصله ایپدم به همون مودم بعد گزینه airplay رو میزنم appltv میاد بعد mirroring رو که میزنم بعد از چند ثانیه میاد بیرون وصل نمی‌شه
              چه باید بکنم من
              احتمال خیلی زیاد مشکل از سیستم عامل آیپد شماست و باید ریست بشه دوست عزیز

نظر

سلام
                ۱- ایا میشه روی اپل تی وی v..p..n ست کرد تا بتونیم از youtube یا netflix و بقیه سایتها استفاده کرد ؟
                ۲ـ من مک بوک دارم زمانی که با ریموت کنترل apple tv کارمیکنم لپ تاپ هم شروع به گرفتن فرمان از ریموت میکنه و مثلا شروع به پخش موزیک میکنه چه جوری این قابلیت رو ، رو لپ تاپم خاموش کنم ؟
                ۳- چجوری فرمت های مختلف ویدیو که روی لپ تاپ هستن رو میشه رو apple tv دید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط kourosh yeganeh نمایش پست ها
                  سلام
                  ۱- ایا میشه روی اپل تی وی v..p..n ست کرد تا بتونیم از youtube یا netflix و بقیه سایتها استفاده کرد ؟
                  ۲ـ من مک بوک دارم زمانی که با ریموت کنترل apple tv کارمیکنم لپ تاپ هم شروع به گرفتن فرمان از ریموت میکنه و مثلا شروع به پخش موزیک میکنه چه جوری این قابلیت رو ، رو لپ تاپم خاموش کنم ؟
                  ۳- چجوری فرمت های مختلف ویدیو که روی لپ تاپ هستن رو میشه رو apple tv دید ؟
                  ۱. خیر
                  ۲. اطلاعی ندارم
                  ۳. از این برنامه استفاده کنید: http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post930918

نظر

خیلی ممنون

نظر

با سلام من اگه یک اپل تی وی بخرم یک عدد مودم تی پی لینک وای وای هم دارم و هارد اکسترنال هم دارم آیا میتوانم با هارد و امکانات موجود به اپل تیوی کانکت شوم یا حتما احتیاج به تایم کپسول دارم؟ ممنون

نظر

سلام دوست عزیز ! میشه بگی چطور آرشیو فیلم ها رو درست کردی ؟ منظورم فرمت فیلم هاست و نوع زیر نویسش و جزیات فیلم و ...

ممنون میشم یکم کامل توضیح بدی درمورش

نظر

کار خاصی نیست از سایت های معتبر دانلود کردم با نرم افزارهایی مثل handbrak کانورت کردم و مشخصات هم از سایت imdb و خود ایتیونز اضافه کردم
                          ولی خب بعضی ها رو هم خریدم
                          اکثر سریال هارو

نظر

دوست عزیز ممنون میشم بیشتر توضیح بدی ! جطور از imbd یا آیتیونز استور meta data رو دریافت میکنی ؟

نظر

آقا سلام
                              من آیفون 5 دارم
                              اپل تی وی نسل دوم دارم
                              اما اصلاً تو گوشیم گزینه Airplay رو ندارم فقط Airdrop هست
                              باید چیکار کنم؟
                              تورو خدا راهنمایی کنین

نظر

سلام دوست عزيز. من از قسمت region خواستم irano نصب كنم كه با اين ارور مواجه شدم. چكار بايد بكنم. من apple tv3 دارم. ممنون ميشم كمكم كنيد. عكسشو اينجا ميذارم.

نظر

صبر کنید ..
                                X